2 PYTANIA

Mam 2 pytania, na razie jeszcze hipotetyczne, ale wolę wiedzieć wcześniej, gdyż jestem w trakcie starań:
1. cały czas biorę bromek, kiedy powinnam go odstawić, jeśli ujrzę 2 kreseczki, czy od razu czy jeszcze jakiś czas go brać?
2. kedy zacząć brać luteinę: czy od razu po pozytywnym teście czy poczekać do dnia spodziewanej @, czy brać ją można razem z bromkiem?
Podpowiedzcie, bo jakos tak nie za bardzo zrozumiałam mojego ginka w tej kwestii. Dzieki i pozdrawiam ana

Zosia 2002, [*] 2003, [*] 2004 i …
2 cykl starań

2 odpowiedzi na pytanie: 2 PYTANIA

Dodane ponad rok temu,

Re: 2 PYTANIA

powiem Ci jak jest u mnie.

Bromek (pół tabletki ) biorę przez cały cykl, a luteinę od 14 dnia cyklu do 26 dnia i tak jak mi Dagmara radziła w 26 dnia cyklu zrobię sobie test i gdyby wyszedł pozytywny to dalej bym brała luteinę. W Twoim przypadku to chyba jest troszeczkę inaczej, bo masz ją brać tylko na podtrzymanie ciąży. W każdym bądź razie bromek bież przez cały czas i jak pojawią się dwie krechy to też, ale wtedy szybko skonsultuj się z lekarzem 🙂

Buziaki

[Zobacz stronę]

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: 2 PYTANIA

Mnie lekarz po pozytywnym teście kazał natychmiast odstawić bromek i pędem na wizytę. Wtedy dostałam górę leków na podtrzymanie ciąży m. in. luteine, kaprogest, clexane, pregnyl.

Marta i Korneliusz 7.10.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: 2 PYTANIA?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
lutowe mamusie2005-dokarmiacie juz?
witam wszystkie lutowe mamuski.pisze tu bo cos nam sie watek nie klei.. ostatnio coraz czesciej zastanawiam sie na rozpoczeciu dokarmianiu.nawet chcialam porozmawiac na ten temat z pania doktor ale mnie wysmiala
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
15 RZECZY, KTÓRE MOŻESZ ROBIĆ W CENTRUM HANDLOWYM
1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi. 2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut. 3. Zrób smugę z
Czytaj dalej