24 h przy cycku-odstawić?

Zastanawiam się nad czasowym odstawieniem małego od piersi. To już jest wariactwo. Pisałam o tym w wątku “Jak odzwyczaić od noszenia”.
Może ktoś jużwypróbował sposób odciągnięcia swojego pojkarmu i podania butelką albo w kubku? Nie dosc ze moj mlekoholik ciagle by ssal to nie spi i chce byc caly czas na rekach. Cycki mi zaraz odleca… Dzis jestem sama od 7 do 21. Zupelnie sama! Spał 20 minut po nieprzespanej nocy. Z ledwoscia zjadłam sniadanie. Obiad podszykowalam wczoraj ale i tak musze odgrzac. Jak to zrobic kiedy on ulezy sam 30 sekund? Cierpliwosci zaczyna mi juz brakowac. Pozaliłam sie ehh to pa

Milva i 1-miesięczny Dawidek

6 odpowiedzi na pytanie: 24 h przy cycku-odstawić?

  1. Re: 24 h przy cycku-odstawić?

    MILVA DOBRZE TAK JEST CZASAMI SIĘ WYŻALIĆ WTEDY CZŁOWIEKOWI ULŻY I WIE ŻE NIE JEST SAM:) NIE ODSTAWIAJ MAŁEGO OD PIERSI BO JUŻ NIGDY JEJ NIE PODYDA. A CHCESZ POKARM ŚCIĄGAĆ PRZEZ NP. 6 MCY I PODAWAĆ DAWIDKOWI Z BUTELKI? DAJ MU CZAS NIECH JEGO ŻOŁĄDECZEK SIĘ PRZYSTOSUJE I WTEDY BĘDZIE NAJADAŁ SIĘ RAZ A DOBRZE!!! WIEM ŻE TO TRUDNE ALE SPRÓBUJ!!! JA MUSIAŁAM MIŁOSZKA ODSTAWIĆ TYLKO NA 1 TYDZIEŃ A PO TYGODNIU JUŻ NIE CHCIAŁ PIERSI. DO DZISIAJ ŻAŁUJĘ:(

    • Re: 24 h przy cycku-odstawić?

      ja musiałam moją odstawić na 2 dni. to był koszmar. ściąganie,ściąganie,ściąganie….. a i tak nabawiłam się zapalenia piersi.jak tylko mała mogła brac cycka to nie chciała się od niego oderwać. teraz nie chce brać butelki za nic.

      • Re: 24 h przy cycku-odstawić?

        Nie rezygnuj z cyca.Oliwka tak samo na poczatku wisiala ale po jakims czasie wszystko sie unormowalo.Ja raz probowalam odcigac pokarm i wiecej nie bede(bardziej mnie bolalo niz Oliwka ssala popekane brodawki)Do dzisiaj karmie ja piersia i jestem z tego dumna ze sie nie poddalam.

        Karolcia i 4 miesieczna OLIWKA

        • Re: 24 h przy cycku-odstawić?

          Wiem, że Ci ciężko – sama przeszłam to samo. Mój Maciuś spędzał całe dnie leżac na mnie w różnych pozycjach, zawsze blisko cysia. Nie czułam nie tylko piersi ale i pupy (nie miałam wygodnego fotela do karmienia). I tak jak Ty całe dnie spędzałam sama. Nie warto odstawiać – wbrew pozorom nie będziesz miała więcej czasu. Ja jadłam to co mój mąż przygotował mi przed pójściem do pracy – stało na stoliku obok miejsca do karmienia. Tak, pierwsze dwa miesiące byly horrorem. Teraz Maciuś ma pięć miesięcy i wszystko jest w porządku. Trzeba to prostu przetrwać.Życzę ci powodzenia! Trzymam kciuki.
          Kasia

          • Re: 24 h przy cycku-odstawić?

            Witaj
            Jeśli Cie to pocieszy moja córeczka, która w sobote skonczyła miesiąc też ma takie napady… No może jeszcze cały dzien nie.. Ale pol dnie porafi przyssac sie do cyca i kazd odkładanie do łozeczka konczy sie placzem… A byla takiem słodziutkim aniołkiem…chociaz musze przyznać ze jednak w ciagu dnia potrafi jeszcze troche pospac…. Ale zdaje sobie sprawe jakie to jest uciążliwe i męczace… Ale to podobno trzeba przetrwać i Maleństwa tak mają…tak mowia moje dosiadczone mamusie koleżanki..tak więc zycze Ci dużo cierpliwości i sił i pozdrawiam

            • Re: 24 h przy cycku-odstawić?

              Dzięki dziewczyny. Dziś byliśmy w przychodni (dostał wysypkę ale spytałam się teżo spanie). Usłyszałam to samo: przetrwać. Pozostaje mi zacisnąć zęby, w oczy wsadzić zapałki i czekać 🙂 Kocham moejgo szkrabka bardzo bardzo mocno ale chciałabym być bardziej wypoczęta żeby móc się jeszcze lepiej nim zajmować. Jak pośpię trochę więcej niż 2h na dobę to mam lepszy humor, więcej pomysłów i przede wszystkim jestem bardziej cierpliwa. Teraz śpi sobie słodko po kąpieli. Tata porobił wszystko w domku i poszedł do pracy a ja nie potrafię usnąć…
              Jeszcze raz dzięki za wsparcie:) Pozdrawiam i życzę kolorowych snów heh 🙂 papap

              Milva i 1-miesięczny Dawidek

              Znasz odpowiedź na pytanie: 24 h przy cycku-odstawić?

              Dodaj komentarz

              Angina u dwulatka

              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

              Czytaj dalej →

              Mozarella w ciąży

              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

              Czytaj dalej →

              Ile kosztuje żłobek?

              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

              Czytaj dalej →

              Dziewczyny po cc – dreny

              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

              Czytaj dalej →

              Meskie imie miedzynarodowe.

              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

              Czytaj dalej →

              Wielotorbielowatość nerek

              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

              Czytaj dalej →

              Ruchome kolano

              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

              Czytaj dalej →
              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
              Logo
              Enable registration in settings - general