2 DN. Monito……..

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

magda32

CZEŚĆ DZIEWCZYNKI ! Dzisiaj jestem po 2 monitoringu pęcherze w obydwuch jajnikach po 18mm. Mam pytanko? kiedy może być ovu… mam bóle podbrzusza , ale żadnego śluzu ! Pozdrawiam :))))

anusia25

Re: 2 DN. Monito……..

Pęcherzyki rosną średnio 2mm na dobę, pękają przy wielkości 20-22mm. Więc ovu powinna być u Ciebie jutro lub pojutrze.
    Może być też inaczej, każdy organizm rządzi się swoimi regułami.

Ania

wykres Ani

mika7

witaj
    pecherzyki rosna okolo 2mm na dobe. Pekaja kiedy maja rozmiary 20-23. wiec ovu moze byc jutro ( 20mm) w niedziele albo w poniedzialek. Ja bym zaczela sie juz przutulac..)) zycze efektywnego przytulanka..))
    pozdrawiam

ania-2 podejscie..))

magda32

Jeżeli pęcherze nie pękną ,to jak to wygląda w obrazie USG?

anusia25

Tego nie wiem, bo nigdy się osobiście nie spotkałam. Ale skoro nie pękają, to powinny się z nich zrobić torbiele, albo się wchłonąć. Ale gin na pewno będzie lepiej wiedział, bo przecież widzi co i jak.

Ania

wykres Ani

samanta

Magda trudno określić kiedy pękają pęcherzyki. Generalnie przy wielkości 22-24 mm.
    Ja też byłam na monitoringu w 11 d.c. wielkość pęcherzyków 14 i 12mm a w 13 d.c. owu. Trochę mnie to zaskoczyło, ale trudno 🙁

Pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

22 cykl starań Moje temperaturki

marti1

magda,

Jak nie pękną to się wchłaniają…czasem robią się torbielki. Wykładnikiem przebytej owu jest płyn w zatoce Douglasa..płyn ten wypływa z pękniętego pęcherzyka….

Ważne jest potwierdzenie pęknięcia na USG ze względu na często występujący zespół niepękającego pęcherzyka…

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close