18 tydzień i boli brzuch

dzisiaj boli mnie brzuszek, tak z boku raz z jednej raz z drugiej strony. Bardzo się denerwuję. Dzwoniłam do lekarza kazał mi wziąć no-spę i wieczorem przyjechać do szpitala.
Czy coś takiego któraś miała i co to może byc?
smutna bestia

6 odpowiedzi na pytanie: 18 tydzień i boli brzuch

emalka Dodane ponad rok temu,

Re: 18 tydzień i boli brzuch

No nie martw się przede wszystkim na zapas! Być może jest to związane z rozciąganiem się teraz wszystkiego w dużym tempie… Mnie “pogięło” tak w niedzielę, że chodziłam jak połamana (tzn. zgięta i powłócząca nogami) ale w końcu przeszło. Moja mama też tak miała, więc ja się za bardzo nie martwię… 🙂
pozdrawiam
emalka i 19 tyg. chybadziewczynka 🙂

annfen Dodane ponad rok temu,

Nie martw się! Mnie też tak od czasu doczasu boli. Lekarz powiedział mi że po bokach może boleć (wszystko sie rozciąga), gorzej gdyby to były bóle pośrodku brzuszka i takie jak na okres. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz

Anka i Dzidzia (28.05.03)

mmosia Dodane ponad rok temu,

Czytałam, że może boleć, tak właśnie po bokach. W 5-tym miesiącu naciągają się wiązadła macicy. To ponoć nie jest łatwy miesiąc. Mnie zacznie się w poniedziałek. Ale dobrze, że lekarz Cię obejrzy. Nie denerwuj się, z pewnością jest wszystko w porządku:)
Monika (5.08)

helenka Dodane ponad rok temu,

Mi w tym okresie tez najbardziej bolalo po bokach. Z tego jak opisalas wyglada to na wiazadla. Wez no-spe, do 3 tabletek dziennie, jest calkowiecie bezpieczna. Mi pomogala!

Helenka – przyszla mamuska
15. IV. 2003

dorota27 Dodane ponad rok temu,

to pewno wiazadla..ale dobrze ze zadzwonilas do lekarza..mnie tez kaza zawsze dzwonic w takich przypadkach…lepiej dmuchac na zimne..
pozd

dorota…termin…1 czerwca!

bestia Dodane ponad rok temu,

Re: 18 tydzień i boli brzuch już dobrze

Byłam w szpitalu. Jest wszystko ok. Tak jak pisałyście wszystko się rozciąga, a poza tym trochę jestem przemęczona. Biorę nospę co 8 godzin i już dzisiaj jest o wiele lepiej, bo nie czuję na razie bólu. Poza tym biorę sobie urlop i przedłużam weekend do środy.
Dziękuję za słowa otuchy.
bestia i 18 tygodniowy dzidziuś

Znasz odpowiedź na pytanie: 18 tydzień i boli brzuch?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Goraczka i wymoty
Pomocy!!Nie wiem co robic Oliwka od rana ma goraczke tzn.37,8 i wymiotuje.Lekarz byl i kazal czekac bo narazie nic nie widzi.Powiedzial ze moze rozwija sie jais wiru ale czeba czekac
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
czy to jest mozliwe ?
Czy jest tu jakas osoba ktora poronila w 17-18 tygodniu Bardzo prosze o e-maila bo chyba zwariuje ...
Czytaj dalej