18-tka chrzesnicy.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy

catherineii

Poradźcie mi dziewczyny ,co można dać 18 -latce na urodziny?To moja chrześnica i zupełnie nie wiem z czym pójść?
    Będzie duża impreza na 50 osób (taką mamy rodzinę dużą) i jest duże wystawne przyjecie.Myślałam o kasie ,ale ile i co do tego???:Hmmm…::Strach:

adik11

Mialam podobny problem w zeszlym miesiacu, znalazlam tutaj taki watek o prezentach na 18-tke. Ja rozmawialam z chrzesnica i prosilam o podpowiedz w sprawie prezentu. Stanelo na kasie:) dziewczyny pisaly, ze mniej wiecej 500zl – oczywiscie wszystko zalezy czy mozna sobie na tyle pozwolic. Moja chrzesnica dostala: bransoletke (sznurek z zawieszkami), ramke ze swoimi zdjeciami od noworodka do teraz (uwazam, ze bardzo fajny prezent), buty converse (zapewne na zamowienie od konkretnej osoby), perfumy, ksiazke.

Jesli zna sie gust danej osoby to mozna jeszcze kupon do wykorzystania w danej sieci odziezowej.

anulcia

Moja chrześnica miała 18-tkę 3 tygodnie temu, w prezencie dostała zegarek, który sama sobie wybrała razem z mamą. W sumie prezent wyniósł mnie 200 zł i nie wydaje mi się żeby to było mocno za mało. Nastawialiśmy się na 300 zł – bo w pierwszej wersji chciała inny model, ale potem zmieniła zdanie. 500 zł? Dla mnie to trochę dużo i nie chodzi o to czy mnie stać tylko w takim razie ile trzeba dać potem np. na ślub?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close