13 latek ojcem

Wlasnie przeczytalam.

Szok!!!!!!

[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

70 odpowiedzi na pytanie: 13 latek ojcem

  1. w moim wieku będzie miał 19 -sto letnie dziecko
    dziecko będzie miało dziecko.

    • NIeżle
      ta mamusia deko większ od niego

      • O matko!

        Moja kuzynka od jakiegos czasu wałkuje temat antykoncepcji ze swoją 15 letnią córką, ale wygląda na to, że z 12 letnim synem też już powinna…(?)

        • Chore jak dla mnie…Jak ten chłopak zarobi na utrzymanie rodziny?Dla mnie?Totalna głupota i bezmyślność… Nieuświadomione dzieciaki biorą się za coś za co nie powinny….

          • Ja jestem przerazona.
            Dzisiaj jeszcze jak odbieralam Mie z przedszkola znajoma opowiadala, ze sasiadka miala przeboje ze swoim 7 letnim synem a w zasadzie z jego kolezankami z klasy, ktore wymusily na nim pokazanie pewnej czesci ciala serwujac przy tym naprawde niewybredne komentarze. Skonczylo sie niby na awanturze w szkole, upomnieniach ale mi w glowie sie to nie miesci. 7 latki wulgarnie rozmawiaja o seksie, 13-latek zostaje ojcem. Gdzie sa rodzice?????
            Jak Mia od wrzesnia pojdzie do szkoly to ja osiwieje.

            • Parząc na tego chłopca, zastanawiam się.. jak, gdzie, kiedy?
              Jestem w szoku!!!!

              • Zamieszczone przez Redyna
                Parząc na tego chłopca, zastanawiam się.. jak, gdzie, kiedy?

                …i czym?

                • Zamieszczone przez Agnieszka’
                  Chore jak dla mnie…Jak ten chłopak zarobi na utrzymanie rodziny?Dla mnie?Totalna głupota i bezmyślność… Nieuświadomione dzieciaki biorą się za coś za co nie powinny….

                  jak sam przyznal nie ma stalego zrodla dochodu, czasami dostaje 10 funtow kieszonkowego od ojca.
                  A to wszystko dzieje sie przy bezplatnej antykoncepcji (naprawde Sexual Health Clinics sa w Anglii bardzo dobrze zorganizowane – maja specjalne sesje dla nastolatkow, porady specjalistow, pelna anonimowosc).

                  • Buzia taka dziecinna…..:( I taaaakie smutne, wieeeelkie oczy.

                    • Zamieszczone przez govinda
                      jak sam przyznal nie ma stalego zrodla dochodu, czasami dostaje 10 funtow kieszonkowego od ojca.
                      A to wszystko dzieje sie przy bezplatnej antykoncepcji (naprawde Sexual Health Clinics sa w Anglii bardzo dobrze zorganizowane – maja specjalne sesje dla nastolatkow, porady specjalistow, pelna anonimowosc).

                      Dziwią mnie ich rodzice. Na serio….może chodziło o medialny szumek i kilka funciaków przy okazji?

                      • Zamieszczone przez ahimsa
                        Dziwią mnie ich rodzice. Na serio….może chodziło o medialny szumek i kilka funciaków przy okazji?

                        Dla mnie osobiście takie przypadki zaliczają się do leczenia. Czy to dziecko (tatuś) może być w przyszłości normalne? (normalne w sensie dojrzałe społecznie, bez skrzywień i innych..).

                        A co do szumu medialnego – pewnie na tym zarobią.

                        • Zamieszczone przez ahimsa
                          Buzia taka dziecinna…..:( I taaaakie smutne, wieeeelkie oczy.

                          dokładnie strasznie smutne oczy- chyba nie jest świadomy jak zmarnował sobie życie…

                            • nie do wyobrazenia to jak dla mnie

                              gdzie byli rodzice??

                              boże to jeszcze takie dziecko… A to zdjecie co wstawiał ciapa – bardzo smutny ten chlopiec…

                              a dziewczyny wyglada jak starsza od niego o 5-7 lat…. A nie 2….

                              • tatus faktycznie straszliwie dziecinnie wyglada, ale to 13 lat, czyli jakos 7 klasa podstawowki. Niestety seksalnosc juz jak najbardzej ma miejsce. Jak sobie przypominam, to rozmowy o seksie i seksualnosci w wieku 15 lat przeprowadzane przez moich rodzicow JUZ mnie krepowaly. W sensie, ze kochani, gadacie o tym za pozno. Tak wiec rozmowy uswiadamiajace to zdecydowanie wczesniej trzeba przeprowadzac.

                                • Przecież już dzieci w wieku kilku lat pytają skąd się biorą dzieci,5-6 latkowie to chyba w szczególności(poprawcie mnie jeśli się mylę) a on?Naprawde kompletnie nieświadomy był?Tak sobie myślę,czy to on chciał czy ona namawiała…bo obstawiam te drugie…

                                  • ło matko….. przecież ten gówniarz nie ma jeszcze włosów na wacku…. jestem w szoku,… a ta dziewucha jak dla mnie też niespełna rozumu…. dzieciaki machnęły sobie dziecko…. nie żyjemy w średniowieczu, nastolatki wiedzą skąd się biorą dzieci…. dlaczego te dzieciaki nie wiedziały????

                                    • na pewno wiedzialy skad, tylko biologia i hormony ich poniosly. Nie oszukujmy sie, sex w wieku nastu lat, nawet 13stu sie zdarza

                                      • ja tam się nie widzę w roli babci za 5 lat…. i mam cichą nadzieję że mój syn zacznie te sprawy w bardziej rozsądnym wieku 🙂

                                        Pozdrówki 🙂

                                        • Poprostu szok!! Te zdjęcie dodane przez ciape… No masakra, ta dziewczyna jeszcze wyglada w miare “na starszą” ale on jak by był dużo młodszym braciszkiem…jezu… Życie zmarnowane, poczęte dziecko pewnie nie będzie miało łatwo… Nie mieści mi się to w głowie…

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 13 latek ojcem

                                          Dodaj komentarz

                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo