26 dzień cyklu

Witam wszystkich!

Mam taki problem. Pojawiam się na tym forum nie pierwszy raz.W 11 zeszłego roku urodziłam ślicznego chłopczyka. Teraz zastanawiam się czy nie jestem w ciąży.Od kiedy zaczęlam miesiączkować po ciąży moje cykle były w miarę równe: 30.05, 29.06, zapomnialam zapisac w lipcu :), 27.08, 28.09, 26.10. Teraz jestem w 30 dniu cyklu a współżyłam w 26 dniu cyklu – miałam wtedy sucho, zerosluzu bo nawet się skarżylam do męża że mam okropnie sucho i nie wiem jak to bedzie z tym seksem :DAle, co ciekawe na następny dzień po stosunku wyleciało z pochwy dosyc dużo ciągnącego śluzu podbarwionego na białawo, kremowo czy jakoś tak. Potem znowu było sucho a teraz mam jakby lekko wilgotnawo.Owulacje miałam chyba 11.11 ponieważ wtedy akurat jechałam na rozmowe o prace do Warszawy i w aucie dopadl mnie ból podbrzusza jak przed @, trwało to kilka godzin a w kolejne dni zero bólu i niczego takiego. W każdym bądź razie denerwuję się czy przypadkiem to nie jest mozliwe że moja owulacja była w 26 dniu cyklu. Maluszka planuję za około 2 lata a teraz mam iść do pracy. Boję się czy nei jestem w ciąży…znowu.Ostatnim razem zaszłam w ciążę jak współzyłam w 19 dniu cyklu a cykle miałam średnio 32 dniowe.Ehhh…

40 odpowiedzi na pytanie: 26 dzień cyklu

  1. Jutro rano laboratorium…. b hcg z krwi i wszystko jasne 🙂

      • człowiek zwykle boi się niewiedzy….. 😉

        • Aaaaa…. i proszę nas tu poinformować co i jak 🙂

          • mnie to nie bawi 🙁 Ale będę informowała jakby co… :)Istnieje jeszcze szansa że był to śluz który powstaje podczas podniecenia i tyle. Chwytam się każdej nadziei.

            • Wiesz…. czasami łatwiej jest, jak człowiek trochę odpuści… tzn. czegoś bardzo chcę/lub nie i jeśli będzie inaczej to tragedia…. :/

              Poczekaj spokojnie do badania krwi, a jedyna myśl, która Ci pomoże to taka, że “będzie, co ma być”.

              Przecież dasz radę, gdyby miało być Drugie…. 🙂
              A jak nie będzie, to odetchniesz, tak… 🙂

              … tan na górze TEN KTOŚ 🙂 wie, jak rozegrać nasze życie… 🙂

              Nie bój się 🙂

              • moim zdaniem wszystko jest możliwe, ja zaszłam w 20/21 dniu przy regularnych 28-dniowych cyklach
                zrób beta hcg i wszytko będdzie jasne
                za to, żeby było po Twojej myśli

                • Nie myślcie o mnie źle, ja po prostu chciałam 2 dzieciątko zaplanować. Moja sytuacja była przy 1 ciąży taka niestabilna a ja cały czas w nerwach. Chciałam ustabilizować to, popracować trochę i stworzyć lepsze warunki do rozwoju i życia dla mojego 2 dzidziusia. Mam nadzieję,że to jednak nie będzie dzidziuś… Nie tym razem.

                  • Zamieszczone przez mróweczka
                    Nie myślcie o mnie źle, ja po prostu chciałam 2 dzieciątko zaplanować. Moja sytuacja była przy 1 ciąży taka niestabilna a ja cały czas w nerwach. Chciałam ustabilizować to, popracować trochę i stworzyć lepsze warunki do rozwoju i życia dla mojego 2 dzidziusia. Mam nadzieję,że to jednak nie będzie dzidziuś… Nie tym razem.

                    Ja nie myślę o Tobie źle.

                    Chcę Ci jedynie powiedzieć, że może się wszystko ładnie ułożyć na tyle, że za rok/dwa będziesz dziękować Bogu za takie rozwiązanie 🙂

                    Nie martw się.

                    A jutro trzymam kciuki za badanie.

                    Niech się wszystko dobrze ułoży:)

                    • Nie wiem czy pójdę na ten test. Może zwyczajnie doczekam do 32 dnia cyklu bo tyle u mnie zwyczajowo trwały najdłużej od czasu porodu. Potem jeśli nie będzie @ to zrobię test.On i tak jest podobno najbardziej miarodajny po min. 10 dniach od zapłodnienia.

