28 tydz. – ruchy dziecka

Post贸w wy艣wietlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

myszka29

Hej 馃檪
    to juz moj 28 tydz. czy powinnam liczyc ruchy dziecka? wizyta dopiero za dwa tygodnie i tak mnie to troche meczy.
    Mam wrazenie, ze jednego dnia dzidzia jest bardziej aktywna, innego tak jakos slabiej sie rusza. Moze te ruchy jeszcze maja byc takie nieregularne?
    Napiszcie jak to bylo u was :)))

Aga + lutowy ktos

redka

Re: 28 tydz. – ruchy dziecka

Mysle ze poprostu czesc ruchow jest mniej odczuwalana, na tym etapie ciazy, wiec nie masz sie co martwic, to mocniejsze odczuwasz, a te lzejsze nie zawsze, pozatym dzidzius czasem tez musi spacpowodzenia

Ania+Tomi(3 LATKA) +Zuzia-Nina(36tc)

myszka29

Pewnie masz racje, tylko to tak fajnie czuc ta dzidzie, ze ma sie dobrze i tak fajnie sobie bryka. Chyba jeszcze musze uzbroic sie w cierpliwosc :))) pewnie jeszcze nie raz da mi popalic. dzieki

siluete

Mi min膮艂 w艂a艣nie 29 tydzie艅 i odczuwam bardzo mocne ruchy. Ale te偶 nie jest to tak, 偶e przez ca艂y dzie艅 j膮 czuj臋. Jak chodz臋, jestem mocno zaj臋ta to ona raczej jest spokojna i si臋 nie rusza. Wystarczy za to, 偶e usi膮d臋, albo po艂o偶臋 si臋 na chwil臋 to zaczyna dokazywa膰. Czasami to tak mocno, 偶e zasn膮膰 nie mog臋 i brzuch ca艂y faluje i si臋 „wypycha”. No i do tego ma艂a ma czkawk臋 czasami, to jest strasznie 艣mieszne uczucie. Ale ruch贸w jako takich nie licz臋.

madziks82

Rownie偶 jestem w 28 tygodniu i mam podobnie jak Ty. Ruchy odczuwam, ale jednego dnia s膮 do艣膰 intensywne, nast臋pnego troszke s艂absze. My艣l臋, 偶e to jest normalne. Na usg w 22 tygodniu nasz Synu艣 by艂 bardzo ruchliwy:)
    Co do liczneia ruch贸w ruch贸w – nie robi臋 ego, wizyt臋 mam 12 grudnia, wi臋c moz臋 wtedy co艣 lekarz powie.
    Pozdrawiam

anies

JA NIC NIE LICZY艁AM
    w sumie ciesze si臋 偶e jak by艂am w ci膮偶y nie dotar艂am na necie do 偶adnych for dzieciowych (jako艣 nie przysz艂o mi do g艂owy szuka膰 nic takiego)
    spokojnie sobie ca艂膮 ci膮偶臋 przechodzi艂am, a tak bym co rusz cos niepokoj膮cego wynalaz艂a 馃檪

Aga i Wojta艣 ( ..lipiec 2003.. )

Post贸w wy艣wietlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz si臋 zarejestrowa膰 lub zalogowa膰, 偶eby odpowiedzie膰

Close