2 kreseczki ;)))

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy

lauuurka

Czesc Kochane!!!Jestem w 35 dniu cyklu i @ ani widu ani słychu :))) Zrobiłam wczoraj test i były 2 kreseczki!!! Ale jest jedna rzecz,która mnie niepokoi.Ta „druga” kreseczka byla bardzo słabo widoczna 🙁 ale była… Dziś zrobiłam sobie badanie krwi na HCG i jutro odbieram wynik.Ciekawe co pokaże…Tak bardzo bym chciała by to w końcu była prawda…Nie mam objawów jako takich.Bolą mnhie piersi i mam upławy.Powiedzcie mi co o tym sądzicie.Proszę…Z góry dziękuję.

zuzanna

Re: 2 kreseczki ;)))

hihihi no to gratuluje!!!
    daj znac jak wyniki bety

bbb

ami7

Lauurka, GRATULACJE!!!!!!!!! wielkie, wielkie gratulacje… słaba kreseczka, to słaba, ale zawsze kreseczka… a kreseczka to ciąża… wiec ciesz się i przyjmuj gratulacje… pozdrawiam gorąco Ciebie i fasolinkę…

ami7
    mój wykresik

annak26

Ja mialam dokladnie tak jak Ty. Cieniutka druga kreseczka, zadnych objawow NIC. Tylko troche piersi nakie byly inne. Zycze Powodzenia.

Pozdrawiamy Ania &

majarzeszow

gratulacje ! zycze spokojnej ciazy i rozwiazania w terminie. a propos – jestes sierpnioweczka ? Boze, ale ten czas leci 🙂

Maja i Adaś (19.05.2004)

boozena

Gratulacje

Gratulacje i spokojnej ciąży

Bożena i dwa Aniołki

ana7

GRATULACJE!!! Ja jestem w 5 tygodniu. Też miałam bardzo słabą kreskę(lekarz od razu zrobił mi betę) nie wierzył testowi. No ale jestem… Objawów też nie mam żadnych, nawet piersi mnie nie bolą. Gratuluję i dbaj o siebie…

lotos

WIELKIE GRATULACJE:))))))))))))))))))))))
    Teraz to o siebie ładnie dbaj:)))

Ania

lauuurka

dzięki

Bardzo Wam dziękuję.Niedługo jadę do kliniki po wynik.Wieczorkiem napiszę czego sie dowiedziałam.Ale się denerwuję…Bo jak wyjdzie,że nie i znów się rozczaruję… No nic w sumie staramy się dopiero 3 miesiąc,więc chyba nie ma co panikować.Ale jak każda z nas chciałabym aby to już nastąpiło.Pozdrwionka.

edycja

no wielkie gratulacje!!
    na wszelki wypadek poszlabym od razu do lekarza – moze trzeba bedzie brac np luteinke na podtrzymanie wiec dobrze bybylo od razu
    ja tak mialam
    zrobilam test w niedziele (jakis czas temu ) zadzwonilam do swego gina i w poniedzialek na wizycie od razu zapisal luteine
    powodzenia

edycja, aniołek i 2x

karla33

Kochana Lauurko,
    myślę, że jesteś poważnie chora… hihi. CHORA NA DZIDZIE.
    Swoją drogą może twoja metoda JA CHCĘ DZIECKO !!! jest skuteczna. Muszę ja wypróbować. Gratuluję Ci i życzę, żeby to choróbsko nie porzuciło Cie przez całe 9 miesięcy.

Pozdrawiam

Karla33

nuska

Re: dzięki

Gratuluję i trzymam kciuki za dobre wieści :o))

NUŚKA + dwa Aniołki

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close