2012

Odradzam.
Efekty specjalne sa ale… no smieszne…. np kamperem sobie sciga sie facio z wulkanem…
No i film przygnebiajacy, nieciekawy…

W sumie stracone dwie godziny.

No i nie daj boze wybierac sie na ten film bedac w nawet lekkiej depresji, albo w dzien ponury, wyjsc z kina po tym filmie… BRRRRR

Fabula nieciekawa. W sumie arka Noego w wersji nowoczesnej i tyle.

51 odpowiedzi na pytanie: 2012

  1. Zamieszczone przez sole
    Odradzam.
    Efekty specjalne sa ale… no smieszne…. np kamperem sobie sciga sie facio z wulkanem…
    No i film przygnebiajacy, nieciekawy…

    W sumie stracone dwie godziny.

    No i nie daj boze wybierac sie na ten film bedac w nawet lekkiej depresji, albo w dzien ponury, wyjsc z kina po tym filmie… BRRRRR

    Fabula nieciekawa. W sumie arka Noego w wersji nowoczesnej i tyle.

    A jeszcze niedawno czytałam takie dobre rtecenzje, a tu juz któras osoba z rzedu wyprowadza mnie z błędu i chyba naprawdę nie pójdę zobaczyc choć chciałam bardzo…

    • mi się podobało. ale ja szłam do kina po to, żeby se efekty specjalne pooglądać 😀
      nie spodziewałam się fabuły, jakiś głębszych myśli czy czegokolwiek ambitnego. i się nie zawiodłam 😉 efekty specjalne były takie jak oczekiwałam 😀

      • Zamieszczone przez marchewkowa
        mi się podobało. ale ja szłam do kina po to, żeby se efekty specjalne pooglądać 😀
        nie spodziewałam się fabuły, jakiś głębszych myśli czy czegokolwiek ambitnego. i się nie zawiodłam 😉 efekty specjalne były takie jak oczekiwałam 😀

        i ja pewnie tez sie wybiore wlasnie dla efektow, zajawki widzialam calkiem, calkiem

        • Zamieszczone przez marchewkowa
          mi się podobało. ale ja szłam do kina po to, żeby se efekty specjalne pooglądać 😀
          nie spodziewałam się fabuły, jakiś głębszych myśli czy czegokolwiek ambitnego. i się nie zawiodłam 😉 efekty specjalne były takie jak oczekiwałam 😀

          podpisuje sie, piekna katasrtofa, nic innego nie oczekiwałam

          najlepsze te amerykanskie chwyty, takie oczywiste – np to jak pęknie strop kaplicy sykstyńskiej.

          • szkoda, że nie jest w 3d

            • A ja go bardzo chcę zobaczyć.

              Uwielbiam firmy w tym stylu

              • Ja byłam na nim wczoraj i podobał mi się bardzo. Nie uważam że straciłam dwie godziny.
                Efekty super, i nie oczekiwałam czegoś w tym filmie co zmuszało bym nie do refleksji nad swoim życiem.

                Po prostu świetnie zrobiony film katastroficzny i już 🙂

                • do kina!!!w domu nie bedzie efektu

                  • ja bym chętnie poszła ale mam za małe dziecko żeby zostawić. A w sieci już jest nawet z lektorem ale wersja nieciekawa, więc nie radzę zasysać bo efekty specjalne oglądać w ten sposób to bezsensu. Poczekam na lepszą jakość

                    • Zamieszczone przez betrisa
                      ja bym chętnie poszła ale mam za małe dziecko żeby zostawić. A w sieci już jest nawet z lektorem ale wersja nieciekawa, więc nie radzę zasysać bo efekty specjalne oglądać w ten sposób to bezsensu. Poczekam na lepszą jakość

                      e tam bea,ja dałam rade!!!Wykorzystalam to ze mama nas odwiedzila i sru do kina!!!
                      Generalnie nie lubie takiech filmow,ale ten wyjatkowo mi sie podobal… Poszlam bo mezowi zalezalo:)

                      No efejkty super,czasem przeginali z pomyslowoscią,ale ja tez nie oczekiwalam ze to bedzie realistyczna historia (ojj nawet modle sie by sie nie zrealizowala).
                      Ja nawet lezke uronilam w paru momentach bom gteraz na dzieci wyczulona bardzo…
                      Ja polecam.

