13 PIĄTEK

Dziewczyny nie wiem jak to powiedzieć do tej pory nie umiem w to jeszcze uwierzyć, dziś dopiero 26dc (cykle 29-30dniowe), pod wpływem namawiania Moni75 skusiłam się na testowanie mimo tego że objawów ZERO! i…… zobaczyłam, wyśnione wymarzone dwie kreski, jedna niebieska i jedna różowa i to nawet nie taka wcale blada, dziewczyny ciesze się niezmiernie, wręcz potwornie, ale jest jedno ale, z drugiej strony strasznie się boję powtórki z listopada gdzie też zobaczyłam dwie kreskia za dwa dni zalało mnie i było po wszystkim, prosze Was trzymajcie mocno kciuki za mnie chce jeszcze poczekać do niedzieli albo i nawet do wtorku (termin @) powtórzyc test i dopiero wtedy zadzwonić do lekarza, acha i nie gniewjcie się na mnie za to ze jeszcze Wam nie prześlę fluidków narazie sama strasznie ich potrzebuję dopóki nie będę wiedziała ze wszystko jest naprawde w porządku, Boże jak ja się starasznie ciesze a z drugiej strony potwornie boję.
Irulciu tak mi przykro………

Ana wierząca że kiedyś się uda.

16 odpowiedzi na pytanie: 13 PIĄTEK

  1. Re: 13 PIĄTEK

    Anuś mocno zaciskam kciuki i wierzę z całego serduszka, że tym razem 2 kreski będą z Tobą przez 9 miesięcy 🙂
    Buziaczki

    [Zobacz stronę]

    • Re: 13 PIĄTEK

      trzymam kciuki 🙂
      los jest przewrotny, pokaże Ci że 13 piątek może być szczęśliwy i gratulacje

      Żaba Monika

      • Re: 13 PIĄTEK

        Ana… o rane, ale szczęśliwa 13-tka….!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze, zaciskam z caaaałych moich sił… i GRATULUJĘ…!!!!!!

        ami7
        [Zobacz stronę]

        • Re: 13 PIĄTEK

          Więc baaardzo mocno zaciskam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Nie martw sie na zapas i nie przejmuj – potrzebujesz teraz dużo optymizmu i spokoju. Na pewno wszystko bedzie dobrze 😉
          Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za “potwierdzenie” testu.

          Asia

          • Re: 13 PIĄTEK

            Ania78 gratuluję serdecznie i trzymam kciuki aby fasolka Cię nie opóściła wcześniej niż przed 9 miesiącami

            Ale super…….. Chyba zaczyna się wysyp fasolkowy :))

            Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka 🙂

            22 cykl starań [Zobacz stronę]

            • Re: 13 PIĄTEK

              super nowina!

              Gratuluje i trzymam kciuki, aby wszystko było ok:-)

              • Re: 13 PIĄTEK

                Trzymam kciuki, ale niezmiernie szczesliwy dzien…..jak pisze samanta wysyp fasolkowy…zycze wszystkim kobietkom starajacym sie na tym forum:) FASOLEK!!!

                Nie martw sie skoro 13 byl szczesliwy to fasolka juz nie powinna cie opuscic…. A poza tym na twoim miejscu ja bym juz zadzwonila do lekarza… Nie zwlekaj!!!!!

                Gosia

                • Re: 13 PIĄTEK

                  Gartulacje

                  Teraz tylko odliczac 9 miesiecy!!!
                  pozdrawiam!

                  • Re: 13 PIĄTEK

                    super sie zaczyna 13 piatek, tak trzymaj, gratulacje
                    Monika

                    • Re: 13 PIĄTEK

                      Gratuluję, tym razem Ci się uda, nie denerwuj się napewdno masz już fasoleczkę, no i czekam do wtorku na twój post że uciekasz do oczekujących

                      Aga i Dawidek aniołek (10.12.2003)

                      • Re: 13 PIĄTEK

                        Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rwij do gina i badaj progesteron by wrazie czego zareagowac jak najszybciej. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

                        wiesiolek.HormeelS.witB.E

                        • Re: 13 PIĄTEK

                          widzisz 13 wcale nie jest taki zły gratuluję ja też mam podobnie jestem w 30 dc, ale do tej pory nie mam ŻADNYCH objawów jak to zwykle bywało u mnie aż sama sie dziwię ale testowanie w razie czego doiero w poniedziaęłk tj. w 33 dc tak na wszelki wypadek mam nadzieje że dobiję do ciebie i twoich dwóch krech

                          katrin – folik,castagnus[Zobacz stronę]

                          • Re: 13 PIĄTEK

                            GRATULACJE !!!!!!!!!!! i trzymamy mocno kciuki…. Nie stresuj sie i mysl pozytywnie…..pozdrowienia i czekam na fluidki ciazowe od ciebie….szybko 🙂

                            malgosia

                            • Re: 13 PIĄTEK

                              Trzymam kciuki bardzo mocno!!!
                              I pamiętaj myśl pozytywnie to podobno połowa sukcesu!!!

                              Mati + Fasolka

                              • Re: 13 PIĄTEK

                                Trzymam mocno kciuki i przesyłam ci cieplutko z serduszka.
                                moni

                                • Re: 13 PIĄTEK

                                  Ana, widzisz????? Ale sie ciesze, naprawde!!! Wszystko bedzie dobrze, bede trzymac kciuki, a ze jestem organizatorem i prowodyrem calej imprezy, uda sie!!!!!
                                  Ale sie ciesze. Normalnie wkopalo mnie w fotel!!!!!!

                                  monika
                                  1 cykl staran

                                  [Zobacz stronę]

                                  Znasz odpowiedź na pytanie: 13 PIĄTEK

                                  Dodaj komentarz

                                  Angina u dwulatka

                                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                  Czytaj dalej →

                                  Mozarella w ciąży

                                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                  Czytaj dalej →

                                  Ile kosztuje żłobek?

                                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                  Czytaj dalej →

                                  Dziewczyny po cc – dreny

                                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                  Czytaj dalej →

                                  Meskie imie miedzynarodowe.

                                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                  Czytaj dalej →

                                  Wielotorbielowatość nerek

                                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                  Czytaj dalej →

                                  Ruchome kolano

                                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                  Czytaj dalej →
                                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                  Logo
                                  Enable registration in settings - general