25 lipiec – …chyba sie zaczeło

Edited by teodor76 on 2006/07/25 09:51.

16 odpowiedzi na pytanie: 25 lipiec – …chyba sie zaczeło

  1. KCIUUUUUKIIII

    Czyli punktualna pannica!

    Kciuki trzymamy!
    Ale fajnie!!!

    • kciuki trzymamy!

      Kciuki zaciśnięte i czekamy z niecierpliwością!

      Tylko nie napisz czasem pustego posta z wiadomością jak poszło, bo będziemy gryźć paznokcie przez następnych kilka dni

      • ! ! ! 🙂 ! ! !

        A nie mówiłam! A nie mówiłam!
        Miał być wtorek no i jest 🙂
        Punktualna Twoja córeńka 🙂
        Teraz duzo spokoju i szybkiego, miłego porodu życzę.

        Edited by cszynka on 2006/07/25 10:45.

        • :DDD

          Ilonko trzymamy kciuki MOOOOOOCNO :DDDD

          • 3mam

            mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Edited by Kasiasta on 2006/07/25 11:51.

            • trzymamy kciuki

              po raz kolejny zaczynam akcje trzymania kciuków bardzo punktualne z was dziewczyny

              Edited by Paula26 on 2006/07/25 12:33.

              • 🙂 🙂 🙂

                Edited by olencja on 2006/07/25 12:44.

                • :))

                  Ilonek, ale się cieszę 🙂 teraz czekam na smsa!

                  Edited by Katarzynka on 2006/07/25 14:07.

                  • kciuki trzymam

                    a moze juz jestescie po? melduj co i jak
                    ja tez balam sie, potem robilam wszystko zeby urodzic i w koncu w terminie sie zalapalam – Wam tez tego zycze, coby Juleczka juz wyskoczyla na ten swiat piekna i zdrowa

                    Edited by dorotka1 on 2006/07/25 14:52.

                    • trzymamy kciuki

                      Trzymamy kciuki 🙂

                      Edited by ciapa on 2006/07/25 14:53.

                      • wiesci

                        Ilonka zostawila mi na gg wiadomosc – nie wiem, czy udalo jej sie gdzies ja umiescic na forum, a moze ktoras z Was pisala cos od niej. Na wszelki wypadek sie powtorze, bo prosila o umieszczenie.
                        Tuz przed poludniem miala skurcze co 6 -10 minut, rano bylo troche sluzu z krwia, wykapala sie, zjadla sniadanko i postanowila, ze dzis urodzi, z ta mysla konczac pakowanie do szpitala, tym bardziej, ze wczoraj Kuba powiedzial, ze Julka urodzi sie jutro. A chlopak na pewno ma dobre informacje 🙂

                        Nadal trzymamy kciuki, choc mam nadzieje, ze moze juz po… 🙂

                        • Re: 25 lipiec -…chyba sie zaczeło

                          Też trzymam kciuki. 🙂

                          K.

                          Łukasz (3,5 r.) Karolina (16m-cy)

                          • Re: 25 lipiec -…chyba sie zaczeło

                            Cudownie, czekam na dalsze wiadomości.

                            Asia, Julia 08.08.2002 i maleństwo 22.12.2006

                            • Re: 25 lipiec -…chyba sie zaczeło

                              moooocno sciskam kciuki!

                              Amelia 2l 2m & Inga 36 tc

                              • Re: 25 lipiec -…chyba sie zaczeło

                                i ja trzymam kciukasy 🙂

                                Nina (ponad 2,5 )

                                • he he u mnie też się zaczęło…

                                  …. tyle że 5 lat temu 🙂 około 21 zaczęły mi odchodzić wody, a o 22:23 Tymek był już na świecie… wydobyty z mego brzucha przez cc wprost na urodziny swego taty 🙂 i tym sposobem mam w domu dla lwy rodzone 25 lipca 🙂

                                  Teodor 🙂 trzymam kciuki…. ludzie z dnia dzisiejszego są poprostu super… albo fajoscy jakby to powiedział Tymek 🙂

                                  Pozdrówki 🙂

                                  baby-gaga.com/p/dev260pp___.png[/img]
                                  baby-gaga.com/t/eleelecrd20010725_-8_Mój+Tymoteusz.png[/img]

                                  człowiek uśmiechnięty jest bogatszy o… uśmiech

                                  Znasz odpowiedź na pytanie: 25 lipiec – …chyba sie zaczeło

                                  Dodaj komentarz

                                  Angina u dwulatka

                                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                  Czytaj dalej →

                                  Mozarella w ciąży

                                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                  Czytaj dalej →

                                  Ile kosztuje żłobek?

                                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                  Czytaj dalej →

                                  Dziewczyny po cc – dreny

                                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                  Czytaj dalej →

                                  Meskie imie miedzynarodowe.

                                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                  Czytaj dalej →

                                  Wielotorbielowatość nerek

                                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                  Czytaj dalej →

                                  Ruchome kolano

                                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                  Czytaj dalej →
                                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                  Logo
                                  Enable registration in settings - general