2012

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 52)
  • Autor
    Wpisy

sole

Odradzam .
    Efekty specjalne sa ale … no smieszne…. np kamperem sobie sciga sie facio z wulkanem …
    No i film przygnebiajacy, nieciekawy…

W sumie stracone dwie godziny.

No i nie daj boze wybierac sie na ten film bedac w nawet lekkiej depresji, albo w dzien ponury, wyjsc z kina po tym filmie… BRRRRR

Fabula nieciekawa. W sumie arka Noego w wersji nowoczesnej i tyle.

dominicaa

Zamieszczone przez sole
    Odradzam .
    Efekty specjalne sa ale … no smieszne…. np kamperem sobie sciga sie facio z wulkanem …
    No i film przygnebiajacy, nieciekawy…

W sumie stracone dwie godziny.

No i nie daj boze wybierac sie na ten film bedac w nawet lekkiej depresji, albo w dzien ponury, wyjsc z kina po tym filmie… BRRRRR

Fabula nieciekawa. W sumie arka Noego w wersji nowoczesnej i tyle.

A jeszcze niedawno czytałam takie dobre rtecenzje, a tu juz któras osoba z rzedu wyprowadza mnie z błędu i chyba naprawdę nie pójdę zobaczyc choć chciałam bardzo…

marchewkowa

mi się podobało. ale ja szłam do kina po to, żeby se efekty specjalne pooglądać 😀
    nie spodziewałam się fabuły, jakiś głębszych myśli czy czegokolwiek ambitnego. i się nie zawiodłam 😉 efekty specjalne były takie jak oczekiwałam 😀

tora

Zamieszczone przez marchewkowa
    mi się podobało. ale ja szłam do kina po to, żeby se efekty specjalne pooglądać 😀
    nie spodziewałam się fabuły, jakiś głębszych myśli czy czegokolwiek ambitnego. i się nie zawiodłam 😉 efekty specjalne były takie jak oczekiwałam 😀

i ja pewnie tez sie wybiore wlasnie dla efektow, zajawki widzialam calkiem, calkiem:Fiu fiu:

aborka

Zamieszczone przez marchewkowa

podpisuje sie, piekna katasrtofa, nic innego nie oczekiwałam

najlepsze te amerykanskie chwyty, takie oczywiste – np to jak pęknie strop kaplicy sykstyńskiej.

ja3

szkoda, że nie jest w 3d

edysia

A ja go bardzo chcę zobaczyć.

Uwielbiam firmy w tym stylu

alina78

Ja byłam na nim wczoraj i podobał mi się bardzo. Nie uważam że straciłam dwie godziny.
    Efekty super, i nie oczekiwałam czegoś w tym filmie co zmuszało bym nie do refleksji nad swoim życiem.

Po prostu świetnie zrobiony film katastroficzny i już 🙂

aborka

do kina!!!w domu nie bedzie efektu

betrisa

ja bym chętnie poszła ale mam za małe dziecko żeby zostawić. A w sieci już jest nawet z lektorem ale wersja nieciekawa, więc nie radzę zasysać bo efekty specjalne oglądać w ten sposób to bezsensu. Poczekam na lepszą jakość

zadziorka

Zamieszczone przez betrisa
    ja bym chętnie poszła ale mam za małe dziecko żeby zostawić. A w sieci już jest nawet z lektorem ale wersja nieciekawa, więc nie radzę zasysać bo efekty specjalne oglądać w ten sposób to bezsensu. Poczekam na lepszą jakość

e tam bea,ja dałam rade!!!Wykorzystalam to ze mama nas odwiedzila i sru do kina!!!
    Generalnie nie lubie takiech filmow,ale ten wyjatkowo mi sie podobal…Poszlam bo mezowi zalezalo:)

No efejkty super,czasem przeginali z pomyslowoscią,ale ja tez nie oczekiwalam ze to bedzie realistyczna historia (ojj nawet modle sie by sie nie zrealizowala).
    Ja nawet lezke uronilam w paru momentach bom gteraz na dzieci wyczulona bardzo…
    Ja polecam.

Aha,dodam ze snilo mi sie to wszystko i juz nie bylo fajnie…

ahimsa

Zamieszczone przez zadziorka
    e tam bea,ja dałam rade!!!Wykorzystalam to ze mama nas odwiedzila i sru do kina!!!
    Generalnie nie lubie takiech filmow,ale ten wyjatkowo mi sie podobal…Poszlam bo mezowi zalezalo:)

No efejkty super,czasem przeginali z pomyslowoscią,ale ja tez nie oczekiwalam ze to bedzie realistyczna historia (ojj nawet modle sie by sie nie zrealizowala).
    Ja nawet lezke uronilam w paru momentach bom gteraz na dzieci wyczulona bardzo…
    Ja polecam.

Aha,dodam ze snilo mi sie to wszystko i juz nie bylo fajnie…

A ja tak chcę na to iść z małżem do kina właśnie! na te efekty:)
    A nie mam z kim bachorni zostawić, buuuuu…..

chilli

malzonek byl i wyszedl z kina
    a on nie wychodzi z kina w trakcie filmu
    to szmira musiala byc koncertowa
    bo on twardy jest
    jak roman bratny :Hyhy:

ahimsa

Nie podobały się efekty?:Hmmm…::Śmiech:

zadziorka

Zamieszczone przez ahimsa
    A ja tak chcę na to iść z małżem do kina właśnie! na te efekty:)
    A nie mam z kim bachorni zostawić, buuuuu…..

ja Cie juz tyle razy do siebie zapraszalam…u nas fajna multikupa jest i dzieci moga zostac u mnie 🙂

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 52)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close