                      Aha,dodam ze snilo mi sie to wszystko i juz nie bylo fajnie…

                      • Zamieszczone przez zadziorka
                        e tam bea,ja dałam rade!!!Wykorzystalam to ze mama nas odwiedzila i sru do kina!!!
                        Generalnie nie lubie takiech filmow,ale ten wyjatkowo mi sie podobal… Poszlam bo mezowi zalezalo:)

                        No efejkty super,czasem przeginali z pomyslowoscią,ale ja tez nie oczekiwalam ze to bedzie realistyczna historia (ojj nawet modle sie by sie nie zrealizowala).
                        Ja nawet lezke uronilam w paru momentach bom gteraz na dzieci wyczulona bardzo…
                        Ja polecam.

                        Aha,dodam ze snilo mi sie to wszystko i juz nie bylo fajnie…

                        A ja tak chcę na to iść z małżem do kina właśnie! na te efekty:)
                        A nie mam z kim bachorni zostawić, buuuuu…..

                        • malzonek byl i wyszedl z kina
                          a on nie wychodzi z kina w trakcie filmu
                          to szmira musiala byc koncertowa
                          bo on twardy jest
                          jak roman bratny

                          • Nie podobały się efekty?

                            • Zamieszczone przez ahimsa
                              A ja tak chcę na to iść z małżem do kina właśnie! na te efekty:)
                              A nie mam z kim bachorni zostawić, buuuuu…..

                              ja Cie juz tyle razy do siebie zapraszalam…u nas fajna multikupa jest i dzieci moga zostac u mnie 🙂

                              • Zamieszczone przez zadziorka
                                ja Cie juz tyle razy do siebie zapraszalam…u nas fajna multikupa jest i dzieci moga zostac u mnie 🙂

                                Powiem mężowi, bo ja przewróciłam:) z wrażenia hehe!

                                A ja mam Was na uwadze wciąż!:)

                                • Zamieszczone przez zadziorka
                                  e tam bea,ja dałam rade!!!Wykorzystalam to ze mama nas odwiedzila i sru do kina!!!
                                  Generalnie nie lubie takiech filmow,ale ten wyjatkowo mi sie podobal… Poszlam bo mezowi zalezalo:)

                                  No efejkty super,czasem przeginali z pomyslowoscią,ale ja tez nie oczekiwalam ze to bedzie realistyczna historia (ojj nawet modle sie by sie nie zrealizowala).
                                  Ja nawet lezke uronilam w paru momentach bom gteraz na dzieci wyczulona bardzo…
                                  Ja polecam.

                                  Aha,dodam ze snilo mi sie to wszystko i juz nie bylo fajnie…

                                  ja też byłam i też mi się podobało… efekty super, bo fabuła taka sobie… taka komedio-katastrofo-romantica, też nie mogłam w nocy spać, pierdzieliło mi się wszystko w głowie. Choć nie wierzę w te przepowiednie to momentami wydawało się wszystko takie realistyczne.

                                  Trzeba jechać do Chin, sprawdzic czy budują te arki 😀

                                  • Zamieszczone przez Majka781
                                    ja też byłam i też mi się podobało… efekty super, bo fabuła taka sobie… taka komedio-katastrofo-romantica, też nie mogłam w nocy spać, pierdzieliło mi się wszystko w głowie. Choć nie wierzę w te przepowiednie to momentami wydawało się wszystko takie realistyczne.

                                    Trzeba jechać do Chin, sprawdzic czy budują te arki 😀

                                    no wlasnie:)

                                    nas pare razy bawilo jak przeginali… jak ta wiertare sam koles wyciagal zeby uruchomic wiadomo co ( no nie pisze wprost bo nie chce zdradzac za duzo tym co pojda)….

                                    • Na weekend jedziemy specjalnie do moich dziadków, co by zrzucić u nich dzieci a sami do kina! Nawet na chałę!!!! Bosze jak ja się cieszę!!!

                                      Ostatnim raz RAZEM w kinie byliśmy z 1,5 roku temu!

                                      • No dobra obejrzałam. W sumie pojutrze mi się bardziej podobało ale efekty warte obejrzenia i w sumie film nawet fajny, trochę taki inny, bo żeby się tak wszystko waliło to innego filmu nie widziałam. Nie ma trąb powietrznych, meteorytów:) itd…Ogólnie ok ale ja lubię katastroficzne filmy 🙂

                                        • Zamieszczone przez betrisa
                                          No dobra obejrzałam. W sumie pojutrze mi się bardziej podobało ale efekty warte obejrzenia i w sumie film nawet fajny, trochę taki inny, bo żeby się tak wszystko waliło to innego filmu nie widziałam. Nie ma trąb powietrznych, meteorytów:) itd…Ogólnie ok ale ja lubię katastroficzne filmy 🙂

                                          O a ja liczyłam na te meteoryty!:D

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2012

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general