16 m-cy – nieprzespane noce

Nie wiem czemu ale od tygodnia Asia regularnie budzi się w nocy. Byc może to zęby nie wiem. ostatnio wyszły jej wszystkie czwórki ale nie widze napuchniętych dziąseł w miejscu przyszłych trójek.
Jak sie obudzi daję jej pić, ostatni posiłek zjada ok 21-22 przz sen z butli. Wczoraj był ostatni raz, od dziś chcemy jej dawać kaszke z łyżeczki ale nie wiem jak wytrwa do rana. Budzi się w nocy ok 2 i nie spi do 4. O 5-6 znów się budzi i chce jeść. Czy ona się może budzic z głodu?? Jeśli tak to jak ona wytrwa do rana jak dam jej jeść wczesniej niż zazwyczaj?

Ewcia i Asieńka (4.03.2005)

11 odpowiedzi na pytanie: 16 m-cy – nieprzespane noce

  1. Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

    Mysle ze to nie jest glod. Miki tez sie zaczal budzic w nocy i tak sie nturla ze dwie godziny, pogada sobie i zasypia, mysle ze to z goraca, my tez nie spimy dobrze w te upaly chociaz mi sie tez wydaje ze Mikolajowi ida trojki na dole. Co do jedzienia to maly dostaje kolacje kolo 19-tej i przed snem okolo 21 wypija 260ml mleka z kleikem ryzowym i jakm mu zeby nie ida to spi spokojnie do 8 rano

    Ola i Mikołaj (24.02.2005 )

    • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

      A mój zjada na dobranoc butlę mleka (ok 330ml z kaszką ok.22.00) i idzie spać. Do rana nie wytrzymuje i ok. 2 w nocy budzi się na jedzenie. Ja już wiem na pewno, że jest głodny – sprawdziłam to.
      A wydawałoby się, że dziecko 2-letnie nie powinno już jeść w nocy.

      Michaś 09.05.04

      • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

        Moja córka nie je w nocy od kiedy skończyła trzy miesiące i to ona sama dała mi do zrozumienia,że jej żołądek tez potrzebuje odpoczynku. Myślę,że karnienie takiego dużego dziecka w nocy nie jest zdrowe. Wiadomo, ze jak popije mleczka to usypia, dzieci zawsze po mleczku robia się senne. Ja stawiam na upały.


        Oliwka 13.09.2005.

        • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

          Mesianka dopiero od ok 3 tyg przesypia noce- ma 26 m-cy. a zaczela lepiej sypiac jak wyszly jej WSZYSTKIE zabki- wlasnie niedawno ostatnia piateczke ujrzelismy 🙂 takze u nas bylo to zwiazane ewidentnie z zabkowaniem

          Amelia 2l & Inga 35 tc

          • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

            Efcia – a moze ona towarzyskie babsko jest – po mamusi ma się rozumieć – i co będzie czas marnowac 🙂

              • Re:

                Przepraszam Cię, ale coś dziwnego ostatnio działo się z forum nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich i nie widać treści Twojej wiadomości. Jeżeli możesz ją napisać jeszcze raz to będę wdzęczna. Pozfrowienia:))


                Oliwka 13.09.2005.

                • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

                  Ty mnie nawet nie strasz!!!

                  Z powodu braku konsekwencji wrócilismy do karmienia z butli przez sen około 21. I nie wierzę że Asia 2 godziny poźniej jest głodna. Daje jej pic, noce juz sa chłodniejsze a śpimy przy oknie otwartym na ościez.

                  Ale co zauwazyłam – jak ją uspypiamy w nocy (tak tak mąż też, nawet częściej wstaje niz ja ) na rekach śpi i jest ok. Odkładamy ją do łóżeczka – jest ok. Jak tylko się któreś z nas położy – zaraz jest ryk. Dla tych co nie wedzą – mamy z Asią wspólny pokój.

                  Po któryms z rzędu razie Asia ląduje u nas w łózku gdzie jeszcze trochę marudzi i zasypia. Może ona potrzebuje bliskości??

                  Ewcia i Asieńka (4.03.2005)

                  • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

                    ja sie bardzo cieszę ale gdybym mogła wybierać wole jej towarzyszyć w dzień 🙂

                    Ewcia i Asieńka (4.03.2005)

                    • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

                      Myślę że z głodu się nie budzi ewentualnie za ciepło ząbki lub po prostu jest przyzwyczajona i chce spać z wami:) Ja jak przestałam julkę karmić jak miała rok powiedziałam dość spania z nami w lóżku. Od tej pory dostaje ok 19-20 210 ml mleka i śpi do 7-8 rano. Czasami zapłacze w nocy, jak płacze dłużej to daje pić i uspokajam, ale nie biorę jej do łóżka. Z reguły przesypia jednak całą noc bez pobudki, a jak już mi się często z płaczem budzi to wiem że się zbliża… jakaś CHOROBA 🙁

                      Magda i Julka (22.03.2005)

                      • Re: 16 m-cy – nieprzespane noce

                        u nas tak było i to przez kilka m-cy jak Ani wychodzily trójki i czworki. Zaczełao sie jak Ania miała 13 m-cy i trwało 4 czy 5 m-cy aż wyszły wszystkie wspomniane zębole. Naprawdę ciezko bylo. Mała byla niewyspana, ja też. Jak zeby wyszły Ania zaczeła normalnie spać, zn. przesypia z powrotem cale noce.
                        A może na małą tak upały działają, za ciepło jej w nocy

                        Basia,

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 16 m-cy – nieprzespane noce

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general