26 d.c. test kupiony

Dziś 26 d.c. i wczoraj kupiłam teścik bo przechodziłam obok apteki i nie mogłam nie wejść! Poprostu coś mnie tam pchało!!! Ale dzięki Bogu zaspałam i aby zdążyć na autobus do pracy nie miałam kiedy go zrobić. Teraz zdrowy rozsądek podpowiada mi,że może to był jakiś znak i mam zaczekać jeszcze te kilka dni. Chociażby do piątku. Która testuje ze mną? Dołączcie się,proszę!!! Sama nie dam rady,a jak będę wiedziała,że zawarłam umowe to nie zatestuje wcześniej!

19 odpowiedzi na pytanie: 26 d.c. test kupiony

  1. Re: 26 d.c. test kupiony

    ja tez wczoraj kupilam test 🙂
    tylko u mnie dzis 24 dc @ powinna byc w sobote choc ostatnio przyszla w 26 dc
    tez nie wiem co robic ale chyba czekam spokojnie i w niedziele zrobie 🙂 w tygodniu nie mam kiedy bo rano sie spiesze i jak wyjda 2 krechy to z wrazenia do pracy nie zdaze 🙂
    tak wiec chyba czekam 😉

    [Zobacz stronę]

    • Re: 26 d.c. test kupiony

      ja niestety jeszcze nie testuje, ale będę z całych sił trzymała kciuki za II kechy!!!!! Powodzenia…..

      ami7
      [Zobacz stronę]

      • Re: 26 d.c. test kupiony

        Ok, ja w to wchodzę ! Po prostu nie mam wyjścia 😉 bo dziś dopiero 23 dc :-((( Ale już mnie korci żeby zrobić wcześniej, nadziei nie mam właściwie żadnej, bo całkowicie brak objawów, ale chcę to już mieć za sobą. Buuuuuuuuuuuuu! Temperaturka 37,0 ale niestety w tych dniach zawsze tak mam, więc to zupełnie o niczym nie świadczy. Moje cykle 26-27, chociaż ostatni 24 ! zupełnie nie wiem czemu? Jeśli się umówimy, że testujemy w piątek- to wytrzymam, obiecuję. No chyba że temp. spadnie, wtedy nie będę robić. No to jak, umowa stoi?
        katkajot

        • Re: 26 d.c. test kupiony

          Dzis mam termin @. Jesli nie przyjdzie do piatku, to chetnie z Wami zatestuje:-)

          Pozdrawiam!

          (-: HAVENA 🙂

          • Re: 26 d.c. test kupiony

            U mnie jutro jest 26 dc i też jutro robię test, lekarz powiedział że jesli fasolka jest to już juto powinna się ujawnić, więc zaryzykuję rano. Owu miałam w 14dc.

            [Zobacz stronę]

            • Re: 26 d.c. test kupiony

              Dziś miała przyjśc @, do tej pory nie przyszła, tempka wysoka… Ale czekam do piątku i wtedy zatestuje:-))), w sobote mąz ma urodziny, moze zrobie mu prezent:-)

              • Re: 26 d.c. test kupiony

                dziewczyny a co z objawami? macie jakies?
                ja od 19 dc czuje to ciagniecie w dole i klucie i w ogole tak inacej niz zawsze 🙂 moze w koncu sie udalo 🙂
                najchetniej to bym juz zatestowala ale ostatnio za duzo juz tych testow zmarnowanych wiec chyba czekam ile sie da

                [Zobacz stronę]

                • Re: 26 d.c. test kupiony

                  miałam kłucie i bolące podbrzusze jakies tydzień po owu (przez okolo tydz.), teraz zero objawów…

                  • Re: 26 d.c. test kupiony

                    No to ekstra dziewczyny! Testujemy w piątek z samego rana?Ja będę musiała już przed 6:00 bo na 7:00 chodzę do pracy. A później chwalimy się dwiema krechmi !!!!! Kusi,kusi teścik ale wytrzymam. W końcu to tylko 3 dni ( trzy dłuuugie dni, 🙁 ble ) Co do mioch objawów to upławy od samej praktycznie owulacji i ból piersi,który niestety o niczym nie świadczy bo zawsze bolą przed głupią@ Aga

                    • Re: 26 d.c. test kupiony

                      dziś 25 dc, w piatek będzie 29 wiec moze spróbuję :), moze jak tak dużo dziewczyn zrobi to swiety nie bedzie wiedział komu dać a komu nie i da wszystkim testującym a to oznacza ze wszystkie zobaczymy dwie krechy ;), to jest dobry pomysł niech wszystkie dziewczyny które maja nadzieję testują może własnie w ten piątek się uda 🙂 pozdrawiam i trzymam mocno kciukasy 🙂

                      Ana pragnąca na Gwiazdkę dzidzię!!!

