28 dc, czy ktos jescze?

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy

bbetka

Witam!!!!!!
    Nareszcie forum działaaa:)

U mnie 28dc, ale chyba nici z dzidzi poniewaz wczoraj zrobilam test i jedna glupia kreska.
    dzisiaj rano bolal mnie brzuch nawet bardzo ale okresu nie dostalam, to bedzie chyba jutro;(((((((((
    A jak tam u Was?
    Jak z testowaniem?No i z objawami?? 🙂
    pozdrawiam

kasiulek

Re: 28 dc, czy ktos jescze?

Czesc,
    U mnie dzisiaj jest 26dc i żadnych objawów, no może poza powiększonymi piersiami ale nie wiem czy to nie przed małpą, ja zrobię teścik w sobotę, a ty się nie przejmuj i powtórz go jutro albo pojutrze.
    Trzymam mocno kciuki za ciebie.
    Pozdrawaim

Kasiulek

bbetka

Oj, raczej nie zdaze powtorzyc, bo jutro dostane okres:((((((
    ach….co zrobic…..

aniamp

A u mnie 34dc (cykle 35-cio dniowe), tez zrobilam test, przedwczoraj i tez mialam jedna kreske:((( Juz sie nie ludze tylko z utesknieniem czekam na malpke, zeby zaczac nowy cykl!

AniaMP
    moj wykresik

Anonim

a u mnie 7 dzień c i rozpoczynam przytulanka:) czyli cudowne chwile przede mną, a potem jeszce 2 tygodniowy wyjazd nad morze, a jak wróce i nie będzie małpy to będę się wydzierać na całe forum o 2 krechach 🙂

agahh

Trzymam kciuki.Pamietaj po ,na brzuszek:))))))))))

temperaturki aguski

erica

u mnie 28dc. Dziś rano nic nie dostałam ( a zwykle dopada mnie w nocy), mam taką ogromniastą nadzieję, ale jakoś dziwnie boli mnie brzusio, tak jakby małpa miała jednak nadejść. WRRRRR mam nadzieje, ze nei przylezie, a jak tak, to ja pogryzę 🙂
    uźka i powodzenia. Ja nie testowałąm, jak nie przyjdzie ddo neidziel, to w niedzielę testuję

Anonim

Aguś pamiętam 🙂

Anonim

Trzymam kciuki żeby nie przyszła do Ciebie 🙂

baby

Ja 32dc i juz jeden test zmarnowalam – w 30dc jedna kreska :(( Ale sie nie poddaje. Czekam na malpe a jak nie przyjdzie to w sobote znowu testuje – to bedzie 34dc
    Jakos chyba sie nie stresuje – mamy ogromnie duzo zajęć związanych z domkiem i nie myslę o tym że małpy nie ma. No , moze tylko jak co rano folik łykam to mi sie przypomina dlaczego to robie :)))))) Ale stresu jako takiego juz dawno nie mam :)))

Gosia z Leszna

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close