2012

Odradzam.
Efekty specjalne sa ale… no smieszne…. np kamperem sobie sciga sie facio z wulkanem…
No i film przygnebiajacy, nieciekawy…

W sumie stracone dwie godziny.

No i nie daj boze wybierac sie na ten film bedac w nawet lekkiej depresji, albo w dzien ponury, wyjsc z kina po tym filmie… BRRRRR

Fabula nieciekawa. W sumie arka Noego w wersji nowoczesnej i tyle.

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 2012

  1. Zamieszczone przez ahimsa
    O a ja liczyłam na te meteoryty!:D

    ranyyy,bym Cie przez ten nowy avatar nie poznała:)

    • Zamieszczone przez zadziorka
      ranyyy,bym Cie przez ten nowy avatar nie poznała:)

      Nie maiałam dłuugo avataru;)

      I kurde dziś się samochód rozkraczył! i doopa z wyjazdu do kina!!! wrrrrrr
      Może za tydz. sie uda.

      • Mam nadzieje,że dzisiaj uda mi sie obejrzeć

        • Zamieszczone przez Edysia

          Mam nadzieje,że dzisiaj uda mi sie obejrzeć

          eee no to Ci wspolczuje…. stracisz czas… tego filmu nie powinno sie ogladac na tv w domu

          • Zamieszczone przez zadziorka
            eee no to Ci wspolczuje…. stracisz czas… tego filmu nie powinno sie ogladac na tv w domu

            Ja nie lubię chodzić do kina.
            Taki typ ze mnie 🙂
            Dlatego wszystkie firmy ogladam na DVD 🙂
            Oczywiście w weekend czasu na obejrzenie nie znalazłam, może uda się w następny

            • Zamieszczone przez Edysia
              Ja nie lubię chodzić do kina.
              Taki typ ze mnie 🙂
              Dlatego wszystkie firmy ogladam na DVD 🙂
              Oczywiście w weekend czasu na obejrzenie nie znalazłam, może uda się w następny

              Taki film tylko w kinie, albo w domu z telewizorem 56 calowym albo większym;P

              • Zamieszczone przez Pielgrzym
                Taki film tylko w kinie, albo w domu z telewizorem 56 calowym albo większym;P

                No dokładnie, dokładnie!
                Ale jak ktoś nie lubi, to co poradzić?;)

                • Masakra jakaś ten film. Jakoś niedawno oglądałam film Doomsday 2012 i mimo, ze tez mnie nie poruszył, był lepszy niż ta szmira.
                  Limuzyna jadąca wśród trzęsienia ziemi, samolot któremu skończyło się paliwo, lądujący wśród himalajów i rozwalony wybuchem, ale te żyrafy przypięte do helikopterów, to już lekkie przegięcie pały.
                  Oda do narodu prezydenta o tym, ze nastaje koniec świata, jak pół globu już znikło z powierzchni ziemi to miał być ukłon do głupoty prezydenta, czy ludzi?

                  Niezłe są filmy z efektami, ale jak na nich trzeba swoją półkule mózgową wyłączać, bo nonsensy powodują spadnięcie z krzesła ze śmiechu to już nie dla mnie.
                  Najlepszy z tego filmu uważam trailer 😀

                  • Zamieszczone przez Gablysia
                    Masakra jakaś ten film. Jakoś niedawno oglądałam film Doomsday 2012 i mimo, ze tez mnie nie poruszył, był lepszy niż ta szmira.
                    Limuzyna jadąca wśród trzęsienia ziemi, samolot któremu skończyło się paliwo, lądujący wśród himalajów i rozwalony wybuchem, ale te żyrafy przypięte do helikopterów, to już lekkie przegięcie pały.
                    Oda do narodu prezydenta o tym, ze nastaje koniec świata, jak pół globu już znikło z powierzchni ziemi to miał być ukłon do głupoty prezydenta, czy ludzi?

