28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

dziewczyny, zgodnie z ustaleniami przyjmujemy, ze spotkanie w Łodzi odbedzie sie 28go czerwca. Wiemy juz mniej wiecej, kto sie wybiera, ale moze znajda sie jeszcze chetne? Prosze Was o potwierdzanie obecnosci w tym watku.

Jak mowilam, przyjade na dworzec Łódź – Fabryczna po te z Was, ktore przyjada pociagiem. Dziewczyny przyjezdzajace autkiem prosze o kontakt – umowimy konkretne miejsce i godzine; {zreszta od “pociagowek” tez musze miec dane godzinowe przyjazdu} (501 683 439), proponowalam Piotrkowska 101, ogrodek Restauracji Esplanada, jako, ze jest to znane miejsce w miescie i latwo trafic, ale oczywiscie moge Was zgarnac gdzie indziej – wedlug preferencji.

Pogoda jest fantastyczna, jest gdzie sie powloczyc, a moze nawet zrobic maly “shopping”, zawsze mozemy np. wyladowac w kinie, no i z pewnoscia zjemy razem obiadek – chcialam Wam zaproponowac Bodega Ole, z hiszpanskim, a raczej srodziemnomorskim zarciem, dosc tanim zreszta, co Wy na to?

Czekam na odzew:)

Sylvie

27 odpowiedzi na pytanie: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

  1. Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

    preferujemy tą samą kuchnie fajnie z tego co wiem Kama też ją lubi

    • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

      Veraprima zna moje gusta;)))) Dla mnie bomba

      Kama
      [Zobacz stronę]

      • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

        No pieknie sie zapowiada. Ja chyba jednak przyjade autem bo do Łodzi mam kiepskie połaczenie. Konkrety podam po 23im jak wroci mężuś 🙂 ale jadę na 100%
        Pomysl ze srodziemnomorskim jedzonkiem super i kino tez mi gra 🙂 tylko repertuar musi nam przypasowac 🙂
        Zapisalam sobie twoj telefon i bede sie kontaktowac

        Gosia z Leszna

        • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

          widziałam ostatnio “Piano Bar” Claude Lelouche’a z Jeremy Irons’em i Patricia Kaas w rolach głównych – jeśli lubicie zakręcone lekko kino, powinno się podobać, do tego piękne zdjęcia i muzyka – wg mnie naprawdę warto poświęcić 2 godziny

          agapa
          [Zobacz stronę]

          • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

            Jeeeeeeezuuuuuuu !!!!!!!!!!!
            Naprawde jest juz ten film??????????
            Uwielbiam sluchac Patricii Kaas i malo nie przezylam zalamania nerwowego 🙂 jak nie dostalam w marcu biletow na jej koncert we Wroclawiu. A na film oczywiscie ze sie musze wybrac!!!!!!!
            Co wy na to laseczki????????

            Gosia z Leszna

            • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

              hmmmmm…czemu nie?:))
              mnie brzydko mowiac wisi – zobaczymy jak nam sie dzien ulozy i zobaczymy czy starczy czasu na kino. ale jak starczy, to mozemy smialo isc:)

              Sylvie

              • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                A nie szkoda czasu na kino?? Z doświadczenia wiem że nie bedziemy mogły przestać mówić – po co denerwowac innych ;)))

                Kama
                [Zobacz stronę]

                • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                  dzięki za uznanie Kamuś

                  • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                    chylę czoła 🙂

                    Ale chyba każda z nas jak się rozkreci to drugiej nie ustępuje, hi, hi

                    Kama
                    [Zobacz stronę]

                    • ALe Wam zazdroszcze!!!

                      Za kazdym razem jak ugadujecie jakies spotanko strasznie Wam zazdroszcze. Ilez ja bym dala, zeby sie z Wami zabawic!!! Przy kazdym spotkanku wyglada, ze macie ubaw po pachy. Mam wielka prosbe, jak bedziecie wznosic jakis toast (oczywiscie taki chyba bezalkoholowy), to wypijcie za moje zdrowko.

                      Pozdrawim Was serdecznie i zycze milej zabawy

                      Ania

                      • Re: ALe Wam zazdroszcze!!!

                        Pewnie że wypijemy.
                        Juz zaczynam wypisywać liste toastów :))
                        Jesteś pierwsza 🙂

                        Kama
                        [Zobacz stronę]

                        • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                          Wlasciwie masz rację 🙂 a na film pojde z mężusiem jak już wróci z dalekiej podróży. Będzie się bardzo cieszył.
                          Z tym gadaniem to absolutna prawda 🙂 też tak mam – hehe

                          Gosia z Leszna

                          • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                            Jeśli tylko wszystko sie ułoży po mojemu to też bardzo chętnie pojadę (najchętniej pociągiem). Udowodnimy naszym ukochanym że spotkanie Warszawa-Łódz może być bardzo miłe.

                            Na myśl o jedzonku w mieście którego jeszcze nie widziałm to aż mi ślinka leci. mniam mniam

                            • Re: ALe Wam zazdroszcze!!!

                              Aniu, dziekujemy za zyczenia dobrej zabawy – tak bedzie na pewno:)

                              A toast oczywiscie wzniesiemy – kto wie, moze bedziesz miala kiedys okazje do nas dolaczyc? Bardzo bysmy chcialy!

                              Sylvie

                              • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                                Super, Maya, dolaczaj do nas koniecznie:)

                                do zobaczenia w Lodzi!

                                Sylvie

                                • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                                  Aga zabieramy cię, wiesz !!!!!!!!!??????????

                                  • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                                    ps. Maja, widze, ze tez jestes mezatka od 09.2001 (ja bralam slub 22go, a TY?) Nie odmowisz chyba wizyty u kolezanki, ktorej data slubu tak dokladnie pasuje, hihi:)?

                                    Sylvie

                                    • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                                      no dobra te co pociągiem o której jedziemy i deklarowac sie kto napewno jedzie czas na konkretne umawianie sie

                                      wera

                                      • bedzie z nami ciezarowka!

                                        dziewczyny, my to mamy szczescie, bedzie wsrod nas juz za tydzien z malym haczykiem najprawdziwsza ciezarowka!

                                        Czekamy na fluidy OSOBISCIE przekazane:) O rany, ale sie ciesze! Kama, melduj sie i opowiesz nam wszystko z pikantnymi szczegolami w Lodzi!

                                        Sylvie

                                        • Re: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                                          Dziewczyny przepraszam ale nie będę mogła przyjechać mam taką sytuację w domu ze nie będę się mogła wyrwać. Mamy pod opieką 82 letnią babcię i 92 letniego dziadka u których mieszkamy. Babcia się rozchorowała, to co prawda jakaś infekcja gardłowa ale w jej wieku to poważna sprawa więc nie będę mogła się wyrwać, przepraszam.
                                          Jestem inicjatorką tego spotkania no ale niestety musze odpuścić ten temat, bardzo bardzo żałuje, nawet nie wiem czy może mogłybyśmy to przełożyć, albo nie to nie ma sensu nie wiem kiedy będę mogła wiec mam nadzieje że wypijecie moje zdrowie.

                                          Moze sie sprawa przez te 1,5 tygodnia jakoś wyrówna ale na razie umawiajcie sie bezemnie, najwyżej sie dopasuje

                                          Wera

                                          ps. czy moge prosić o przełożenie tego spotkania???

                                          Edited by veraprima on 2003/06/17 21:26.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 28 czerwca – ŁÓDŹ, spotkanie

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general