11 – miesięcy. Co dajecie jeśc, żeby nie było nudn

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy

koliber

Mój synek ma 11 miesięcy. Jest karmiony piersią i ssie kilka razy dziennie , no i w nocy. Poza tym podaję mu trzy posiłki stałe + owoce lub kisiel. Ciągle wydaje mi się, że jego jedzonko jest bardzo monotonne (kaszki albo jogurt, serek biały lub homo na śniadanie, gęsta zupka lub mięsko z ziemniakami , kaszą lub ryżem na obiadek no i kaszka lub chlebek z wędlinką lub morlinkami na wieczór. Czasem kisiel z bobofruta lub chrupki pomiędzy). A co Wy dajecie swoim pociechom i jaki jest rozkład ich posiłków? Może macie pomysły na jakieś ciekawe dania? Czy trzy posiłki stałe to nie za mało dla takiego dzieciaczka? on nie bardzo chce więcej , bo najada się mleczkiem…

pozdrowionka – Gośka i Filipek

monikachorzow

Re: 11 – miesięcy. Co dajecie jeśc, żeby nie było nudn

mój jest butelkowcem.pije rano i wieczorem ok 200 ml.oprócz tego kaszka owocowa,zupka z mięskiem lub oliwą z oliwek,kisiel mleczny z owocami,owoce z flipsami,bułka sucha do ręki,biszkopty.od kilku dni gotuje kasze manne na wodzie ,dodaje bebilon i potarte jabłko-pycha wcina lepiej niż kaszke (a do niejadków nie należy).wyeliminowalismy białko bo podejrzewam uczulenie więc odpadaja serki,jogurty i masełko.powoli zaczynam mu dawac nasze zupy np krupnik na cielęcince z marchewka i ziemniakami…zjada 2 talerze-tak mu smakuje.twój i tak więcej je różności niż mój,myśmy w ogóle byli przez 2 miesiące na diecie eliminacyjnej i wtedy to dopiero koszmar -ciągle to samo,zupka =marchewka+ziemniak…okropność.

Monika i Marcinek (15.01.04)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close