200 forintów papierowych

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

agusia150

Mam pytanie do zorientowanych. Jadę na Węgry. Odkopałam w domu 1000 forintów w papierkach po 200. Wiem że nie ma ich juz w obiegu ale czy gdziekolwiek mogę je wymienić czy juz nadają sie tylko do wyrzucenia?

gobin

W banku dopytaj

bejka

200 ff jest teraz monetą.
    Obawiam się, że jesteś ok 15 zł do tyłu. 7 lat temu wycofane, więc bank pewnie nic już nie pomoże…

agusia150

Zamieszczone przez bejka
    200 ff jest teraz monetą.
    Obawiam się, że jesteś ok 15 zł do tyłu. 7 lat temu wycofane, więc bank pewnie nic już nie pomoże…

Tak własnie myślałam, Nie jest to zawrotna kwota ale zawsze szkoda wywalać kasę w błoto. Zastanawiałam się tylko czy może na Węgrzech w jakimś banku jeszcze wymieniają ale to już raczej nie warte zachodu żeby szukać.
    Dzięki za informacje.

monikachorzow

1000 HUF to ok 14 zł więc chyba szkoda zachodu….. zostaw sentymentalnie dla przyszłych pokoleń :):)

ślubny mój wrocił z majówki na węgrzech i przywiózł mi wino…. najlepsze jakie w życiu piłam ….. powiedział ,że kosztowało dużo kasy….. po czym dodał – 500 Forintów… jak przeliczyłam to się zaśmiałam…u nas za 7 zł to same sikacze…. nie zmienia to faktu że pyszne było 🙂

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close