23 tydzień

jestem w 23 tyg. ciąży. czuje sie rewelacyjnie, chociaż n a początku miałam duże problemy. Przytyłam aż 10 kg. Jak wasza waga i samopoczucie! który szpital wybrałyście w warszawie! Pozdrawiam anna

Rychcik-Budyta

14 odpowiedzi na pytanie: 23 tydzień

  1. Re: 23 tydzień

    Do Warszawy to mi trochę daleko, ale też jestem w 23 tygodniu. Czuje sie dobrze, nie mam zadnych komplikacji i mam nadzieje ze tak pozostanie, ale niestety caly czas sie boje o to ze cos moze mnie dopasc ;( Na poczatku mialam 2 razy plamienie i bralam Duphaston, ale to bylo juz dawno… Przytylam 6 kg. Podobno nie widac tego po mnie, a wiekszosc znanych mi dziewczyn na tym etapie miala juz na plusie ponad 10, wiec spokojnie. Czasem przerazam sie jak kolezanki forumowiczki pisza ze przytyly 2-3 kg. Wtedy czuje sie jak slon, a nie jem wcale duzo ;))) Brzuszek staje sie widoczny!!! Pozdrawiam i zycze samych kolorowych dni. PS: Na kiedy masz termin?

    Asia i maluszek 😉 (23 tygodniowy)

    • Re: 23 tydzień

      pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego-przy rozwiązaniu i tuż po. termin mam na 27 stycznia, ale pewnie dziecko będzie wczesniej, gdyż będę miała cesarskie cięcie. A na kiedy Ty masz i czy wiesz kto zamieszkuje twój brzuszek? Ania

      Rychcik-Budyta

      • Re: 23 tydzień

        Hej, Hej, mi co prawda do 23 tygodni jeszcze troszke brakuje, ale czas tak szybko leci, że pewnie ani sie obejrzę… Na razie przytyłam 5 kg ( chyba w normie). Postanowiłam że kilogramami bede się przejmować dopiero po wszystkim. Oczywiście staram się odżywiać racjonalnie, ale nie zawsze wychodzi…
        Jesli chodzi o szpital to zastanawiałam sie na Solcem, a ostatnio przyszedł mi do głowy Instytut Matki i Dziecka, a co ty na ten temat myślisz???

        • Re: 23 tydzień

          Niestety nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka mnie kopie 😉 Termin mam na poczatek lutego (3 lub 6) ale tez mysle ze maluszek bedzie szybciej bo bede miala cc. Pozdrawiam.

          Asia i maluszek 😉 (23 tygodniowy)

          • Re: 23 tydzień

            czesc

            u mnie tez 23 tydzien. termin po usg przesuwa mi sie z 7/02 na 1-2/02. Czuje sie w miare dobrze, chociaz czasem lapia mnie skurcze. w piatek sie okaze czy fenoterol czy zostajemy przy no-spie czy jeszcze inne paskudztwo. Chcialabym rodzic na Zelaznej – ale troszke sie boje czy ze wzgledu na popularnosc tego szpitala mnie gdzies nie odesla – wiec sprawdze tez jak jest na Starynkiewicza.

            buziaczki
            Elik i wodnik (1-7(?)/02/04)

            • Re: 23 tydzień

              Ja będę rodzić na Starynkiewicza, byłam tam na początku ciązy-13 dni. Opieka super! pozdrawiam i wszystkiego naj!

              Rychcik-Budyta

              • Re: 23 tydzień

                Witam!! solec odradzam, co do instytutu nie wiem, ale moaj lekarka kiedyś pracowała w Instytucie. Ona jest dobrym fachowcem więc szpital pewnie składa się z samych wybitnych specjalistów. ostatnio stał sie modny szpital na Inflackiej-sama nie wiem. Ja prawdopodobnie będe rodziła na Starynkiewicza-jest to klinika AM i blisko domu! Całuje ania

                Rychcik-Budyta

                • Re: 23 tydzień

                  A dlaczego odradzasz solec??? Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii, chociaż ostatnio na forum ktoś wyrażał się niezbyt pochlebnie.

                  Co do Instytutu, to tam pracuje mój lekarz i dlatego to rozważam, ale tez jest troche daleko od mojego domu (mieszkam w Ząbkach).

                  • Re: 23 tydzień

                    wszystkie 80 rocznik,Anie albo z terminem na początek lutego:)-jak ja
                    Ja widziałam niunie kilka dni temu i mam nagrane 10minut na kasecie:)
                    I wiemy że to dziewczynka:)Też miałam termin na 7.02 z usg 1.02,ale
                    lekarz mówił, ze liczy sie termin od ostatniej mieisączki,bo dziecko po prostu
                    może byc większe. Przytyłam nie wiem może 3 kilo-4 nie mam wagi w domu;)
                    Ale smaruję sie,żeby rozstepów nie miec-Wy tez to robicie?Czego używacie?
                    Pozdrawiam Was i brzuszki:)

                    • Re: 23 tydzień

                      Ja uzywam na noc oliwki do masazu Ziaja – pomaranczowa butla i zapach, a na dzien krem Gerbera przeciw rozstepom. Narazie ciezko powiedziec jakie to beda efekty na koniec 😉 Jak samopoczucie mamy rocznik 80 i termin poczatek lutego?;))))

                      Asia i maluszek 😉 (23 tygodniowy)

                      • Re: 23 tydzień

                        ..jestesm Ania, urodzona w 80 roku 🙂 i jestem lutowa cięzarówką 🙂
                        przytyłam pewnie z 10 kg 🙁 ale planuję pozbyć sie nadwago po porodzie!

                        Pozdrawiam serdecznie 🙂

                        AiR Klejn i dzidzio (Alan/Nina) 15 luty :-)))

                        • Re: 23 tydzień

                          samopoczucie ok:)dzidzia kopie jak szalona:)ja używam Avonu na rozstepy i drugiego na piersi
                          tez zobaczymy z jakimi rezultatami:)
                          A jakie planujecie wózki kupić?bo myślałam o chicco tech 4wd używanym bo można montowac
                          na nim fotelik i jest super ogólnie:) i mogę tez kupić chicco trio-tańsze i juz z fotelikiem ale ma
                          2 rączki i nie ma przekładanej rączki,więc nie bede widziała dzidzi z przodu w spacerówce:((
                          i co wybrac?:(
                          i słyszałam że kokosowe materace moga uczulić dzidzie,jesli jeden z rodziców ma alergie a ja mam-
                          i nie wiem co zrobić…
                          Pozdrawiam 🙂
                          jestem z sierpnia-moze któraś też:)no i też boję sie przytyć za dużo i powoli już na siebie patrzec nie mogę;)

                          • Re: 23 tydzień

                            no i też z Warszawy jestem:)

                            • Re: 23 tydzień

                              Ja nie jestem z Warszawy. Wozek planuje kupic Nestor – bardzo mi sie podoba, jest niedrogi i ma wszystkie potrzebne funkcje. Fotelik samochodowy juz mam. Nad materacem jeszcze nie zastanawialam sie bo na poczatek chce kupic kolyske dla maluszka, a lozeczko dopiero pozniej. Ja tez mam alergie, ale mam nadzieje ze nie dotknie ona mojego maluszka.

                              Asia i maluszek 😉 (23 tygodniowy)

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 23 tydzień

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general