2 dni po cesarce – gazy

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy

zupa

zupa, Gabi i majóweczka

ciku

Re: 2 dni po cesarce – gazy

Zupa nie miałam nic takeigo po mojej cesarce. Nie wiem jak u Was , ale tu na pierwszą dobę po cc obowiązuje dieta wyłacznie płynna. Moze to zapobiega?
    Potem jadłam samo gotowane, bo bałam sie jeśc cokolwiek cięzszego przy karmieniu piersią i nie było u mnie zadnych problemów.

Ciku z Kacperkiem 12.02.04 i niespodzianką 2.VI

zupa

Tak się właśnie zastanawiam. I widzę dwa wytłumaczenia. Albo poprostu za dużo i za „głupio” jadłam dzień przed cesarką, bo pierwszą dobę również tylko płynna dieta.
    Albo może dla tego, że miałam cesarkę z pełną narkozą. Psychika mni siadła i woleli mnie uśpić;)
    No nic, może jeszcze ktoś się wypowie…
    pozdrawiam

zupa, Gabi i majóweczka

lea

To z jedzeniem – całkiem możliwe.
    Bo np. ja przed cesarką przez dwie doby byłam na kroplówce samej, a po – też niewiele lepiej… I próblemów, jakie opisujesz, nie miałam.
    Z cesarki nagorzej wspominam opartunek wklejający mi się jakoś bolesnie w ranę czy odrastające włoski… i kaszel.

klucha

nie miałam takich problemów, ale ja wczesniej od tygodnia lezałam na patologii, a wiadomo jedzenie szpitalne nie zachęca, poza tym przed cc byłam na silnej diecie przez to ze miałam dwie próby wywoływania porodu. Mozna powiedziec że byłam cięta na pusty zołądek

Izka i 4 latka

zupa

Tiaaa, ja jak jestem czymś zdenerwowana, to wsuwam na kopy. I pochodzenie jak i smak jest dla mnie obojętny;)
    Ha, a w ogóle to Gabi rodziłam w pewnej klinice prowadzonej przez siostry zakonne:P, gdzie na śniadanko był szwedzki stół ze świeżymi bułeczkami i konfiturkami zrobionymi przez siostrunie:):) I jak tu nie wpierdzielać;)
    Hmm, czyli mówicie, że ważna są puste jelitka
    dzięki
    PS Ja też jestem za tym, żeby 6 dni nosić zasłonkę na oko, a siódmego jazda na koniu:) Tylko jak to zrobić… Może objazd po okolicznych wioskach i wybłaganie u jakieś chłopa godzinnki na zwykłej klaczy. Skoro Zuzia kocha koniki bez względu na maść i wygląd, to pewnie i w jakiejś starej klaczy się zakocha
    pozdrowienia

zupa, Gabi i majóweczka

irena

Gazy po cesarce,cos o tym wiem.
    Znam ten bol tylko na poczatku nie wiedzialam,ze to gazy.
    Bylam cieta tez na pusty zolodek.Nie jadlam od wieczora poprzedzajacego cesarke czyli jakies 16 godzin i gazy mnie nie ominely.Po zabiegu wiadomo kleik. 24 godziny po cc kazali mi chodzic a ja niestety nie moglam z bolu.Potem przyszla pielegniarka opukala i powiedzialmi,ze ten bol to przez gazy.Dostalam jakis lek na wiatry i poradzila mi zeby pic duzo 7up. Pomoglo.
    Z wyproznieniem potem nie mialam problemu.

Irena i

klucha

muszę sobie poradzić, a od jutra zaczynam szukać mustanga, długie uszy będą w przedszkolu a ja w pracy podzwonię, bo chę aby to było 100 proc. niespodzianki

ps. to Ci dogadzały 🙂

Izka i 4 latka

Anonim

ja tez jestem po cc, 3m-ce temu miałam wykonane cięcie, nie miałam problemów z gazami, normalnie sie wypróżniałam tylko gdy sikałam to pod koniec bolał mnie pęcherz.

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)

Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close