2003/10/15 a 2004/10/15

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

erica

Piszę to u Was moje kochane starające się, bo całym sercem jestem ciągle jedną z Was. Chodzi o mój pamiętnik. A dokładnie o date jego założenia. Właśnie dziś weszłam sobie, aby dopisać ciąg dalszy i … niespodzianka! Data założenia pamiętnika to 2003/10/15 12:12 i dokładnie o tej samej porze rok później leżałam już na sali operacyjnej na porodówce! Czyż to nie jest niesamowite? Ten sam dzień, miesiąc i godzina? Czary? A może przeznaczenie? Mam nadzieję, że Wam też spełni się taki cud!

erica i Dawcio 15.10.2004

karolakoj

Re: 2003/10/15 a 2004/10/15

Erico….u Ciebie działają czarodziejskie moce….to magia:)))))

karkoj

Anonim

bo ona jest wróżką 🙂 magia otacza ją z wszystkich stron 🙂

bambamkowe marzenie

vievioorka

A wiesz Bambamku że ona pierwsza wiedziała, że Nutka pojawi się na świecie?
    Rok temu 15 grudnia o godz 20:30 miałam IUI a następnego dnia rano dostałam smsa takiej treści
    „Jak tam? Miałam sen, że karmiłaś maluszka! Myślę o tobie pewnie znów coś się stało skoro nie dajesz znaku”
    Do dziś go nie skasowałam
    Tej nocy gdy ona miała sen poczęła się nasz córcia
    Tak więc jak ona coś mówi to się sprawdza w……. 50%
    Gdy 29 grudnia odbierałam wyniki bety to ona pierwsza znała wynik, nawet przed moim mężem hi hi
    Ale powiedziała wtedy, że to syn będzie i ja kupowałam niebieskie ciuszki a tu taka panna jak z obrazka nam się trafiła
    I wiesz co? Cieszę się, że w tych 50% się pomyliła….
    A ja mam też tego samego rodzaju sny. Już kilku koleżankom przewidziałam maluszki…
    Ostatnio mojej przyjaciółce
    Dwa miesiące temu śniła mi się, że urodziła bliźniaczki. Zaraz wysłałam jej smsa. Wyśmiała mnie……..
    W zeszłym tygodniu dzwoniła… jest w 10 tyg ciąży Teraz czekam aż pójdzie do lekarza i zadzwoni że to bliźniaki hi hi hi
    Tak więc jak kiedyś się którejś z nas przyśnisz……..
    napiszę ci
    Ja w przeciwieństwie do Erici płci nie mylę

Buziam z całego serducha i ślę ciepłe myśli noworoczne

rrenya i Danusia

Anonim

rrennya, tak bardzo bym chciała Ci się przyśnić
    Może już niedługo i ja będę miała iui, a przynajmniej marzę o tym żeby lekarz nam powiedział że M. nie ma aż tak strasznych wyników.
    Kurcze zaczęłam się strasznie bać!!!!!
    Wyjaśniło sie wiele i nie wiem czy nie lepiej było żyć w nieświadomości. Trzymaj za mnie kciuki żebym była silna……

bambamkowe marzenie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close