18 tydzień i boli brzuch

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #12578

  bestia

  dzisiaj boli mnie brzuszek, tak z boku raz z jednej raz z drugiej strony. Bardzo się denerwuję. Dzwoniłam do lekarza kazał mi wziąć no-spę i wieczorem przyjechać do szpitala.
  Czy coś takiego któraś miała i co to może byc?
  smutna bestia

  #193739

  emalka

  Re: 18 tydzień i boli brzuch

  No nie martw się przede wszystkim na zapas! Być może jest to związane z rozciąganiem się teraz wszystkiego w dużym tempie… Mnie „pogięło” tak w niedzielę, że chodziłam jak połamana (tzn. zgięta i powłócząca nogami) ale w końcu przeszło. Moja mama też tak miała, więc ja się za bardzo nie martwię… 🙂
  pozdrawiam
  emalka i 19 tyg. chybadziewczynka 🙂  #193740

  annfen

  Re: 18 tydzień i boli brzuch

  Nie martw się! Mnie też tak od czasu doczasu boli. Lekarz powiedział mi że po bokach może boleć (wszystko sie rozciąga), gorzej gdyby to były bóle pośrodku brzuszka i takie jak na okres. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz

  Anka i Dzidzia (28.05.03)

  #193741

  mmosia

  Re: 18 tydzień i boli brzuch

  Czytałam, że może boleć, tak właśnie po bokach. W 5-tym miesiącu naciągają się wiązadła macicy. To ponoć nie jest łatwy miesiąc. Mnie zacznie się w poniedziałek. Ale dobrze, że lekarz Cię obejrzy. Nie denerwuj się, z pewnością jest wszystko w porządku:)
  Monika (5.08)

  #193742

  helenka

  Re: 18 tydzień i boli brzuch

  Mi w tym okresie tez najbardziej bolalo po bokach. Z tego jak opisalas wyglada to na wiazadla. Wez no-spe, do 3 tabletek dziennie, jest calkowiecie bezpieczna. Mi pomogala!

  Helenka – przyszla mamuska
  15. IV. 2003

  #193743

  dorota27

  Re: 18 tydzień i boli brzuch

  to pewno wiazadla..ale dobrze ze zadzwonilas do lekarza..mnie tez kaza zawsze dzwonic w takich przypadkach…lepiej dmuchac na zimne..
  pozd

  dorota…termin…1 czerwca!  #193744

  bestia

  Re: 18 tydzień i boli brzuch już dobrze

  Byłam w szpitalu. Jest wszystko ok. Tak jak pisałyście wszystko się rozciąga, a poza tym trochę jestem przemęczona. Biorę nospę co 8 godzin i już dzisiaj jest o wiele lepiej, bo nie czuję na razie bólu. Poza tym biorę sobie urlop i przedłużam weekend do środy.
  Dziękuję za słowa otuchy.
  bestia i 18 tygodniowy dzidziuś

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close