15-sto tygodniówki ile przytyłyście?

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 17)
  • Autor
    Wpisy

agnes75

Dziewczyny ile macie na plusie w piętanstym tygodniu? Ja jak narazie +2kg, a jem aż mi się uszy tręsą. Mogę jeść na okrągło. Boże, co to będzie ;))))))????
    Dajcie znać!

Agnieszka termin 28 czerwca

efik

Re: 15-sto tygodniówki ile przytyłyście?

ja co prawda jestem o miesiąc młodsza ale te 2 kg juz mam na plusie… w obwodzie pasa z brzuchem tez o 18cm więcej…. wczioraj mnie ginka oglądała i mówi że jest ze mna jak najbardziej oki:) więc chyba nie ma sie czym stresować jak na razie co?
    pozdrawiam efik z maluchem 21.07 03

agnes75

18 cm? Jejku! Przepraszam ale wydaje mi się to baaaardzo dużo! Ja mówiąc szczerze – ledwo bo ledwo ale jeszcze mieszczę się w rzeczy sprzed w ciązy – dalej noszę te same spodnie : na fakt trochę cisną i guzik jakby przeszkadza… może to ze mną coś nie tak?

Agnieszka termin 28 czerwca

efik

w talii przed ciążą byłam szczuplutka 68cm:) jestem wysoka i zawsze byłam bardzo „ubita” a brzuszek w takim tempie wysadziło mi 2 tyg temu i to prawie w ciągu tygodnia. teraz stoi sobie w miejscu ale moja talia to 86cm:) nie da sie już nie zauważyć brzuszka nosze spódniczkę na szelkach bo mnie wszystko z przed ciąży ze zrozumiałych powodów gniecie. Pytałam o to tempo wzrostu wczoraj ginkę i ona z uśmiechem powiedział mi ze po mnie mogła sie tego spodziewać (zawsze mi mówiła przy badaniu że mam sie tak nie spinać a ja byłam bardzo luźno) bo widocznie miałam bardzo upchane wnętrzności które teraz zmieniają pozycję i do tego sie maluch rozpycha:)
    nie martwię sie i nawet dumna jestem z tego brzuszka:) efik z maluchem 21.07.03

izabella

a ja mam już 4 kg do przodu i sie tym martwie co będzie później ?????? 🙂 Iza + Ktoś 13.06.2003

kaate

ja teraz jestem w 17-tym, a u lekarza byłam z zeszłym (czyli 16-tym) i przytyłam 2,8 kg
    pozdrawiam

Anonim

wielkoś brzuszka rzadko ma przełożenie na wagę… wszystko zależy od budowy ciała… od napięcia mięśni… ja w ciąży nawet kiedy schudłam przybierałam cm w talii…więc nie ma się czym martwić..to wszystko bardzo indywidualne…

Pozdrawiam i życzę smacznego..bo mdłości pewnie macie już za sobą 😉

Weronka (termin 6.06.03)

ala25

wyczytałam w jakiejs madrej ksiązce, ze prawidłowy przyrost wagi w ciazy to ok. 0,5 kg na tydzien.
    wiadomo, ze jak jednego tygodnia przytyje sie 1 kg, a nastepnego wogole to tez nic sie nie dzieje. niepokojace moga byc jedynie nagle skoki masy ciala nieadekwatne do tego co i jak sie jadlo.norma jest przrost masy w ciazy 12-17 kg.
    wiec chyba nie ma sie czym w waszym przypadku przejmowac.w moim chyba tez
    pozdrowienia.

ala i ??? 28.07.2003

rita25

No to ja jestem chyba rekordzistką.Jestem teraz w 14 tyg i ważę 58 kg, a przed ciążą ważyłam 52 !Jednak wtedy miałam niedowagę-więc może to dlatego.Musiałam sobie kupić spodnie „M” i jestem ciekawa jak długo je ponoszę
    rita25(14.07.2003)

dziubek

Ojejku, ja jestem +4 kg i muszę powiedzieć,że sprawa wagi najbardziej mnie w ciąży martwi. Oczywiście po zdrowym maluchu.;;:))) Teraz waże 60 kg, ale jetsem wysoka i mam nadzieję że nie bedę musiała w domu drzwi poszerzać… później … 🙂 Brzuszek już mozna zauważyć i wprawdzie mieszczę się jeszcze prawie we wszystkie spodnie, ale częsci nie noszę, bo cisną w brzuch.

piszcie o tej wadzę cześciej, bo to mobilizuje do sprawdzania czy wszystko OK.
    Buziaki

monia – termin: 9 lipiec

efik

a ile wzrostu masz? ja teraz przy wzroście 179cm ważę 76 kg, w ciąży przytyłam 2 ale między ślubem w kwietniu a ciążą przytyłam niestety 6:( niby wszytsko w normie ale wagowo sporo i wszyscy znajomi sie dziwią że ja tylę ważę bo po mnie tego zupełnie nie było widać:)))))
    pozdrawiam efik z maluchem 21.07.03

dziubek

mój wzrost to 174 cm.
    Ale po wysokich babkach to faktycznie chyba inaczej sie waga rozkłada, bo ja przytyłam 4 kg, ale nie czuje tego, tylko jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że tak jakoś w pasie się dziwnie wygląda :-)))) Bo jak bedziemy duuuuuuuże to drzwi jak nic trzeba będzie poszerzać …
    pozdrawiam maluszka i Ciebie! A czy już wiesz czy maluszek to On czy Ona?

monia – termin: 9 lipiec

mala2

Witam!

Ja narazie mam na swoim koncie 2 kg, bardzo czesto musze korzystac z toalety, jem co dwie godziny ale po trochu, bo wiecej sie nie da. Troche to meczace, chcialabym sie najesc pozadnie i miec spokoj na jakies 4 godzinki ale niestety.
    W normalne spodnie nie miescilam sie juz w drugim miesiacu ale to z powodu tego, ze jestem juz czwarty raz w ciazy ( w tym 1 dziecko) tak wiec moje miesnie brzucha troszke sie zrelaksowaly i bardzo wczesnie widac bylo u mnie brzuszek.
    Pozdrowienia.
    malgoska i 15 tyg. maluch

ave

To ja jestem na razie na 0 (po wcześniejszym -2kg). Ale wiem że nie długo się tym stanem pocieszę.

ave (termin 10 lipiec)

Anonim

zgadzam się z twierdzeniem, ze brzuszek duzo zalezy od sily miesni, ja od wielu miesiecy odpouscilam sobie silownie i basen (takie komplatne lenistwo) i widze wyraznie moje slabe miesnie powiekszajacego sie brzucha,
    chcialam zaczac plywac od nowego roku, mam maly poslizg 😉

kAhA

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 17)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close