                      Dzięki za wsparcie

                      • aby było po Twojej myśli
                        a jak nie bedzie to i tak dasz radę
                        kciuki za pomyślne wieści

                        • Z autopsji wiem, ze w ciążę równie dobrze można zajść 25dc jak i 8dc (przy cyklach 31 dniowych jak najbardziej regularnych )

                          Cuda się zdarzają, mam kilka na stanie

                          • niezależnie od wyniku dasz radę :)…. ja dziękuję Bogu za moją ostatnią wpadkę :), choć początkowo byłam załamana, teraz wiem że nawet jeśli chodzi o kwestię pracy to było błogosławieństwo ;)….

                            • Zamieszczone przez gosik
                              Z autopsji wiem, ze w ciążę równie dobrze można zajść 25dc jak i 8dc (przy cyklach 31 dniowych jak najbardziej regularnych )

                              Cuda się zdarzają, mam kilka na stanie

                              Zamieszczone przez awkaminska
                              niezależnie od wyniku dasz radę :)…. ja dziękuję Bogu za moją sotatnią wpadkę :), choć początkowo byłam załamana, teraz wiem że nawet jeśli chodzi o kwestię pracy to było błogosławieństwo ;)….

                              no to ja też wiem coś o tych cudach ;)… mój najnowszy właśnie we mnie rośnie, taki z 8 dc, przy 30 dniowych cyklach…, no ale tutaj, to było jeszcze kilka innych cudów…

                              a tak jak pisze awkaminska, to ja też początkowo byłam załamana tą wieścią, a teraz coraz więcej pozytywów w tym widzę, nieustannie wierzę, że czasami człowiek musi stracić dobrą okazję, by dostać coś jeszcze lepszego…
                              w każdym razie dużo siły życzę i dużo dobrego, oby było dobrze

                              • trzymam kciuki, zeby wyszło po Twojej mysli
                                rozumiem ten lęk, ale nie martw się na zapas ( wiem, że łatwo mówić, ale cóż innego Ci zostaje )

                                • Zamieszczone przez Vinga
                                  no to ja też wiem coś o tych cudach ;)… mój najnowszy właśnie we mnie rośnie, taki z 8 dc, przy 30 dniowych cyklach…, no ale tutaj, to było jeszcze kilka innych cudów…

                                  a tak jak pisze awkaminska, to ja też początkowo byłam załamana tą wieścią, a teraz coraz więcej pozytywów w tym widzę, nieustannie wierzę, że czasami człowiek musi stracić dobrą okazję, by dostać coś jeszcze lepszego…
                                  w każdym razie dużo siły życzę i dużo dobrego, oby było dobrze

                                  Nie wiem co obstawiasz, mi z tego początku cyklu dziewczynka wyszła 😉

                                  • Zamieszczone przez gosik
                                    Nie wiem co obstawiasz, mi z tego początku cyklu dziewczynka wyszła 😉

                                    wg wiedzy książkowej powinna być dziewczynka, ale u mnie na początku były trojaczki, więc nie wiem… w sumie wszystko mi jedno, bo mam już córcię i synka… hmm.. ale obstawiam chłopaczka ;), a jak będzie to się w maju okaże 😀

                                    • ach te wyliczenia :).

                                      Kamila z wszelkich wyliczeń po jajeczkowaniu robiona i powinna być chłopcem… moja kuzynka robiła usilnie corczkę, przed jajeczkowaniem i synka ma drugiego :)….

                                      • Witajcie dziewczynki 🙂

                                        Radość moja wielka gdyż dzisiaj rano dostałam okres No chyba,że w ciąży też można mieć krwawienie Dziękuję wam za wsparcie, bardzo mnie to trzymało na duchu. Pozdrawiam Was serdecznie i od tej pory postanawiam się zabezpieczać aby już więcej takich nerwów sobie nie fundować.

                                        • Zamieszczone przez gosik
                                          Z autopsji wiem, ze w ciążę równie dobrze można zajść 25dc jak i 8dc (przy cyklach 31 dniowych jak najbardziej regularnych )

                                          Cuda się zdarzają, mam kilka na stanie

                                          swiete slowa
                                          starsze poczete w 29-30dc
                                          mlodsze w 9dc

                                          wez tu czlowieku badz madry…

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 26 dzień cyklu

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general