2 urodziny

dzis moja Nikola konczy 2 latka wszyskiego naj naj naj NIkolka

Nikola 11.01.2002

8 odpowiedzi na pytanie: 2 urodziny

  1. Re: 2 urodziny

    aischa….rany gdzie ty się podziewasz??? :-)))miło widzeć twój post:-)
    sto lat dla nikoli – ale z niej panna… A pamiętam rok temu jak opisyałaś roczek….. A potem ja – o kubku:-)
    czas leci…
    pozdrawiam

    ILONA I KUBEK(21.02.02)

    • Re: 2 urodziny

      a nie bylo mnie sporo no ale tak wyszlo ale na dlugo tez nie zagoszcze bo sie wyprowadzam i nie bede miala netu
      dzieki za zyczenia w imeniu Nikoli

      Nikola 11.01.2002

      • Re: 2 urodziny

        Wszystkiego najlepszego dla małej solenizantki o ślicznym imieniu !!!!!:))
        pozdrawiamy;
        Dagmara i Oliwia ( 13 m )

        • OLO TEŻ 🙂

          Droga Nikol Wszystkiego najlepszego 🙂
          Olo też skończył właśnie dzisiaj (o 8.45) dwa latka:)
          Był tort, świeczki i goście:)
          Mamy nadzieję, że u Was było równie wesoło 🙂

          • Re: 2 urodziny

            wszystkiego dobrego dla Nikoli:-))))
            jak ten czas szybko ucieka:-))))
            a gdzie się wyprowadzacie? to juz nie spotkamy się w parku??

            • Re: 2 urodziny

              I ja dołączam się do serdecznych życzonek dla tak “dużej” panienki

              Kasia i dzieci

              • Re: 2 urodziny

                Beatka nie martw sie bede mieszkac na kaszubskiej jeszcze blizej parku wiec jak bedzie cieplutko yo napewno sie spotkamy

                Nikola 11.01.2002

                • Re: 2 urodziny

                  wszystkiego naj…od nas..
                  pamietam cie…i wasze zdjecia… Na forumm..jeszcze wtedy mojej claudii nie bylo..pozd

                  claudia / 7 miechow!/ ;)))

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 2 urodziny

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo