13 PIĄTEK

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 17)
  • Autor
    Wpisy

ana78

Dziewczyny nie wiem jak to powiedzieć do tej pory nie umiem w to jeszcze uwierzyć, dziś dopiero 26dc (cykle 29-30dniowe), pod wpływem namawiania Moni75 skusiłam się na testowanie mimo tego że objawów ZERO! i ……… zobaczyłam, wyśnione wymarzone dwie kreski, jedna niebieska i jedna różowa i to nawet nie taka wcale blada, dziewczyny ciesze się niezmiernie, wręcz potwornie, ale jest jedno ale, z drugiej strony strasznie się boję powtórki z listopada gdzie też zobaczyłam dwie kreskia za dwa dni zalało mnie i było po wszystkim , prosze Was trzymajcie mocno kciuki za mnie chce jeszcze poczekać do niedzieli albo i nawet do wtorku (termin @) powtórzyc test i dopiero wtedy zadzwonić do lekarza, acha i nie gniewjcie się na mnie za to ze jeszcze Wam nie prześlę fluidków narazie sama strasznie ich potrzebuję dopóki nie będę wiedziała ze wszystko jest naprawde w porządku, Boże jak ja się starasznie ciesze a z drugiej strony potwornie boję.
    Irulciu tak mi przykro……………

Ana wierząca że kiedyś się uda.

Anonim

Re: 13 PIĄTEK

Anuś mocno zaciskam kciuki i wierzę z całego serduszka, że tym razem 2 kreski będą z Tobą przez 9 miesięcy :)))
    Buziaczki

bambamkowe tempki

Anonim

trzymam kciuki 🙂
    los jest przewrotny, pokaże Ci że 13 piątek może być szczęśliwy i gratulacje

Żaba Monika
    GG4069688

ami7

Ana… o rane, ale szczęśliwa 13-tka….!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze, zaciskam z caaaałych moich sił…… i GRATULUJĘ…!!!!!!

ami7
    mój wykresik

asiucha

Więc baaardzo mocno zaciskam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Nie martw sie na zapas i nie przejmuj – potrzebujesz teraz dużo optymizmu i spokoju. Na pewno wszystko bedzie dobrze 😉
    Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za „potwierdzenie” testu.

Asia
    http://www.FertilityFriend.com/home/23604

samanta

Ania78 gratuluję serdecznie i trzymam kciuki aby fasolka Cię nie opóściła wcześniej niż przed 9 miesiącami

Ale super ……….. Chyba zaczyna się wysyp fasolkowy :))

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka :)))

22 cykl starań Moje temperaturki

lilka

super nowina!

Gratuluje i trzymam kciuki, aby wszystko było ok:-)

gosiaj

Trzymam kciuki, ale niezmiernie szczesliwy dzien…..jak pisze samanta wysyp fasolkowy……zycze wszystkim kobietkom starajacym sie na tym forum:) FASOLEK!!!

Nie martw sie skoro 13 byl szczesliwy to fasolka juz nie powinna cie opuscic….a poza tym na twoim miejscu ja bym juz zadzwonila do lekarza……nie zwlekaj!!!!!

Gosia

ania123

Gartulacje

Teraz tylko odliczac 9 miesiecy!!!
    pozdrawiam!

mkkafe

super sie zaczyna 13 piatek, tak trzymaj, gratulacje
    Monika

aga30

Gratuluję, tym razem Ci się uda, nie denerwuj się napewdno masz już fasoleczkę, no i czekam do wtorku na twój post że uciekasz do oczekujących

Aga i Dawidek aniołek (10.12.2003)

agahh

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rwij do gina i badaj progesteron by wrazie czego zareagowac jak najszybciej.Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

wiesiolek.HormeelS.witB.E
    temperaturki aguski

katrin

widzisz 13 wcale nie jest taki zły gratuluję ja też mam podobnie jestem w 30 dc, ale do tej pory nie mam ŻADNYCH objawów jak to zwykle bywało u mnie aż sama sie dziwię ale testowanie w razie czego doiero w poniedziaęłk tj. w 33 dc tak na wszelki wypadek mam nadzieje że dobiję do ciebie i twoich dwóch krech

katrin – folik,castagnus tempka

malgosiek

GRATULACJE !!!!!!!!!!! i trzymamy mocno kciuki….nie stresuj sie i mysl pozytywnie ……..pozdrowienia i czekam na fluidki ciazowe od ciebie….szybko 🙂

malgosia

mati2

Trzymam kciuki bardzo mocno!!!
    I pamiętaj myśl pozytywnie to podobno połowa sukcesu!!!

Mati + Fasolka

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 17)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close