10 min temu!!!

jakieś gnoje na oczach mojego meża (wyszedl z psem) upierdzieliły mi i ukradły lusterko boczne z toyoty!!!!!!
mąz ich gonił i zadzwonił na policje.
no szlag mnie trafia w poprzek!!!!!!!!!!!!!!!

33 odpowiedzi na pytanie: 10 min temu!!!

  1. Widocznie mieli kupca

    A tak poważnie to przykro mi, wiem jak takie coś wkurza (nam raz wybili szybę w aucie a raz ukradli tablice przed samym wyjazdem na urlop, byłam wtedy też jakoś w 6-tym tyg.). Ale pamiętaj, że Tobie nie wolno się denerwować. Lusterko nie jest tego warte.

    • Zamieszczone przez ivoonna
      Widocznie mieli kupca

      zapewne masz rację

      Zamieszczone przez ivoonna

      Ale pamiętaj, że Tobie nie wolno się denerwować. Lusterko nie jest tego warte.

      się podpisze

      współczuję problemu! jestem ciekawa czy policja coś z tym zrobi?

      • Zamieszczone przez bruni
        jakieś gnoje na oczach mojego meża (wyszedl z psem) upierdzieliły mi i ukradły lusterko boczne z toyoty!!!!!!
        mąz ich gonił i zadzwonił na policje.
        no szlag mnie trafia w poprzek!!!!!!!!!!!!!!!

        rozumiem
        raz zostałam bez wycieraczek 🙁

        • Mąż czeka na policje. Na dole. Nie wiadomo ile bedzie tam czekał. Może do 19, a moze do 22. Nikt nie wie.
          Panowie domofonem do domu (amochód stoi pod klatką) nie zadzwonią!!
          Zaraz nie wytrzymam…
          Jezu!!!!!!!!!!!!

          • Zamieszczone przez bruni
            jakieś gnoje na oczach mojego meża (wyszedl z psem) upierdzieliły mi i ukradły lusterko boczne z toyoty!!!!!!
            mąz ich gonił i zadzwonił na policje.
            no szlag mnie trafia w poprzek!!!!!!!!!!!!!!!

            chamstwa nie brakuje, nam 3 dni temu zwinęli wózek Gabryśki, z reszta stał za zaknietymi drzwiami za domofonem, innych wózków nie wzięli tylko nasz, normalnie sie poryczałam…

            • Bruni współczuje !

              ale proszę Cię policz do 10 – Twoje nerwy tu nic nie pomogą

              • okazuje się ze nawet nie chcieli ukraść…
                gnoje i zwykły wandalizm dla “zabawy” – po prostu jeden gówniarz z kopa wyjechał w to lusterko – lusterko jest, ale w czesciach:(

                • Współczuję Bruni……….

                  • Zamieszczone przez bruni
                    okazuje się ze nawet nie chcieli ukraść…
                    gnoje i zwykły wandalizm dla “zabawy” – po prostu jeden gówniarz z kopa wyjechał w to lusterko – lusterko jest, ale w czesciach:(

                    znam temat, unas na osiedlu grasowało dwóch gnojków szesnastoletnich, którzy zabawiali się dewastując auta, trwało to pół roku, nam zdąrzyli wybić boczną szybę, niczego nie ukradli, poprostu dla zabawy, sąsiadowi który handluje autami kiedyś porysowali dopiero co sprowadzone z Niemiec

                    i naprawdę jak rozwiąznń siłowych nie preferuję to takim porządny wpierdziel się należy

                    • Zamieszczone przez EwkaM
                      rozumiem
                      raz zostałam bez wycieraczek 🙁

                      to wtedy co cykłaś, że ich nie ma jak deszcz zaczął padać? 😀

                      • Weszłam sobie na forum po dłuuugiej przerwie i co widzę? Bruni w ciąży 😛
                        Gratulacje !!!! super

                        • Zamieszczone przez lettka
                          Weszłam sobie na forum po dłuuugiej przerwie i co widzę? Bruni w ciąży 😛
                          Gratulacje !!!! super

                          a Pani gdzie byla jak jej nie było?:Nie nie:

                          i kolor głowy zmieniony

                          • Zamieszczone przez aggi
                            a Pani gdzie byla jak jej nie było?:Nie nie:

                            i kolor głowy zmieniony

                            długo mnie nie było, co widac po podpisie z wrzesnia ’07 🙂
                            a jakos błądziłam we mgle…
                            tak naprawdę to chłopaki tak mi dawali w kośc, ze na forumowanie nie miałam siły

                            • Zamieszczone przez Vala
                              to wtedy co cykłaś, że ich nie ma jak deszcz zaczął padać? 😀

                              dokładnie

                              • Zamieszczone przez bruni
                                jakieś gnoje na oczach mojego meża (wyszedl z psem) upierdzieliły mi i ukradły lusterko boczne z toyoty!!!!!!
                                mąz ich gonił i zadzwonił na policje.
                                no szlag mnie trafia w poprzek!!!!!!!!!!!!!!!

                                współczucie 🙁

                                mógł psa na nich poszczuć 🙂

                                • lettka, dzieki za gratulacje:)

                                  chmurka, hahaha – naszym psem poszczuć – to kompletnie niemożliwe;)

                                  • Brunia, nas w Zakopcu ostatnio kulig przyhaczył i pozbawił części zderzaka. I wszyscy w auce byliśmy. Tysia mocno to przeżyła.
                                    Nie denerwuj, na głupote nie ma lekarstwa.

                                    • Aga, dzieki:) nie denerwuje się, tzn juz mi przeszło…
                                      czasu nie cofne, a w sumie nie ma się co stresować – to tylko lusterko…
                                      kilka godzin w PZU:( potem w ASO:( wrrrrrrrrrrrrr

                                      • Zamieszczone przez bruni
                                        Aga, dzieki:) nie denerwuje się, tzn juz mi przeszło…
                                        czasu nie cofne, a w sumie nie ma się co stresować – to tylko lusterko…
                                        kilka godzin w PZU:( potem w ASO:( wrrrrrrrrrrrrr

                                        Dokładnie. Dobrze, że to tylko lusterko, choć jak sie domyślam to tez spory koszt. Nam sie z PZU troszkę schodzi…. niestety. Samochód mamy szkaradny, a do tego czujnik cofania jak zawsze mnie wkurzał tym piiiii tak teraz mnie wkurza, że go nie ma.
                                        Dobrze będzie.

                                        • jestem ciekawa czy policja coś z tym zrobi?

                                          Tia, na pewno zrobi – spisze protokół i albo po kilku tygodniach przyślą pismo o umorzeniu śledztwa albo nawet do tego się nie posuną. Ja już pół roku czekam na taki kwit po tym jak mi o 7:00 rano z samochodu postawionego 2 metry od balkonu gwizdnęli sobie jacyś panowie radio. Przy okazji zabrali kubek termiczny od kawy i paczkę gum Orbit – ugościłam złodziei iście po polsku
                                          A na policji miła policjantka powiedziała, że są olbrzymie szanse na to, że radio odzyskam, bo mają już tak dobre metody, że wykrywalność takich przestępstw jest rewelacyjna, szczególnie dzięki podawanym im numerom seryjnym radia. Ciekawe jak docierają do takich delikwentów, którzy kupują takie radyjka i sobie w auta wstawiają? Dużo jeżdżę, z policją miewam do czynienia, ale jeszcze ani razu żaden z nich nie zainteresował się moim radiem, nie wspomnę, że żaden z nich nie poprosił o podanie numerów z radia.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 min temu!!!

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general