26 stopni w cieniu !

Kto da więcej?

rany nareszcie WIOSNA! a może lato???
już mi 3 pralki wysuszyły sie na dworze

szkoda tylko, ze dzieci chore- W.zapalenie ucha a H.-szkarlatyna i muszą kisnąć w domu :(

93 odpowiedzi na pytanie: 26 stopni w cieniu !

  1. Zamieszczone przez aggi
    Kto da więcej?

    rany nareszcie WIOSNA! a może lato???
    już mi 3 pralki wysuszyły sie na dworze

    szkoda tylko, ze dzieci chore- W.zapalenie ucha a H.-szkarlatyna i muszą kisnąć w domu 🙁

    U mnie 33 w słońcu, w cieniu nie wiem 🙂 Właśnie się grillujemy, zimne piwko, dziecko w piaskownicy.. Żyć nie umierać!

    • U mnie też 23 w cieniu – Gliwice.
      Czekam, aż mały skończy drzemkę i jadę na grilla 🙂
      Wreszcie ciepełko i to jakie 🙂

      • Zbił mi się termometr, ale jest cudnie.
        Grzejemy się w t-shirtach na dworzu przed domem:D
        Obiadek tez skonsumowalismy na łonie natury

        Ale dzisiaj naprawde zaczełam sie bać upałów, bo ja pracująca do konca ciązy…

        • Aguś współczuje choróbsk!!!
          22 w cieniu na 3,5 piętrze 😀 pod Warszawą g 16.11:)

          • U rodziców na słońcu 39stopni. U mnie nie wiem, bo nie mam termometru 😉

            Właśnie wróciliśmy z plaży. I gdyby nie to, że Kuba świeżo po ospie to go rękami i nogami trzymałam, żeby nie poszedł się kąpać 😉
            Inni widocznie ospy nie mieli bo całkiem sporo osób w strojach kąpielowych

            • Otworzyłam sezon tarasowy, wyczyściłam rowery i tymczasowo chłopaki po tarasie zasuwają. Jutro sadzimy kwiatki 🙂

              PS. Jak to się dzieje, ze moi chłopcy zdrowi przez całą jesień i zimę, nie smarkający w nawet najgorszą pluchę teraz kaszla i mają katar

              • u mnie sąsiedzi po głowie się pukali jak widzieli moje dzieciaki w krotkim rekawku
                ale wybaczam im….

                • u nas tez upał
                  Paulina w krotkim rekawku
                  Maly tez lekko ubrany zero przykrycia oczywiscie
                  a mijalismy niemowlaka w wozku zakrytym kocem i tym wozkowym przykryciem 🙁

                  • Zamieszczone przez Reginka
                    a mijalismy niemowlaka w wozku zakrytym kocem i tym wozkowym przykryciem 🙁

                    niektorzy potrzebuja czasu, zeby sie przestawic 😉

                    • Zamieszczone przez kasiex
                      niektorzy potrzebuja czasu, zeby sie przestawic 😉

                      zgadzam się
                      moja sąsiadka dzisiaj córeczkę (2,5 roku) miała jeszcze w zimowej kurtece i czapce takiej cieplejszej
                      dodam, ze mała zdrowa jest

                      a moje na bluzkach latali

                      a matka na staniku siedziała na słoneczku opala oj opala to słonko

                      • u nas tez ciepelko,och nareszcie:)

                        • Zamieszczone przez alina24
                          zgadzam się
                          moja sąsiadka dzisiaj córeczkę (2,5 roku) miała jeszcze w zimowej kurtece i czapce takiej cieplejszej
                          dodam, ze mała zdrowa jest

                          biedna dziewuszka
                          a mamusia tez w kurteczce zimowej paradowala?

                          • Byliśmy dziś na weselu-Jeremiu po chorobie dopiero co no ale biegał w krótkim rękawku- było ok. 25 stopni!!!!

                            ps. ja na długi….

                            • Zamieszczone przez kasiex
                              biedna dziewuszka
                              a mamusia tez w kurteczce zimowej paradowala?

                              nie no co ty 😉
                              matka w polaru (jak to mówi mój Nikoś)

                              • Zamieszczone przez alina24
                                nie no co ty 😉
                                matka w polaru (jak to mówi mój Nikoś)

                                w polarku tez sie pewnie upocila
                                widocznie ona z tych, co to musza sie solidnie spocic kilka razy, coby zauwazyc, ze wiosna przyszla 😉

                                • no i to by było na tyle- jutro podobno mają byc już chmury

                                  ale co tam jeszcze dzisiejszy dzień trwa 😉

                                  • Zamieszczone przez kasiex
                                    w polarku tez sie pewnie upocila
                                    widocznie ona z tych, co to musza sie solidnie spocic kilka razy, coby zauwazyc, ze wiosna przyszla 😉

                                    dokładnie tak jak piszesz

                                    • Zamieszczone przez aggi
                                      no i to by było na tyle- jutro podobno mają byc już chmury

                                      ale co tam jeszcze dzisiejszy dzień trwa 😉

                                      ćwiczysz jeszcze a6w?

                                      • Zamieszczone przez alina24
                                        ćwiczysz jeszcze a6w?

                                        mam zamiar zaczac jutro od nowa

                                        2 tygodnie przerwy mialam- pogrzeb,nerwy, stres, choroby i potworne zmeczenie mnie w tym czasie spotkało

                                        ale od jutro się stawiam w naszym watku- a moze razem he?

                                        • Zamieszczone przez aggi

                                          mam zamiar zaczac jutro od nowa

                                          2 tygodnie przerwy mialam- pogrzeb,nerwy, stres, choroby i potworne zmeczenie mnie w tym czasie spotkało

                                          ale od jutro się stawiam w naszym watku- a moze razem he?

                                          ja już chyba 4 raz zaczynałam od nowa
                                          już wcale wole nie pisać ze zaczynam bo ciągle przerywam

                                          no to od jutra razem raźniej
                                          ale zupełnie od dnia pierwszego?

                                          współczuję przeżyć!

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 26 stopni w cieniu !

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general