2 cm rozwarcia….

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

paloma

Slyszalam wiele roznych teorii na ten temat…-czy dwucentymetrowe rozwarcie jest niebezpieczne? Wiem oczywiscie,ze powinnam lezec i sie oszczedzac,ale chcialabym tez wiedziec czy jest to powod do paniki i strachu.Moze ktoras z Was dziewczyny ma lub miala w czasie ciazy rozwarcie?
    Moze wydaje sie to pytanie troche naiwne..-ale mnie jakos meczy..
    Pozdro..

Paloma & Alexander (19-03-03)

kinga10

Re: 2 cm rozwarcia….

Ja chodze z podobnym problemem od 5 tygodni(teraz zaczelam 36 tydzien ciazy).Moja lekarka od poczatku twierdzila,ze z takim rozwarciem mozna spokojnie donosic,a nawet przenosic ciaze-ja wpierwszym momencie panikowalam-ale teraz widze,ze kobieta miala racje.Wiadomo,ze nie wolno nosic duzych ciezarow itp.,ale to sie odnosi do kazdej ciazy,ja wkazdym razie zajmuje sie domem i dwojka dzieci(corka w dodatku jeszcze nie chodzi,wiec nosze ja na okraglo) i nic sie nie dzieje,wiec moze to bedzie dla Ciebie jakims pocieszeniem?Pozdrawiam,Kinga

lea

Nic nie powinno być powodem do paniki… To nie pomoże, cokolwiek by się działo…
    Czytałam juz wiele postów dziewczyn, które donosiły z pulchną szyjka lub małym rozwarciem. Nie zamartwiaj się i oszczędzaj w każdym tego słowa znaczeniu.
    Pozdrawiam

Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

beatab

Moja koleżanka miała rozwarcie od 7 miesiąca na 2,5 cm i donosiła bez problemu…. nawet nie sprawdziło sie w jej wypadku, ze będzie sie szybciej szyjka rozwierać przy porodzie, bo startuje sie przecież nie od zera….

Pozdrawiam
    Beata+ 37 tyg. Synek

paloma

dzieki… ja juz od kilku dni mam przeczucie,ze ta ciaze przenosze…
    pozdro…

Paloma & Alexander (19-03-03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close