28 cykl a ja wciąż wierze!!!

usuniete

8 odpowiedzi na pytanie: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

  1. Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

    Droga Dagamarko, Ja właśnie jestem mniej więcej po połowie mojego 26 cyklu i podobnie jak Ty wierzę, wierzę, wierzę i wierzę, że się uda. Nie dopuszczam mysli, że będzie inaczej (patrz “Maratończycy w staraniach”).
    Pozdrawiam Cię!!!!!!!!!!

    Ania

    • Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

      Cześć Dagmara,

      Ja jak odpuściłam w tym cyklu branie foliku, bieganie po lekarzach, to nareszcie lepiej się trochę czuję…. Nie mam non stanów zapalnych…może moja psychika też tu ważna rolę odgrywała, że je łapałam. Też doszłam do wniosku, że przecież plemniczki jak będą chciały dotrzeć do upragnionego celu to im się uda z podnoszeniem nóg do góry czy bez.
      Najważniejsza jest wiara!!!!
      Ja też ostatnio dzwoniłam nawet do przyjaciół, którym urodziła się córa….i pomimo, że ostatnio miałam doła z tego powodu to jednak na wesoło żartowaliśmy sobie, że powinnam z mężem wyjechać na mazury, bo tam jest mnóstwo bocianów i może jak się na nie napatrze tak jak oni w zeszłym roku to się uda:)….. No i już w ten weekend wyjechaliśmy z innymi przyjaciólmi właśnie na mazury. Bocianów faktycznie od groma ale najważniejsze, że zrelaksowałam się niesamowicie.
      Tak więc myślę, wakacje, sporo relaksu radości z urlopu i napewno się uda:)…czego wam i sobie kobietki życzę.
      Gosiaj

      • Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

        Dagamara cieszę się że masz takie nastawienie
        Ja można powiedzieć kończę 28 cykl i też należę do tych co sobie odpuściły w tym miesiącu. Już na początku po USG wiedziałam, że to cykl bezowulacyjny więc nie czekam na efekty.
        W lipcu też czeka mnie przymusowy odwyk od starań i forum więc dopiero w 30 cyklu mogę na coś liczyć.
        Jak sobie pomyslę, że straciłam??? tyle czasu to aż strach pomyśleć kiedy w końcu się uda

        Pozdrawiam wszystkie maratonki starań

        28 cykl,[Zobacz stronę]

        • Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

          Dagusiu kochana jestem pewna że już w krótce ujżysz dwie piękne kreseczki czego Ci życzę z całego serducha 🙂

          Buziaczki :))

          Basia+Filipek 4 latka+starania od lutego 04

          • Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

            JA też chcę usłyszeć od gina “do 3 m-cy się uda” – nagraj mi to następnym razem- będę odtwarzać sobie do upojenia:)
            Co do wiary to raz ją mam a potem trochę nie mam…. Nie szaleję (ostatnio odkryłam, ze od 2 tyg nie wzięłam foliku)..dni jednak liczę ale dopiero od owulacyjki, temki mierzę też jakby niestarannie- w okresie owu ino…”z 🙂 dupą 🙂 do góry:)” mi się nie chce:)

            Aj kochana moja! Będzie dobrze! 🙂

            Ania
            [Zobacz stronę]

            • Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

              Mi jeszcze żaden lekarz nie powiedział, że uda się do x miesięcy. A co do foliku to przyznam się Wam że już dawno o nim zapomniałam. Teraz nie stosuję żadnych leków tylko luteinę i czekam na wyrok, który pewnie usłyszę po wizycie w szpitalu.

              Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości bo mi jej brakuje po mału

              28 cykl,[Zobacz stronę]

              • Re: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

                Trzymam kciuki za ciebie Dagmara, na pewno w koncu sie uda, podobno dzidzie same sobie wybieraja kiedy chca sie urodzic 🙂
                Pozdrawiam
                Bramka

                • Dziekuje i rowniez zycze…

                  Ale mi duzo dziewczyn odpisało…to miłe!!!Wiecie, tak naprawde, to człowiek zawsze bedzie gdzies tam mial nadzieje, ze sie uda, ze to własnie ten miesiąc!!Teraz tez gdzies tam w głębi przewija sie przez moją głowę. Ale…juz tak mniej nerwowo. Zobaczymy, co bedzie po owu…jakies 10 dni….pewnie totalna shiza.Oby nie!!! Mam nadzieje, ze wspolnie kiedys bedziemy rozmawialy o rosnących brzuszkach, a BRAMKA wprowadzi nas w te klimaty….jak doswiadczona.
                  Ja dzis w pracy dowiedziałam sie na sam koniec roku szkolnego, ze kolejna nauczycielka jest w ciaży… No cóż, nie kazdy zachodzi za pierwszym razem.Ale ona pewnie tego tak nie doceni, jak my…weteranki. Modle sie, zebym kiedys zaszla w ciaże a jak zajde, zebym utrzymała, a jak utrzymam, zeby sie urodziło zdrowe i moze dziewczynka???????Haha. Co my zrobimy, jak zajdziemy???Bedzie tak… Nijak. Marzenie sie spełniło. Szybko 9 miesiecy przeleci, pozniej….opieka nad dzieckiem…..kurcze, a mężowie???Juz nie bedą tak nam potrzebni, nie bedziemy dawac rano tabletek na wzmocnienie bo i po co???Kurcze, zmieni sie wszystko. Teraz to zyjemy tymi staraniami i jest super.

                  Ale sie napisałam…. Pozdrawiam.

                  Starania o Julke lub Piotrusia.[Zobacz stronę]

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 28 cykl a ja wciąż wierze!!!

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general