120 ml dka 3-tygodniowego malucha

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy

mentusia

nie wiem czy wszystko jest oki ale moje dziecie wsuwa za jednym razem 120 ml mojego mleka z piersi.wiem dokladnie ile zjada bo sciagam pokarm i karmie ja z butelki bo przy piersi sie krztusi…myslicie ze to normalne??czasami zje jeszcze 20 ml formuly do tego bo mne niestety brakuje pokarmu …dodam ze jej co okolo 3 godzinki i spi nawet tez niezle wczoraj w nocy przespala 5 godzin.dzieki za odpowiedzi…pozdrawiam

asia80

Re: 120 ml dka 3-tygodniowego malucha

Oli jadl niemal na sile okolo 90 ml.

Asia i Oliwierek 14.01.04

morena

Normalne, że krztusi się przy piersi, jak ma taki apetyt :))) Hania miała tak samo, ale z karmienia piersią nie zrezygnowałam, po prostu co chwila ją pionizowałam
    A co do ilości – 120 ml jest ok, moje dziecię też tyle jadało. Ale jeśli po wypiciu 120-tki nadal placze, to może wystarczyłby smoczek? Albo possanie pustej piersi? Próbowałaś?

pozdrawiam
    Asia z Hanią 21.07.2005

bebe28

Podpisuje sie pod tym iz nie nalzey malenstwa odstawiac od piersi. Szkoda stracic az tyle pokarmu, a i przy piersi lepiej by sie czulo, bo dluzsze ssanie pozwoliloby zaspokoic ssanie i wytworzyc wiecej mleka. A co do ilosci to moj Mateuszek tez potrafil wypic 120 ml jak mial 3 tygodnie. Takze kazde dziecko je wedle swoich potrzeb:)

Beata Madziutka 13-02-2004 i Mati 25-05-2005

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close