2 krechy!!!!!!

nadal to do mnie nie dociera, za namową Aischy (dzieki Asiu:) ) zrobilam test, od razu wyszły dwie kreski, nie czekalam dluzej niz 10 sekund, troszke pobolewa mnie brzuch co mnie niepokoi, bo gdyby wszystko bylo ok nie bolał by, w poniedzialek ide na usg, a jutro robie 2 test, dzisiaj dwie kreski mocno czerwone!!!, troche jest mi słabo ogólnie, kreci mi sie w głowie, boje sie ze to jednak nie jest prawda….poprostu w to nie wierze, tak długo na to czekałam.dzis jest 40 dc.

28 odpowiedzi na pytanie: 2 krechy!!!!!!

  1. Re: 2 krechy!!!!!!

    Wielgachne gratulacje 🙂
    strasznie się cieszę a bólem brzuszka się nie przejmuj, bo prawie każdą ciężarówkę na początku boli 🙂 to normalne bo w nim dzieije się teraz sporo rzeczy – więc boli 🙂

    Ściskam Cię mocno i życzę cudownej ciąży 🙂

    [Zobacz stronę]

    • Re: 2 krechy!!!!!!

      Serdeczne wielgachne gratulacje!!!!!!!!!!!!
      Teraz dbaj o siebie i o mała dzidzię
      ola

      • Re: 2 krechy!!!!!!

        Bardzo bardzo bardzo gratuluję!!!!! Fajnie, że wam się udało. Trzymam kciuki za Was!!!!

        Ania

        • Re: 2 krechy!!!!!!

          No to przyjmij gorące gratulacje!!!
          Śledziłam Twoje ostatnie posty i bardzo Ci dopingowałam.Życzę Ci spokojnej ciąży i zdrowej dzidzi!
          Pozdrawiam,Magda.

          • Re: 2 krechy!!!!!!

            dziekuje Wam, dziewczyny, choc bardzo sie boje ze to nie prawda, martwi mnie to poboloewanie brzucha jak przed @, troszke mniej nasilone, chce isc na usg w poniedzialek, ale nie wiem czy nie za wczesnie, i musze zmienic nastawienie do calej tej sytuacji bo jakies mam złe myśli, ze pewnie nie jestem w ciąży….kurcze boję sie tego wszystkiego, jesli jestem w ciąży to bedzie moje pierwsze dziecko, mam 23 lata, trzymajcie za mnie kciuki zebym nie wchodzila tu poraz kolejny w statusie starającej sie :), dzieki Wam za to ze jestescie, zycze Wam wszystkim wszystkiego najlepszego, no i spełnienia największego marzenia na jakie czekamy.

            a oto moj mam nadzieje szczesliwy cykl, i jesli jestem w ciązy to dzieki za taki lek jak Castagnus.

            Kasia i… wrześniowy lub październikowy “Ludzik”

            • Re: 2 krechy!!!!!!

              gratuluje ogromnie 😉

              ILONA,KUBEK
              + LIPCUSIĄTKO

              • Re: 2 krechy!!!!!!

                Graulacje!!!!
                Kilka razy Ci pisałam że masz taki same objawy jak ja i ja jestm w ciąży!!!! Ale wiem, wiem, sama tez bałam się robić test…bałam się ze nie bedzie dwóch kreseczek.
                Teraz uważaj na siebie i dbaj o maleństwo w Twoim brzuszku! Ono już tam mieszka :):):):)

                Pozdrawiam przyszłe mamy 🙂

                • Re: 2 krechy!!!!!!

                  Ja dla pewności zrobiłam sobie bete przed wizytą u gina. A co do usg, to o ile wiem zwykłe niewykaże ciaży ale jeśli zrobisz dopochwowe, to tak. Wiec upewnij sie, jesli nie wiesz, jakim dysponuje Twój lekarz. Ja od razu widziałam malenkie serduszko.
                  Pozdrawiam.

                  Pozdrawiam przyszłe mamy 🙂

                  • Re: 2 krechy!!!!!!

                    Kasiu podziwiam Cię, że tak długo wytrzymałaś ze zrobieniem testu i serdecznie Ci gratuluję!!! Dbaj o siebie i swoją Kruszynkę!
                    Pozdrawiam, Aga

                    • Re: 2 krechy!!!!!!

                      Gratuluję 🙂

                      • Re: 2 krechy!!!!!!

                        Gratuluję i spokojnej ciąży zycze!

                        Sebuś 2,5r i sierpniowa dzidzia

                        • Re: 2 krechy!!!!!!

                          Kochanie!!!
                          Ogromne gratulacje, nie mart sie o brzusio, ja tez tak mialam na poczatku i nadal tak mam od czasu do czasu, to po prostu sie macica rozciaga. To jest tez moja pierwsza ciaza i tez jestem troche przewrazliwiona, ale dzieki tym forum mozemy sie zawsze poradzic.
                          Z tym usg, proponowalabym ci go zrobic ok 6 tygodnia, bo wtedy uslyszysz bicie serduszka. Ja juz bylam na pierwszym usg w D3 i widzialam nasza dzidzie, to jest przepiekne przezycie.
                          Trzymaj sie cieplutko.
                          P. S. A jak dlugo sie staralas, bo my 13 cylki

                          • Re: 2 krechy!!!!!!

                            6 cykli, dziekuje bardzo za słowa otuchy, ja juz mam dziwne mysli ze to moze ciąża pozamaciczna lub cos podobnego, ale musze sie wyzbyc takiego przeczucia, jutro robie drugi test dla potwierdzenia, mam nadzieje ze pozytywny wynik testu bardzo rzadko wskazuje brak ciąży??… Nie chce sie rozczarowac. A USG zrobie w poniedzialek dla potwierdzenia ciąży, aby rodzinie powiedziec.

                            • Re: 2 krechy!!!!!!

                              wiedziałam 😉

                              GRATULACJE !!!!


                              **Juleczka**

                              • Re: 2 krechy!!!!!!

                                Wow!!!!!Takie Szczęście Cię dopadło! Gratulacje! Będzie dobrze,dbaj tylko o siebie i o maleństwo:) K.

                                • Re: 2 krechy!!!!!!

                                  dzis rano o 6.30 potwierdzilam drugim testem, wyszedl rownie pozytywny i równie wyraźny, jutro na usg, a potem to juz sie tylko cieszyc, dziekuje Wam wszystkim za wsparcie, dobre rady i gratulacje, jeszcze stad nie zmykam, bo szkoda mi odchodzic. Trzymam kciuki za Was wszystkie, no i…..zażywajcie Castagnusa, to dzieki niemu bedę mamą 🙂

                                  • Re: 2 krechy!!!!!!

                                    Wiedziałam :)), Bardzo się cieszę :)) Gratuluję i zczę POWODZENIA :))
                                    Buziaki

                                    Ania i Mati

                                    • Re: 2 krechy!!!!!!

                                      Gratuluję z całego serca!!!

                                      • Re: 2 krechy!!!!!!

                                        Gratulacje! Ja wiedziałam, ze to ciąża na 100 % Trzymaj się Pa

                                        Basia i Kwietniowy Ludzik

                                        • Re: 2 krechy!!!!!!

                                          i po co bylo tyle czekac….

                                          GRATULACJE

                                          Ula – mama Emilki (2 i 2/12)

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2 krechy!!!!!!

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general