21 stycznie – najbardziej dołujący dzień w roku

[Zobacz stronę]

27 odpowiedzi na pytanie: 21 stycznie – najbardziej dołujący dzień w roku

  1. hmm… a u mnie na odwrót: ostatnio miałam straszne doły a dziś (zupełnie nie wiem dlaczego) pomimo poniedziałku, który zwykle jest baaardzo przygnębiający jakoś mi lekko i nawet się uśmiecham od rana 🙂

    • Czytalam rowniez ten artykul z rana a ja podobnie jak avinion mam dzisiaj jakas zwyzke formy hi, hi 🙂

      • Zamieszczone przez aniast

        a ja dzis pozytywnie patrze na swiat tylko oczy wasko otwarte – jakos sie nie wyspalam 😉

        • Iiiii tam 🙂 Ja też w dobrej formie 🙂

          • U mnie też forma dobra ale jak to mówią nie chwal dnia…
            Może jak minął dzień napisze jutro

            • E TAM — nie wierze – pięknie się dzis ubrałam,pomalowałam pazurki założyłam korale, uśmiechnełam sama do siebie do lustra i jakoś miło dzień zaczełam – no ale ja mam dziś imieniny to może dlatego 😉

              ps.wszystkim Agnieszkom życzę równie dobrego humoru dzisiaj i dużo szczęścia co dzień 🙂

              • Zamieszczone przez aggi
                E TAM — nie wierze – pięknie się dzis ubrałam,pomalowałam pazurki założyłam korale, uśmiechnełam sama do siebie do lustra i jakoś miło dzień zaczełam – no ale ja mam dziś imieniny to może dlatego 😉

                ps.wszystkim Agnieszkom życzę równie dobrego humoru dzisiaj i dużo szczęścia codzień 🙂

                Bo dzisiaj Twoje święto Aga 😉
                Spełnienia marzeń

                • Zamieszczone przez aniast
                  Bo dzisiaj Twoje święto Aga 😉
                  Spełnienia marzeń

                  dzięki Aniu ! 🙂

                  • Ania rano miałam doła,bo nie chciało mi się wstać z łóżka:D
                    a tak poza tym jakos ten artykuł coś mało mnie dotyczyhmmm:)dzień jak kazdy dzień:)

                    • “Dodatkowo coraz boleśniej odczuwamy wydatki poczynione na Boże Narodzenie, po kieszeniach coraz bardziej biją nas kredyty, które pozaciągaliśmy na prezenty, a na konta nie zdążyły jeszcze wpłynąć styczniowe pensje. Dodatkowo nie mamy w perspektywie wolnego dnia od pracy, a do wakacji jeszcze kupa czasu, wyjaśnia Arnall.”

                      Jak kogoś te problemy dotyczą to rzeczywiście może nie być mu zbyt wesoło 😉
                      Na szczęście na naszym forum wszystkim kasy styka,
                      prawie nikt nie tęskni do następnej pensji i do wakacji 😉

                      Ja tam tęsknię do lata…
                      I to jak.

                      • Aggi, wszystkiego najlepszego 🙂
                        Spełnienia marzeń!

                        • Zamieszczone przez aggi
                          E TAM — nie wierze – pięknie się dzis ubrałam,pomalowałam pazurki założyłam korale, uśmiechnełam sama do siebie do lustra i jakoś miło dzień zaczełam – no ale ja mam dziś imieniny to może dlatego 😉

                          ps.wszystkim Agnieszkom życzę równie dobrego humoru dzisiaj i dużo szczęścia co dzień 🙂

                          Aggi!
                          Najlepsze zyczenia
                          niech o bedzie dobry rok!

                          • Figa, dorotka- dzięki wielkie ! :)przesyłam te życzenia dalej do Agnieszek 🙂

                            • Zamieszczone przez aggi
                              dzięki Aniu ! 🙂

                              Aggi śpieszyłam złozyć Ci zyczenia juz po północy:)
                              jeśli nie czytałaś jeszcze raz życzę wszystkiego najwspanialszego i cudownego:)

                              • aggi!
                                tyle Ci zycze ze sie nie zmieszcze w ograniczeniu 10tys znakow 😉
                                trzymam kciuki!

                                • Zamieszczone przez kotuś
                                  Aggi śpieszyłam złozyć Ci zyczenia juz po północy
                                  jeśli nie czytałaś jeszcze raz życzę wszystkiego najwspanialszego i cudownego

                                  o cholibka wyszedł wątek imieninowy niechcący 😀
                                  Aniast- sorki 😉

                                  ps.Kotuś nic nie dostałam, Szpila trzymaj trzymaj – przydadzą się 🙂

                                  • Ode mnie również najlepsze zyczenia 🙂

                                    • Zamieszczone przez aggi

                                      ps.Kotuś nic nie dostałam,

                                      tak cichutko Ci powiem na t w a

                                      • Dużo zdrówka i samych pięknych dni!

                                        • Niestety ten poniedzialek od samego poczatku beznadziejny jest. I im dalej tym slabiej. Blue Monday jak sie patrzy. Nawet mi sie pisac nie chce…

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 21 stycznie – najbardziej dołujący dzień w roku

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general