15 lat minęło

to była ciąza obumarła w szostym miesiącu

córeczka

juz by miała 15 lat czasami mysle jaka by była…czy grzeczna czy ładna czy fajna…ile radości by dała a ile trosk…

kurcze tyle lat a ja myśle o niej i łza mi sie w oku kręci,a nawet jej nie widziałam choc rodziłam naturalnie….i to ciągłe pytanie dlaczego my 🙁

15 odpowiedzi na pytanie: 15 lat minęło

    • Bose aniołki siedzą na chmurkach,
      a każdy lekko jak piórko fruwa,
      i każdy czuwa, cichutko czuwa,
      nad tatą, który płakać nie umie,
      nad bratem, który nic nie rozumie,
      nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
      i swoją mamą otuloną łzami,
      i każdy woła głośno z daleka,
      mamo, już nie płacz, ja czekam

      Tulę mocno. Czasami czas nie goi ran. Niestety

          • Współczuję…..

              • BARDZO MI PRZYKRO :((((((((((((

                • Zamieszczone przez agazyla
                  to była ciąza obumarła w szostym miesiącu

                  córeczka

                  juz by miała 15 lat czasami mysle jaka by była…czy grzeczna czy ładna czy fajna…ile radości by dała a ile trosk…

                  kurcze tyle lat a ja myśle o niej i łza mi sie w oku kręci,a nawet jej nie widziałam choc rodziłam naturalnie….i to ciągłe pytanie dlaczego my 🙁

                  I własnie jest tak jak piszesz, bedziemy sie zastanawiac i myslec, czy grzeczy czy ladna czy zdrowa, czy fajna, bedziemy do konca naszych dni pamietac o naszych malenstwach co odeszły…

                  przytulam

                  • Zamieszczone przez Gosia
                    Bose aniołki siedzą na chmurkach,
                    a każdy lekko jak piórko fruwa,
                    i każdy czuwa, cichutko czuwa,
                    nad tatą, który płakać nie umie,
                    nad bratem, który nic nie rozumie,
                    nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
                    i swoją mamą otuloną łzami,
                    i każdy woła głośno z daleka,
                    mamo, już nie płacz, ja czekam

                    co takiego jest w tym wierszyku ze siedze i płacze???

                    • dzieki dziewczyny -dobrze ze Was mam….bo ja z nikim na ten temat w domu rozmawiac nie moge… Nie potrafie i chyba nie chce…..
                      dziękuje

                      • mocno przytulam

                        edytuję bo:

                        rany niewiem jak usunąć zdj z podpisużeby nie było dzieciaków w nim
                        tzn w pojedynczym poscie

                        • Zamieszczone przez agazyla
                          co takiego jest w tym wierszyku ze siedze i płacze???

                          jest piekny i prosty.
                          Aga, Tobie serdecznie wspołczuje i przytulam.
                          Nie miałam pojęcia…

                          • Teo, zaawansowana edycja i odhacz opcje ‘dodaj podpis’.

                            • Zamieszczone przez agazyla
                              ….bo ja z nikim na ten temat w domu rozmawiac nie moge… Nie potrafie i chyba nie chce…..

                              Oj chyba Cię muszę znowu z Anką spotkać… Ona też nie umie o stracie rozmawiać – właściwie to tylko raz słyszałam, że wspominała swoje zmarłe dziecko – właśnie z Tobą… A czasem chyba trzeba nie dusić w sobie :(…

                              Aga – wbrew pozorom wiemy i pamiętamy (i z pełną świadomością piszę nie tylko za siebie)…
                              Ale masz rację – jakoś nie ma okazji porozmawiać…

                              • Zamieszczone przez kurczak
                                Oj chyba Cię muszę znowu z Anką spotkać… Ona też nie umie o stracie rozmawiać – właściwie to tylko raz słyszałam, że wspominała swoje zmarłe dziecko – właśnie z Tobą… A czasem chyba trzeba nie dusić w sobie :(…

                                Aga – wbrew pozorom wiemy i pamiętamy (i z pełną świadomością piszę nie tylko za siebie)…
                                Ale masz rację – jakoś nie ma okazji porozmawiać…

                                racja tylko, ze sama rozumiesz jak jest cięzko 🙁 i to takie dziwne bo inni juz zapomnieli a moze tez udaja ze jest oki?

                                i może właśnie tylko ktoś kto stracił -wie co to znaczy i wie jak rozmawiać 🙁

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 15 lat minęło

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general