17 tydz. ciazy – moj brzuchol

Czy nie za duzy przypadkiem? Co bedzie do konca???? Jak jest u Was 17 tygodniowki?

Ciku i cikus(ia)
10 luty 2004

18 odpowiedzi na pytanie: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

  1. Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

    gratulacje cikus..przepiekny brzusio!

    • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

      Cikuniu sliczny brzusiaczek 🙂 Mnie jeszcze 3 tyg. zostaly do 17 i zobaczymy jak to bedzie u mnie 🙂 Juz teraz widze roznice miedzy brzusiem z poprzedniej ciazy (w tym samym okresie) a obecnym – ktory jest znacznie wiekszy 🙂
      Oh te nasze brzusiaczki :-))
      buziaki slonko 😉

      Melanie i pszczoleczka (18/03)

      • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

        Ciku, czy nie powinno sie wyciagnac kolczyka z pepka podczas ciazy??? Moj sie nie zagoil i sie go pozbylam na dlugo przed ciaza wiec nie mialam tego dylematu, ale wydaje mi sie ze czytalam zeby go wyjac podczas ciazy. A brzusio – na prawde sliczny.

        • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

          Ja tez jestem w 17 miesiacu i mysle ze moj brzuszek jest taki sam….masz jakies przeczucia co do plci dzidziusia?

          • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

            Sliczny! Jak porownalam ze zdjeciem z 17 tyg to moj byl/ jest bardziej wystajacy….

            Pozdrawiam

            Bondi i Kangurek (10 luty 2004)

            • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

              Ciku wiesz co??? jest wspanialy!!!!!!!!!!!!!!!!! a Ty pytasz czy za duzy, czy za maly, czy taki czy inny!!! JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!!
              A tak zapytam – nie przeszkadaja Ci te ozdobki nad pepkiem??? (czy moze tylko tak do zdjecia hi hi hi???)

              pozdrawiam goraco!!!

              Aneta+Agniesia(7.07.02)+?(17.01.04)

              • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                Brzusio super!!!!!!!!!!!!!
                Ja takiego nie mam, w ogóle nie przytyłam nawet 1 kg od początku ciąży. Jednym słowem po mnie nie widać.
                Każdy jest zaskoczony że to już końcówka 4 m-ca.
                Pozdrowionka dla Was

                • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                  Ojej! Ciku! To Ty już taka duża?? Ale ten czas leci.
                  Wyglądasz super:)
                  Pozdrawiam!!

                  Kate, IV 2004!

                  • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                    nic sie nie martw wielkością brzucha

                    to bardzo indywidualne

                    zobacz jak rózne brzuchy mają nasze forumki [Zobacz stronę]

                    evi i maleństwo (grudniowe – 18.12.2003)

                    • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                      Cześć.
                      Myślę, że Twój brzuch jest ok, to przecierz kwestia indywidualna. Jedyna rzecz która mnie martwi Twój kolczyk w pępku. Ja też nosiłam i ściągnęłam w 14 tc. On naprawdę potem Ci wyjdzie całkiem na zewnątrz. Radzę się go pozbyć. Tak zresztą uważają wszyscy lekarze. Skóra się bardzo rozciągnie, ale jak tego nie zrobisz to sama się przekonasz. Poza tym może być on źródłem zakażeń, tak mówią lekarze, ale pewnie już każdy Ci to mówi, więc wybór nalezy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz sobie go ponownie zaaplikowac po porodzie.

                      Pozdrawiam

                      Aneta i Tymek (20.10.2003)

                      • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                        Ciku sliczny, śliczny, śliczny brzuszek Sama nie mogę sie doczekać kiedy taki śliczny będę miała

                        ika z małym słoneczkiem marcowym

                        • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                          ja zaczynam 17 tydz, ale…. u mnie takiego brzucha to jeszcze dlugo nie bedzie…. na pewno go nie ma teraz

                          malinka i malutka malinka
                          29.02.04

                          • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                            Wiesz jesli chodzi o ten kolczyk to lekarz widzial i nic nie mowil, a poki co wyciagac go nier chce bo kiedys (jeszcze przed ciaza) kolczyk zgubilam i kiedy przez trzy dni nic nie nosilam to momentalnie mi zaroslo, tak ze musialam przebijac od nowa. Dziwne to bo w uszach nie nosze czasami po miesiac i nic sie nie dzieje a tam zarasta momentalnie. Buziaczki papa

                            Ciku i cikus(ia)
                            10 luty 2004

                            • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                              O rany! Ale fajny! W 17 tygodniu mój był niewiele widoczny, teraz zaczęłam 21tydzień, ale nie jest taki ładny i duży jak Twój. Niektórzy nawet mówią, że nic nie widać ;( Ale u szczupłych kobiet podobno szybciej widać ;(

                              Asia i maluszek 😉 (21 tygodniowy)

                              • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                                ja jestem w 28 tygodniu i nie mam nawet takiego

                                • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                                  Fajny brzusio choc ja mam taki dopiero w 26 tyg., mój jakoś rośnie dopiero terazCzy nie powinnas pozbyc sie kolczyyka???

                                  marmolada i ERYK (01,01,2004) 🙂

                                  • hahahahaha

                                    no no widze ze nietylko u mnie objawia sie baby olbzym , jestem w 18 tygodniu ciazy i mam jeszcze wiekszy brzuszek !!!! pozdrowienia dla Ciebie i dzidzi !!!!

                                    • Re: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                                      Ciku, no co ta za pytanie czy przypadkiem nie za duży!!!!

                                      Rewelacyjny, akuratny, mniamniuśny!!!!!!!!!
                                      Tez taki mam he he he

                                      Buźka!

                                      Asi@ z Bąbelkiem
                                      termin:19 luty 2004

                                      Znasz odpowiedź na pytanie: 17 tydz. ciazy – moj brzuchol

                                      Dodaj komentarz

                                      Angina u dwulatka

                                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                      Czytaj dalej →

                                      Mozarella w ciąży

                                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                      Czytaj dalej →

                                      Ile kosztuje żłobek?

                                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                      Czytaj dalej →

                                      Dziewczyny po cc – dreny

                                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                      Czytaj dalej →

                                      Meskie imie miedzynarodowe.

                                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                      Czytaj dalej →

                                      Wielotorbielowatość nerek

                                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                      Czytaj dalej →

                                      Ruchome kolano

                                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                      Czytaj dalej →
                                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                      Logo