15 dkg do przodu :)

Dziewczyny aż boją się cieszyć. Byłam dzisiaj na ważeniu Izy. Mała zjada mi po 400 ml mleka na dobę i jak do tej pory waga spadła o 100g ale dzisiaj wzrosła od poniedziałku o 15 dkg. Może to niedużo ale dla mnie najważniejsze że nie spadła. W piątek kolejne ważenie ale już się tak nie boję. Boże mam nadzieję że to już koniec problemów.

AGAK 17 tyg Izunia niejadek

7 odpowiedzi na pytanie: 15 dkg do przodu :)

kas Dodane ponad rok temu,

Re: 15 dkg do przodu 🙂

To świetnie. Trzymamy dalej kciuki.

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

Dodane ponad rok temu,

hurra! Ciesze sie, caly czas o Was mysle! Mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze. Pzdr!

guciak i Ninka ur. 27.04.2003

ada77 Dodane ponad rok temu,

Rewelacja! Teraz już z górki!!!

ada77 i miki 20 maj 2003 – Miki dłubie w wirtualnym ząbku ;-))))

izolda Dodane ponad rok temu,

trzymamy kciuki

Izolda i Agatka (26.02.03) ]

lea Dodane ponad rok temu,

trzymamy kciuki! tymbardziej ze u mateuszka jedzenie 400 ml na dobę to naprawde normalka… nie pamietamzeby kiedys zjadl wiecej niz 500
np. dzis – rano 100, 13 – 100, 15 – 80, potem soczek 70 i kolacja 90 plus 30 -40 ml kleiku, a na kolacje zjadł wyjatkowo dużo, czyli normalnei byłoby mniej
do tego cos ciągnie w nocy ale nie wiem ile, w kazdym razie jest tego malo – je krótkoa mleko u mnie leci powoli, wiec jesli jest to 20 ml na raz to góra

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Dodane ponad rok temu,

będzie dobrze, trzymam kciuki
teraz i ja wiem co to jest niejadek: dziś Krzyś zjadł tylko 360 ml mleka i 200 ml kaszki ( a ma ponad 9 mies. !!!)

[i]Ewa i Krzyś (9 mies.)

klucha Dodane ponad rok temu,

W końcu jakaś dobra wiadomość – tak się cieszę

Izka i Zuzanka (12.V.2002 r.)

Znasz odpowiedź na pytanie: 15 dkg do przodu :)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Dawno sie tak nie wku.....
Dziewczyny! Prosze wejdzcie na forun ODRADZAM toczy sie tam ciekawa dyskusja. Jak dla mnie to cos w stylu ZMOWA MILCZENIA! Jest to post od szanownej REDAKCJI. Az sie
Czytaj dalej
Polecam
LEKARZA!!!
Idę za ciosem!! Taka dyskusja, wiec po co obsmarowywać lekarza, skoro można dobrego polecić!!! Anka i Basiulec (9 M-CY!!!))[img]http://foto.onet.pl/upload/35/6/_145431_s.jpg[/img]
Czytaj dalej