27 dc – kto jest w okolicach?

Dziewczynki kochane, uprzejmie donoszę, że na forum pojawiła się pewna “normalna inaczej” (czytaj:stuknięta) kolezanka. Niejaka Marcysia w 27 dc zaczyna swoje schizy!!!! Jak co miesiąc zresztą… Czy odbija tu komuś jeszcze? Jaśli tak – to zapraszam do wątku.
Tradycyjnie przed każdą @ zaczynaja mnie boleć piersi i oczywiście (też tradycyjnie) mam wrażenie (czytaj: wmawiam sobie),że bolą jakoś tak inaczej. A tak troszkę powązniej, od kilku dni mam bóle krzyża, nie są bardzo dokuczliwe, ale nie ustępują. Nie wiem, co to może oznaczać. Może ja już po prostu stara starająca się jestem???????

Pozdrawiam Was wszystkie

Kto poschizuje ze mną?
Marcysia

9 odpowiedzi na pytanie: 27 dc – kto jest w okolicach?

  1. Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

    Hej Marcysia, ja mam na razie spokój ze schizami (jeszcze przez jakieś dwa tygodnie), ale jestem jeszcze lepsza – ponieważ nie mogę prawie chodzić, tak mnie krzyże bolą, to stwierdziłam, że pewnie mimo @ jestem w ciąży i tak…Hm zakładamy klub normalnych inaczej? Najlepiej taki…urojony!
    moje cykle

    • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

      Hej Marcysia, ja mam na razie spokój ze schizami (jeszcze przez jakieś dwa tygodnie), ale jestem jeszcze lepsza – ponieważ nie mogę prawie chodzić, tak mnie krzyże bolą, to stwierdziłam, że pewnie mimo @ jestem w ciąży i tak…Hm zakładamy klub normalnych inaczej? Najlepiej taki…urojony!

      [Zobacz stronę]

      • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

        W sumie z ty klubem to nie jest zły pomysł. Zabulijko – mianuję Cie vice-prezesem? Może być? (Zaznzczam jednak, że wynagrodzenie nie bedzie, gdyż jest to działalność charytatywna pt. “Grupa wzajemnego wsparcia w kręgu normalnych inaczej”!
        Całuski
        Marcysia

        • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

          Bardzo chętnie, wiceprezesowanie jest dla mnie stworzone – jako Ryba trudno mi podejmować decyzje, i wszystko mogę zrzucić na prezesa, ale za to jestem kreatywna i łagodzę konflikty (te, których nie prowokuję)… A poza tym do tego klubu wniosę doświadczenie… Nawet myślałam, żeby założyć wątek pt. najbardziej niesamowite schizy przed @…
          buziaczki sprzed zamrożonego okna…

          [Zobacz stronę]

          • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

            Hej Marcysia! Ja mam dzis 27 dc – ale obiecalam sobie ze z testem wytrzymam do 40 dc, jezeli oczywisci @ mnie wcześniej nie odwiedzi, narazie mam nadzieje 🙂 Miesiąc temu bolały mnie krzyże, okropnie bolały piersi (pierwszy raz w życiu) i nic…..ciągle mierzyłam temparaturę (pod pachą – poprostu hit) i miałam 37,5 nawet i nic….. Nakręcałam się potwornie i NARAZIE JUŻ TAK NIE CHCE! – tak sobie powiedziałam, ale co z tego wyjdzie….
            A wieć narazie żyjmy nadzieją 😉

            src=”https://www.snugglepie.com/ezb/69821.png”

            • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

              I ja powoli zaczynam myśleć tylko o jednym!
              Chociaż objawów prawie żadnych. Piersi mnie nie bolą. I oprócz lekkich bólów podbrzusza i przeziębienia, nic pod objawy ciąży podciągnąć nie mogę. A szkoda.hihihi
              Pozdrawiam Asia

              Edited by asia2005 on 2005/02/07 23:34.

              • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

                fajny wątek, moze razem bedzie nam raxniej przejść przez te najblizsze dni. Mam tezraz 26dc i od 3 dni bola mnie piersi, nie dostrzegam róznicy miedzy tym bólem a tym przed miesiączka, wiec jakoś mysle pesymistycznie. Nic poza tym mnie nie boli, ani podbrzysze ani jajniki, a w ubiegłych cyklach odczuwałam te bóle i @ przyszła. Jest to mój 5 cykl starań a twój który?

                Magda

                • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

                  Mój chyba 21…. Troszkę już czekam, czasami łapię doła, czasami myślę, że w końcu się uda i tak w kółko. Ale trzymajmy sie razem, bo jescze jest nadzieja. Objawy to sprawa bardzo subiektywna i właściwie nie ma żadnej reguły, że musi coś boleć. Jak te ostatnie dni cyklu się ciągną!!! Dziewczyny, meldujcie jak u Was sytuacja, ok?
                  Buziaczki
                  Marcysia

                  • Re: 27 dc – kto jest w okolicach?

                    Mnie nic nie boli (28 dc) i czekam cierpliwie, ale mam długie cykle (32-37), więc jeszcze jest trochę czasu. Szczerze powiedziawszy to akurat w tym cylku chciałabym dostać @, bo najpierw miałam infekcję pęcherza a teraz bierze mnie przeziębienie, cholernie boli mnie gardło 🙁 i chcąc nie chcąc brałam różne leki. No zobaczymy….
                    Trzymam za Was kciuki i niech w tym miesiącu będzie dużo fasolek!
                    Pozdrawiam! Patka

                    src=”https://www.snugglepie.com/ezb/69821.png”

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 27 dc – kto jest w okolicach?

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general