18 urodziny mojej mlodszej sis

dziewczyny
moja sis ma w sobote 18 urodziny polowa mojej uroxczej rodzinki odmowila przyjsci – generalnie sa pokloceni, myslalam ze mlodej nie beda mieszac a;e coz.
Wkurzylam sie strasznie i robie jej urodziny u siebie, bedzie mama, tata, moj B oLiwcia i ja i rodzi sie pytanie co zorganizowac zeby stypy nie bylo…….

zamowilam totr, jutro kupie owoce morza bo mloda uwielbia, balony, smieszne czapki stozkowe, nie wiem moja siorka nie jest typowa 18 o lubi imprezki,wiec nie wiem co ??????

Blagam pomozcie to juz w sobote a ja mam pustke w glowie

7 odpowiedzi na pytanie: 18 urodziny mojej mlodszej sis

aoh Dodane ponad rok temu,

zaprośić kilka jej kolezanek
kolegów i impreza sama sie rozkręci 🙂

meva Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez janetvip1:dziewczyny
moja sis ma w sobote 18 urodziny polowa mojej uroxczej rodzinki odmowila przyjsci – generalnie sa pokloceni, myslalam ze mlodej nie beda mieszac a;e coz.
Wkurzylam sie strasznie i robie jej urodziny u siebie, bedzie mama, tata, moj B oLiwcia i ja i rodzi sie pytanie co zorganizowac zeby stypy nie bylo…….

zamowilam totr, jutro kupie owoce morza bo mloda uwielbia, balony, smieszne czapki stozkowe, nie wiem moja siorka nie jest typowa 18 o lubi imprezki,wiec nie wiem co ??????

Blagam pomozcie to juz w sobote a ja mam pustke w glowie

Mi 18-stka raczej kojarzy sie z impreza z kolegami i kolezankami niz z rodzicami..:Hyhy:
A nie mozecie siostrze zostawic wolnego mieszkania, pomoc w organizacji i … pozwolic jej sie po prostu bawic ( ze znajomymi)?:)

natinka Dodane ponad rok temu,

o właśnie 🙂

janetvip1 Dodane ponad rok temu,

pozyczam jej moje miszkanko w nastepny piatek ma zaprosic kilka kolezanek 🙂
ale tu chodzi o to ze ona bardzo sie martwi ze cala rodzina nie przyjedzie…

meva Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez janetvip1:pozyczam jej moje miszkanko w nastepny piatek ma zaprosic kilka kolezanek 🙂

To juz dorosla dziewczyna, mysle, ze zrozumie. Nie ma co na sile zmuszac nikogo, aby przyjechal i dobrze sie bawil.

superbasiek Dodane ponad rok temu,

ja tam myslę, że mogłabyś wytargać jakieś jej fotki z dzieciństwa, może macie jakieś filmy, trochę powspominać tak na wesoło, jakaś muza, … ja moją 18tkę miałam z kolegami i rodziną…. przyszli sami kumple bo kolezanki się wypięły i niech żałują 😛 było fajnie 🙂

będzie dobrze:)

Pozdrówki 🙂

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez janetvip1:pozyczam jej moje miszkanko w nastepny piatek ma zaprosic kilka kolezanek 🙂

Wiesz, cała rodzina to się powinna zjechać jak będzie 80 lat kończyć, a nie 18…

Do mnie zupełnie nie przemawiają urodziny dzieci na które zaprasza się dorosłych…
OK: najbliższa rodzina, najukochańsiy wujkowie czy ciocie – ok. Ale nie cała :Niepewny:

Znasz odpowiedź na pytanie: 18 urodziny mojej mlodszej sis?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
Mega Alergia na Koty.
Moj 5 letni chrzesniak ma mega uczulenia na koty. W domu kotow nie maja, ale .. miala je jakies 4-5late temu jego babcia. Gdy mlody odwiedza babcie, po ok 30 min
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Prośba o link do do ćwiczen Fat Burning.
Jak w tytule. Oby było z dobrym podkładem muzycznym :)
Czytaj dalej