10 marca dzień mężczyzny!!!

dziewczyny jutro jest dzien naszych mezczyzn… macie zwiazku z tym jakies propozycje na prezencik lub na spedzenie czasu…
pozdraiwam czekam na wasze pomysly…

19 odpowiedzi na pytanie: 10 marca dzień mężczyzny!!!

  1. Zamieszczone przez syla27
    dziewczyny jutro jest dzien naszych mezczyzn… macie zwiazku z tym jakies propozycje na prezencik lub na spedzenie czasu…
    pozdraiwam czekam na wasze pomysly…

    a czy to przypadkiem nie jest jakos we wrzesniu? cos pod koniec wrzesnia? ze szkoly pamietam, ze sie obchodzilo i kupowalo kolegom z klasy jakies lizaki, czy cos…

    a z pomyslow, ja mam taki: w nagrode niechaj sonbie malzonek moj spedzi jakies dodatkowe dwie godziny z chlopaczkami
    sam na sam
    dwoch na jednego
    material genetyczny w 50% identyczny
    powinni sie dobrze bawic…
    w koncu czysto meskie grono:)

    eh…

    • Znalazłam w necie info ze Dzien Mezczyzn jest 10 marca Dzien Chlopaka 30 wrzesnia 🙂

      • a dzień dziewczynki kiedy jest? 😉

        • Zamieszczone przez marchewkowa
          a dzień dziewczynki kiedy jest? 😉

          ot i wlasnie to samo pytanie mi przychodzi do glowy
          bo dzien dziewczynki to moze bym nawet poobchodzila:)

          • a u nas sie obchodziło dzien chłopaka 4 kwietnia…
            bzdety…
            nie uznaje ani czegoś takiego jak DZK, ani Dz Ch czy M

            • Zamieszczone przez kantalupa
              ot i wlasnie to samo pytanie mi przychodzi do glowy
              bo dzien dziewczynki to moze bym nawet poobchodzila:)

              ja też bym chętnie takie święto obchodziła 😉

              • Zamieszczone przez kantalupa
                a czy to przypadkiem nie jest jakos we wrzesniu? cos pod koniec wrzesnia? ze szkoly pamietam, ze sie obchodzilo i kupowalo kolegom z klasy jakies lizaki, czy cos…

                a z pomyslow, ja mam taki: w nagrode niechaj sonbie malzonek moj spedzi jakies dodatkowe dwie godziny z chlopaczkami
                sam na sam
                dwoch na jednego
                material genetyczny w 50% identyczny
                powinni sie dobrze bawic…
                w koncu czysto meskie grono:)

                eh…

                czytam Twoje wypowiedzi tu i w kuchni
                i ubawiłam sie do łez
                dzięki

                • Zamieszczone przez Rybcia
                  Znalazłam w necie info ze Dzien Mezczyzn jest 10 marca Dzien Chlopaka 30 wrzesnia 🙂

                  to nie fer zeby faceci mieli podwójne swieto…

                  • Zamieszczone przez syla27
                    dziewczyny jutro jest dzien naszych mezczyzn… macie zwiazku z tym jakies propozycje na prezencik lub na spedzenie czasu…
                    pozdraiwam czekam na wasze pomysly…

                    hmmm….dzień kobiet to rozumiem,:)ale dzień mężczyzn..???hmmm
                    nie mam pomysłów i nie będę się zastanawiaćZamotany:p.Dzień kobiet tak obchodziliśmy przez 2 dni z mężykiem,że wystarzy za dzień K i M:D

                    • Zamieszczone przez kantalupa
                      jakies dodatkowe dwie godziny z chlopaczkami
                      sam na sam
                      dwoch na jednego
                      material genetyczny w 50% identyczny
                      powinni sie dobrze bawic…
                      w koncu czysto meskie grono:)

                      eh…

                      😀
                      Ojej !!kantalupa tak sie zastanawiałam o co i chodzi,aż dopiero zajarzyłam:D
                      dobry pomysł naprawdę bardzo dobry:D

                      • Ciekawe…

                        A mój mężuś ma właśnie 10 marca urodzinki…

                        • Prezetow nie bedzie – nie obchodzimy.

                          • Pierwszy raz słyszę 🙂

                            • moj dostanie to co ja: wielkie NIC 😉

                              • Hmm…czyli wychodzi mi, że teraz jednen prezent a we wrześniu dwa?;)
                                I znów jestem w mniejeszości!;)

                                • Pierwszy raz słysze o takim święcie hmmm Zamotany

                                  • Pierwszy raz słysze 😉

                                    • Zamieszczone przez marchewkowa
                                      a dzień dziewczynki kiedy jest? 😉

                                      Trzeba by poszukać w chińskim kalendarzu… Coś mi majaczy, że mają nawet osobno dzień małych dziewczynek i dzień starszych dziewczynek 🙂

                                      • Kurczak1… Twoja córa jest z twarzy kropla w kroplę jak moja bratanica (Klaudia ur. 20.02.2004)???????????????????????????????????????????????

                                        Znasz odpowiedź na pytanie: 10 marca dzień mężczyzny!!!

                                        Dodaj komentarz

                                        Angina u dwulatka

                                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                        Czytaj dalej →

                                        Mozarella w ciąży

                                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                        Czytaj dalej →

                                        Ile kosztuje żłobek?

                                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                        Czytaj dalej →

                                        Dziewczyny po cc – dreny

                                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                        Czytaj dalej →

                                        Meskie imie miedzynarodowe.

                                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                        Czytaj dalej →

                                        Wielotorbielowatość nerek

                                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                        Czytaj dalej →

                                        Ruchome kolano

                                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                        Czytaj dalej →
                                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                        Logo
                                        Enable registration in settings - general