                    Niezłe są filmy z efektami, ale jak na nich trzeba swoją półkule mózgową wyłączać, bo nonsensy powodują spadnięcie z krzesła ze śmiechu to już nie dla mnie.
                    Najlepszy z tego filmu uważam trailer 😀

                    noo to wiadomo,ja tez włączyłam stand-by dla mózgu idąc na ten film,bylam nastawiona na cos takiego dlatego umiarkowanie ale mi sie podobało… Moj P sie ciagle irytowal ze navi i satelity pierwsze by przestaly dzialać… A fakt przypomnialas mi o tych zyrafach,to bylo zabawne:)

                    • Zamieszczone przez Gablysia
                      Masakra jakaś ten film. Jakoś niedawno oglądałam film Doomsday 2012 i mimo, ze tez mnie nie poruszył, był lepszy niż ta szmira.
                      Limuzyna jadąca wśród trzęsienia ziemi, samolot któremu skończyło się paliwo, lądujący wśród himalajów i rozwalony wybuchem, ale te żyrafy przypięte do helikopterów, to już lekkie przegięcie pały.
                      Oda do narodu prezydenta o tym, ze nastaje koniec świata, jak pół globu już znikło z powierzchni ziemi to miał być ukłon do głupoty prezydenta, czy ludzi?

                      Niezłe są filmy z efektami, ale jak na nich trzeba swoją półkule mózgową wyłączać, bo nonsensy powodują spadnięcie z krzesła ze śmiechu to już nie dla mnie.
                      Najlepszy z tego filmu uważam trailer 😀

                      pewnie że szmira, ale Fajna :). ja mysle że cel filmu to wynaleźć wszystkie takie kichowate sceny i nieścisłosci. Mi sie najbardziej podobało jak im sie te lądy przesuneły i lecąc w chmurach na czuja akurat trafili w te himalaje, dosłownie kilka kilometrów od arek :). to sie nazywa fart 🙂

                      • Zamieszczone przez Gablysia
                        Najlepszy z tego filmu uważam trailer 😀

                        Myślę, że jeśli ktoś jest “łasy” na efekty to wystarczy własnie trailer
                        Można se w kółko puszczać

                        • Zamieszczone przez Gablysia
                          Masakra jakaś ten film. Jakoś niedawno oglądałam film Doomsday 2012 i mimo, ze tez mnie nie poruszył, był lepszy niż ta szmira.
                          Limuzyna jadąca wśród trzęsienia ziemi, samolot któremu skończyło się paliwo, lądujący wśród himalajów i rozwalony wybuchem, ale te żyrafy przypięte do helikopterów, to już lekkie przegięcie pały.
                          Oda do narodu prezydenta o tym, ze nastaje koniec świata, jak pół globu już znikło z powierzchni ziemi to miał być ukłon do głupoty prezydenta, czy ludzi?

                          Niezłe są filmy z efektami, ale jak na nich trzeba swoją półkule mózgową wyłączać, bo nonsensy powodują spadnięcie z krzesła ze śmiechu to już nie dla mnie.
                          Najlepszy z tego filmu uważam trailer 😀

                          Nieee, nie załamuj mnie! NIE MA nic gorszego od Doomsday2012!!!

                          • Zamieszczone przez ahimsa
                            Nieee, nie załamuj mnie! NIE MA nic gorszego od Doomsday2012!!!

                            Jak to nie ma….. 2012 jest gorszy.
                            Na doomsday sie nudziłam, lałam, jak mamusia wyparowała…. Ale kręcił mnie śnieg w Meksyku i nie zachodzące słońce, te anomalie pogodowe z wielkim jak piłki do tenisa gradem, który nota bene potrafi sie wbić człowieczkowi w brzuch przez szybe samochodu (he he). A na 2012 oprócz ogólnej rozpierduchy, lałam sie dosłownie cały czas, jak samolot wisiał na dziobie liczylismy z Pawłem do trzech, że zaraz spadnie.
                            Napisałam, ze Doomsday byl lepszy od 2012, choc to nie jest szczyt kinowy, gdyby nie ten fanatyzm, byłby całkiem znośny film.
                            🙂

                            • Zamieszczone przez Gablysia
                              Jak to nie ma….. 2012 jest gorszy.
                              Na doomsday sie nudziłam, lałam, jak mamusia wyparowała…. Ale kręcił mnie śnieg w Meksyku i nie zachodzące słońce, te anomalie pogodowe z wielkim jak piłki do tenisa gradem, który nota bene potrafi sie wbić człowieczkowi w brzuch przez szybe samochodu (he he). A na 2012 oprócz ogólnej rozpierduchy, lałam sie dosłownie cały czas, jak samolot wisiał na dziobie liczylismy z Pawłem do trzech, że zaraz spadnie.
                              Napisałam, ze Doomsday byl lepszy od 2012, choc to nie jest szczyt kinowy, gdyby nie ten fanatyzm, byłby całkiem znośny film.
                              🙂

                              Idę w ciemno!
                              Komedia, powiadasz?