                      • Re: 26 d.c. test kupiony

                        Dziewczyny ja tez mam test kupiony i 26 dc. Nie wiem czy do piatku wytrzymam ale z calych sil sprobuje jesli @ mnie nie uprzedzi…Objawow wiele ale moze raczej urojone 🙂
                        Marta

                        • Re: 26 d.c. test kupiony

                          Wiem, ze z tymi objawami to roznie bywa…2 cykle temu bardzo sie nastawialam i mialam prawie wszystkoe mozliwe objawy..i nici! W poprzednim mies nie nastawialam sie wcale i objawow zero- oprocz bola krzyza przed @ co jest w standarcie. I tez nici. Ja to nigdy nie bede potrafila rozpoznac, czy jestem w ciazy….

                          GABI

                          • Re: 26 d.c. test kupiony

                            Jak można jeszcze się przyłączyć to i ja się na to piszę 🙂 też mam kupiny teścik i czeka kiedy go użyję. Powinnam chyba zrobić go już wcześniej ale się boję @ spóźnia mi się już 20 dni. Ale ostatnio też przyszła po 2 tygodniach spóźnienia. Może i tym razem tak będzie. Poczekam do piątku 🙂

                            • Re: 26 d.c. test kupiony

                              Hej dziewczyny. Test już mam. Dzisiaj termin @. Chętnie poczekałabym do piątku ale nie wiem czy wytrzymam. Tak mnie strasznie korci, żeby już sprawdzić. No ale na razie czekam by się nie rozczarować. Zawsze to jakoś miło pomyśleć że fasolka już jest. Ale z drugiej strony to na co czekać, sama nie wiem. Trzymam kciuki za was.
                              Pozdrawiam.

                              • Re: 26 d.c. test kupiony

                                Agulek,
                                ja się bym dołączyła ale mnie nic nie chce popchnąć w kierunku apteki, wręcz nawet mnie odpycha:)
                                U mnie dzisiaj 24 dc i chcę poczekać do soboty rano.
                                Jak wytrzymasz to możemy umawiać się na sobotę!!!!

                                Pozdrowioonka i z całego serca dwóch krech!!!!

                                Ola

                                • Re: 26 d.c. test kupiony

                                  Hej Agulek i inne dziewczynki!
                                  Ja też mam dziś 26dc i strasznie mnie korci od wczoraj żeby kupić test. Jutro będę w aptece bo właśnie skończył mi się fiolik, to może się skuszę i kupię też test. Nie wiem czy zatestuję w piątek, gdyż jeśli mi wyjdzie jedna krecha będę miała doła przez cały dzień., a w piątek w pracy mamy wspólną wigilię i moi koledzy i koleżanki z pracy będą mi jak przed rokiem życzyć dzidziusia. Chyba poczekam do soboty. Co do objawów od kilku dni mam upławy i bolą mnie piersi. Ale po ostatnim cyklu gdy wydawało mi się, że mam modelowe objawy ciąży staram się niczym nie sugerować.
                                  Całuski
                                  Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki!

                                  Marta

                                  • Re: 26 d.c. test kupiony

                                    Dziewczyny u mnie chyba napewno niewypał. Ten cykl znowu nie dla mnie 🙁 Wyć mi się chce!!! Piersi już nie bolą,a to u mnie zawsze pierwsza oznaka nadchodzącej @
                                    Trzymam za Was kciuki! Zdołowana Aga

                                    • Re: 26 d.c. test kupiony

                                      wczoraj w 24 dc zrobilam test tak mni jakos naszlo to byl moment chcialam wiedziec juz 🙂 oczywiscie 1 krecha 🙂
                                      no i chyba czekam dalej na @

                                      [Zobacz stronę]

                                      • Re: 26 d.c. test kupiony

                                        Wiesz co a mnie dzis zaczal bolec krzysz a tak miewam przed @…. Ale nadal trzymam kciuki aby nie nadeszla…..za Twoja tez !
                                        Marta

                                        Znasz odpowiedź na pytanie: 26 d.c. test kupiony

                                        Dodaj komentarz

                                        Angina u dwulatka

                                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                        Czytaj dalej →

                                        Mozarella w ciąży

                                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                        Czytaj dalej →

                                        Ile kosztuje żłobek?

                                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                        Czytaj dalej →

                                        Dziewczyny po cc – dreny

                                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                        Czytaj dalej →

                                        Meskie imie miedzynarodowe.

                                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                        Czytaj dalej →

                                        Wielotorbielowatość nerek

                                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                        Czytaj dalej →

                                        Ruchome kolano

                                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                        Czytaj dalej →
                                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                        Logo
                                        Enable registration in settings - general