21.12.2012

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 33)
  • Autor
    Wpisy

tosia

21.12.2012
    Czyli wg. majów koniec świata…
    W zeszły piątek przeczytałam w Dzienniku Bałtyckim artykuł – wywiad z Erichem von Danikenem o jego prawdach: że kiedyś byli u nas Obcy.. Wskazują na to wg. autora zapiski w Biblii i rysunki wyryte w piramidach i na innych pustyniach…
    Pan Erich twierdzi, że 21.12.2012 ci Obcy z dwunastej planety znów nas odwiedzą :Fiu fiu:

Ja wiem… Brzmi to dziwnie…

Ale od kiedy przeczytałam ten artykuł chodzi mi ten kalendarz Majów i ci kosmici po głowie.. :Niepewny:

Co wy na to wszystko??

lilavati

tyle z nas przetrwało niejeden koniec świata, wierzę, że i przez ten większość przebrnie :Hyhy:

a zapomniałam klątwa faktycznie nadciąga – na 21.12.2012 miałam wykupiony bilet lotniczy na rodzinną, wymarzoną wycieczkę i kurde OLT padło

mimbla

Hehe, ja tam o tej Biblii, Obcych i innych Erikach nie słyszałam tylko o tych Majach.
    No i niby nie wierzę ale…. postanowiliśmy z mężem wziąć na ten dzień urlop aby w razie czego móc być wtedy razem z rodziną i trzymać się wszyscy objęciach gdyby miał nadejść koniec. :Wstyd:
    Jakby w razie nic nie było to po prostu spędzimy ten czas razem

tosia

Zamieszczone przez Mimbla.
    Hehe, ja tam o tej Biblii, Obcych i innych Erikach nie słyszałam tylko o tych Majach.
    No i niby nie wierzę ale…. postanowiliśmy z mężem wziąć na ten dzień urlop aby w razie czego móc być wtedy razem z rodziną i trzymać się wszyscy objęciach gdyby miał nadejść koniec. :Wstyd:
    Jakby w razie nic nie było to po prostu spędzimy ten czas razem

Też poprosiłam mojego żeby został z nami w domu 21wszego :Hyhy: ale powiedział, że to dzień pracujący i nie da rady i poza tym że i tak mi w niczym w razie co nie pomoże :Fiu fiu:

Czyli nie tylko ja mam lekkie schizy… Pocieszające to dla mnie :Hyhy:

tosia

Zamieszczone przez lilavati
    tyle z nas przetrwało niejeden koniec świata, wierzę, że i przez ten większość przebrnie :Hyhy:

a zapomniałam klątwa faktycznie nadciąga – na 21.12.2012 miałam wykupiony bilet lotniczy na rodzinną, wymarzoną wycieczkę i kurde OLT padło

A widzisz!! To znak! Hehehe…
    A swoją drogą współczuję .. Moja mama też została z biletem olt w ręku..:Niepewny:

kevlar-girl

Zamieszczone przez Tosia…
    21.12.2012
    Czyli wg. majów koniec świata…
    W zeszły piątek przeczytałam w Dzienniku Bałtyckim artykuł – wywiad z Erichem von Danikenem o jego prawdach: że kiedyś byli u nas Obcy.. Wskazują na to wg. autora zapiski w Biblii i rysunki wyryte w piramidach i na innych pustyniach…
    Pan Erich twierdzi, że 21.12.2012 ci Obcy z dwunastej planety znów nas odwiedzą :Fiu fiu:

Ja wiem… Brzmi to dziwnie…

Ale od kiedy przeczytałam ten artykuł chodzi mi ten kalendarz Majów i ci kosmici po głowie.. :Niepewny:

Co wy na to wszystko??

mój małż żyje tym tematem od dobrych 4 lat
    a ja mam podejście jak lilavati – nie jeden koniec świata juz przeżyliśmy i to damy radę, a jak nie to i tak nic nie poradzę, ale wolnę oczywiście zawsze można wziąć

tosia

Zamieszczone przez Kevlar girl
    mój małż żyje tym tematem od dobrych 4 lat
    a ja mam podejście jak lilavati – nie jeden koniec świata juz przeżyliśmy i to damy radę, a jak nie to i tak nic nie poradzę, ale wolnę oczywiście zawsze można wziąć

To weź wolne i przyjedź do mnie przed grudniem :Hyhy: fajnie byłoby się jeszcze nagadać w TYM świecie 😉

A małżonek wierzy w to??

Anonim

Mozna sobie przeczytac co NASA na to 🙂

figa

Nie.

tosia

Zamieszczone przez Asiek29
    Mozna sobie przeczytac co NASA na to 🙂

O!! I takie artykuły lubię czytać :Hyhy:

zuzia81

Tego dnia moja Hanusia kończy dwa latka i zamierzam się skupić na superowej imprezie urodzinowej 🙂

Gdzieś z tyłu głowy mam kołaczą mi się te rewelacje o końcu świata ale jakoś na razie nie przejmuję się tym zbytnio.

tosia

Zamieszczone przez Zuzia81
    Tego dnia moja Hanusia kończy dwa latka i zamierzam się skupić na superowej imprezie urodzinowej 🙂

Gdzieś z tyłu głowy mam kołaczą mi się te rewelacje o końcu świata ale jakoś na razie nie przejmuję się tym zbytnio.

Marta, zrób imprezę lepiej 20stego :Hyhy:

kokunia

Ja tam nie wierzę w żaden koniec świata-już tyle ich miało być:Fiu fiu:

zuzel

Zamieszczone przez kokunia
    Ja tam nie wierzę w żaden koniec świata-już tyle ich miało być:Fiu fiu:

dokładnie
    nawet na video sobie kiedyś nagrałam pana w tv jak w styczniu opowiadał ze w lipcu będzie koniec świata
    już przynajmniej z 10 lipców minęło, a świat nadal jest
    czasem sobie to video oglądam i w ten sposób końce świata wybijam z głowy

moni-ka

to nie jest koniec swiata a koniec czwartego cyklu Majów, 22.12.2012 zaczyna się cykl piaty

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 33)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close