                              • Jak lubisz sceny godzenia sie zwaśnionych małżonków w samolocie Antonow z pustym bakiem, załadowanym do pełna bentleyami (sterowanymi głosem) przelatującym nad rozpieprzonym globem….w stylu… pamiętaj, cokolwiek sie stanie spędzaj więcej czasu ze swoim synkiem, Kochasz mnie? Zawsze cie kochałem, nawet po rozwodzie. Ja też cie kocham. albo….. Tatusiu… umrzemy??? nie umrzemy synku. Trzymaj sie ściany i cycka mamy….

                                No i jak nie nazwać komedią filmu w którym babeczka tuli sie do swojego byłego meza i mówi, jak strasznie go kocha zaraz po tym jak jej obecny mąż zostaje wciągnięty i zmielony na sznycla w trybach statku, żeby uratować resztę jej rodziny.

                                • Zamieszczone przez Gablysia
                                  Jak lubisz sceny godzenia sie zwaśnionych małżonków w samolocie Antonow z pustym bakiem, załadowanym do pełna bentleyami (sterowanymi głosem) przelatującym nad rozpieprzonym globem….w stylu… pamiętaj, cokolwiek sie stanie spędzaj więcej czasu ze swoim synkiem, Kochasz mnie? Zawsze cie kochałem, nawet po rozwodzie. Ja też cie kocham. albo….. Tatusiu… umrzemy??? nie umrzemy synku. Trzymaj sie ściany i cycka mamy….

                                  No i jak nie nazwać komedią filmu w którym babeczka tuli sie do swojego byłego meza i mówi, jak strasznie go kocha zaraz po tym jak jej obecny mąż zostaje wciągnięty i zmielony na sznycla w trybach statku, żeby uratować resztę jej rodziny.

                                  Ależ Gablysiu, w obliczu zagrożenia emocje szaleją i człowiek nie działa racjonalnie :D:D:D

                                  • Zamieszczone przez beamama

                                    Ależ Gablysiu, w obliczu zagrożenia emocje szaleją i człowiek nie działa racjonalnie :D:D:D

                                    I to jak!

                                    Gabi- bossski film!

                                    • Zamieszczone przez Gablysia
                                      Jak lubisz sceny godzenia sie zwaśnionych małżonków w samolocie Antonow z pustym bakiem, załadowanym do pełna bentleyami (sterowanymi głosem) przelatującym nad rozpieprzonym globem….w stylu… pamiętaj, cokolwiek sie stanie spędzaj więcej czasu ze swoim synkiem, Kochasz mnie? Zawsze cie kochałem, nawet po rozwodzie. Ja też cie kocham. albo….. Tatusiu… umrzemy??? nie umrzemy synku. Trzymaj sie ściany i cycka mamy….

                                      No i jak nie nazwać komedią filmu w którym babeczka tuli sie do swojego byłego meza i mówi, jak strasznie go kocha zaraz po tym jak jej obecny mąż zostaje wciągnięty i zmielony na sznycla w trybach statku, żeby uratować resztę jej rodziny.

                                      No nieeee Gablysiu,teraz to juz niky nie bedzie mial po co isc do kina…

                                      • Zamieszczone przez zadziorka
                                        No nieeee Gablysiu,teraz to juz niky nie bedzie mial po co isc do kina…

                                        No co Ty?
                                        Przecież od początku wiadomo było co i jak

                                        • Zamieszczone przez beamama
                                          No co Ty?
                                          Przecież od początku wiadomo było co i jak

                                          No wiesz ale zdradzilas szczegoly wszystkie…to ja tu owijam w bawełne jak mogę a ty z grubej rury… nu nu nu:Nie nie:

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2012

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general