2 krechy

Witam wszystkich. Dziś po południu zrobiłam test w sumie 2 testy ( 2 dni przed okresem) wyszedł pozytywny niby słaba krecha ale jest. Ciesze sie strasznie ale zmartwiło mnie to że miałam plamienia brązowe i bolał mnie brzuch. Wziełam nospe. Już nie plamię, ale jestem przewrażliwiona ponieważ jestem już po jednym poronieniu 19.XII.2007. nie wiem czy to było plamienie implantacyjne czy coś złego. Czy któraś z was tak miała?

17 odpowiedzi na pytanie: 2 krechy

  1. Gratuluje ci Meniulka. Ja mialam plamienie w pierwszej ciazy przez 3 dni tylko ze juz nie pamietam koloru. Zycze ci zdrowej ciazy.

    • Powtórz test w dniu terminu @, albo zrób betę. No ale gratuluję oczywiście :D. Miło czytać, że innym się udaje :).
      A co do plamienia to wydaje mi się, że na implantacyjne to już za późno, skoro test wyszedł pozytywny to znaczy że fasolka się już zagnieździła :). Jeśli masz wątpliwości to najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza.

        • gratuluje!! :-))))

          • Gratuluję i życzę, aby tym razem fasolka została z Tobą na następne 9 miesięcy pod serduszkiem 🙂

            • Meniulka ogromne gratulacje!:)
              A plamienie… cóż… ja plamię już od tygodnia (coraz mniej ale jednak), biorę Duphaston i mimo wszystko mam nadzieję, że będzie OK.
              A skoro u ciebie plamienie było chwilowe to w ogóle bym się nim nie przejmowała.
              To następną styczniówkę mamy:)

              • Ogromniascie Gratuluje!!

                no i faktycznie kolejna styczniowka:)

                mam cicha nadzieje,że wkrotce do Was dolacze…

                • 🙂

                  gratulujeeee z całego serducha pozdrawiam

                  • Zamieszczone przez MagdaMal
                    Meniulka ogromne gratulacje!:)
                    A plamienie… cóż… ja plamię już od tygodnia (coraz mniej ale jednak), biorę Duphaston i mimo wszystko mam nadzieję, że będzie OK.
                    A skoro u ciebie plamienie było chwilowe to w ogóle bym się nim nie przejmowała.
                    To następną styczniówkę mamy:)

                    Madziu Tobie również gratuluje 🙂

                    • Zamieszczone przez Meniulka
                      Witam wszystkich. Dziś po południu zrobiłam test w sumie 2 testy ( 2 dni przed okresem) wyszedł pozytywny niby słaba krecha ale jest. Ciesze sie strasznie ale zmartwiło mnie to że miałam plamienia brązowe i bolał mnie brzuch. Wziełam nospe. Już nie plamię, ale jestem przewrażliwiona ponieważ jestem już po jednym poronieniu 19.XII.2007. nie wiem czy to było plamienie implantacyjne czy coś złego. Czy któraś z was tak miała?

                      Mi w tej ciąży na drugi dzień po teście pojawiło się takie brązowe plamienie plus ból brzucha, to był 5-ty tydzień. Szybciutko poleciałam do lekarza, ten dał mi Duphaston, zwolnienie i kazał się nie przejmować, bo na pewno wszystko będzie dobrze. Potem takie samo plamienie przez kilka dni miałam jeszcze w 9 tygodniu akurat na Boże Narodzenie i wtedy też się wszystko dobrze skończyło. Najlepiej leć szybciutko do lekarza to się uspokoisz!!! A przede wszystkim gratuluję :p

                      • Gratulacje.

                        Idz do lekarza dla uspokojenia ogólnego. Na pewno dostaniesz progesteron jesli miałby jakieś wątpliwości.
                        Moj koleżanka miała normalną acz trochę mniejszą miesiączkę. Zorientowała się dwa tygodnie później, że coś jest nie tak, bo jest nie cały rok po cesarce i cięcie ją trochę bolało. No i zatestowała pozytywnie! 🙂 Jej córcia kończy pod koniec czerwca rok a ona jest juz w 12tym tygodniu ciąży. 🙂

                        • GRATULACJE!!!
                          Ja też w ciąży plamiłam brałam Duphaston i tak mi się mała zawiązała że później ja musieli zmuszać do wyjścia w 40 tygodniu !!!
                          Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na dalsze dni 🙂

                          • dziekuje wszystkim 🙂 Mam nadzieje że bedzie dobrze.

                            • Gratulacje Meniulka! Ten Duphaston to chyba standard na plamienia, ja też z Olą plamiłam jakoś od 6 czy 7 tygodnia, po Duphastonie plamienia od razu ustały i potem już było ok.

                              • Gratulacjeee:D

                                • Gratulacje!
                                  Ja w pierwszej ciąży plamiłam w 7 tygodniu i tak jak dziewczyny pisały po duphastonie wszystko przeszło.

                                  • Meniulka… Gratuluję… I również mam nadzieję,że niebawem do was dołączę jak nie w tym miesiącu to w następnym…:)

                                    Znasz odpowiedź na pytanie: 2 krechy

                                    Dodaj komentarz

                                    Angina u dwulatka

                                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                    Czytaj dalej →

                                    Mozarella w ciąży

                                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                    Czytaj dalej →

                                    Ile kosztuje żłobek?

                                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                    Czytaj dalej →

                                    Dziewczyny po cc – dreny

                                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                    Czytaj dalej →

                                    Meskie imie miedzynarodowe.

                                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                    Czytaj dalej →

                                    Wielotorbielowatość nerek

                                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                    Czytaj dalej →

                                    Ruchome kolano

                                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                    Czytaj dalej →
                                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                    Logo
                                    Enable registration in settings - general