28-tydzień po invitro

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

cezary

Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamy.W końcu po 7-próbie invitro doczekaliśmy się wraz z żoną tego momentu,gdy do porodu zostało trochę ponad 3-mce.Dziecko rozwija się całkowicie prawidłowo (kopie tak,że aż nie trzeba
    się przytulać-to dosłownie widać!!!)Po tych wszystkich badaniach typu trias itp(bez amniopunkcji) lekarze nie widzieli potrzeby robić dalszych.Także jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu :-)).Zaznaczam,iż mamy po 37-lat.Dlatego jeszcze raz zapewniam was dziewczyny,że nie warto rezygnować i napewno przyjdzie taki dzień w którym te wszystkie przepłakane i bezssenne noce zostaną zapomniane i moment,gdy zobaczycie te 2-kreski wynagrodzi Wam to wszystko.
    ps.nie zabieram ostatnio głosu(robię remont domu),ale często wchodzę na tę stronę i czytam wasze listy.Także jeszcze raz pozdrawiam,życząc jak najszybszego dołączenia do grona „ciężarówek”-Czarek.

zosia

Re: 28-tydzień po invitro

Czarku!

Po prostu nie moge uwierzyc,ze tu jestes – juz myslalam,ze przepadles. Czy udalo Ci sie zone namowic do uzywania internetu, czy nadal sie upiera :-)))???

Bardzo milo slyszec,ze wszystko jest dobrze – zycie jest teraz piekne, prawda??

Czesto o was mysle i cytuje wasza wytrwalosc roznym ludziom…czesto tez mysle,ze dluga droga przede mna, dla mnie to pierwsze ivf…

Trzymaj nas (przyszle ciezarowki) i obecne na biezaco „Twojej ciazy”, ja zaczynam kuracje do ivf w przyszlym miesiacu i bardzo sie boje, bardzo chcemy dzidziusia a poza tym moj maz chce zebym byla piekna,szczupla, itd.ze – chyba jest troszke nietolerancyjny ;- -no i nie chce zebym utyla lub spuchla po srodkach hormonalnych.

Powiedz mi jak sie czuje facet, ktorego zona zmienia sie fizycznie.. w imie dobrej sprawy oczywiscie. Pewnie mi odpowiesz,ze zalezy od faceta…..

Pytanie wiec stawiam do wszystkich – jak reaguja mezowie – na tyjace zony??? czy koniecznie sie tyje??

Wiem,ze to naprawde niewazne (podobno;-) jak sie wyglada, ale zawsze lepiej wygladac lepiej niz gorzej…

Ciekawska Zosia

mala

czarku gratukacje to wspaniale ze zona czuje sie dobrze a malenstwo tak fika koziolki zycze wam wszystkiego najlepszego trzymajcie sie cieplutko mala

ewka

Gratulacje, gratulacje i życzę cudownego rozwiązania.
    Oby na tym forum było jak najwięcej takich wiadomości. To dodaje mi nadzieii że w końcu się udaje, wcześniej albo później ale będą te dwie krechy !
    Dołaczam się do życzeń dla nas wszystkich
    Pozdrowienia Ewka

malgosia

do pani czarkowej i Czarka

Bardzo się cieszę razem z Wami i naprawde czytając Twoją wypowiedź mam więcej nadziei. Przesyłam dużo buziaków, Małgosia

cezary

Droga Zosiu dziękuję za pozdrowienia od Ciebie i pozostałych
    dziewcząt.Jeśli chodzi o wygląd żony w czasie ciąży to moim zdaniem jest cudowny.Brzuszek widać bardzo wyraźnie,a ja jestem wręcz z tego dumny.Często teraz chodzimy na spacery i lubię jej w tym towarzyszyć(kiedyś nie tak za bardzo)Także zmiana wyglądu wpływa tylko na lepsze.Poza tym po wstępnych lekach hormonalnych wcale nie przytyła i ważyła tyle co zawsze.Z używaniem internetu jest już gorzej,lecz ostatnio poprosiła,abym znalazł jej oferty sprzedaży wysyłkowej wózków,mebli dziecięcych itp :-)))
    typowo kobiece-tylko zakupy w głowach.
    Pozdrawiam Cię i pozostałe dziewczyny serdecznie,wygląd kobiety w ciąży jest cudowny i życzę go Wam jak najszybciej-Cezary.

Anonim

Czarku!
    jesteś jak miód na nasze obolałe od cągłej nadziei serduszka!
    Niech dzidzia rozwija się nadal prawidłowo i niech Wam będzie jak najlepiej! Czy dobrze liczę, że Wasze Boże Narodzenie już w trójkę? :))))
    bardzo gorąco pozdrawiam, życzę miłych spacerków z żoną i… jeszcze raz dziękuję, że podtrzymujesz w nas tę wiarę, że i my, kiedyś :))))

ściskam – Marysia

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close