29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

Hej mamy lutowe, a szczególnie te, których termin to 29 lutego. Co zrobicie z urodzinami dziecka, jeżeli rzeczywiście urodzi się w tym terminie? 1 marca czy 28 lutego?? znacie kogoś o takiej dacie urodzenia? zdaje mi się że Malinka ma taki termin?
Iza i chłopczyk(?)29.02.04

10 odpowiedzi na pytanie: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

  1. Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

    Termin mam blisko 29 bo 24 luty a znając życie może się zdarzyć, że przyjdzie na świat 29.
    Mam kuzynkę co sie urodziła 29 lutego i tak też obchodzi urodziny.
    Ja bym chyba jednak zmieniła na 1 marca:) Obie babcie są z marca to by się cieszyły, że wnusia tez marcóweczka:))

    Asia & Gabrysia (24.02.2004)

    • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

      Ja mam co prawda oficjalny termin na 4 marca, ale na ostatnim USG (w 19tym tygodniu) wymiary wskazywaly na urodziny wlasnie 29 lutego! Jakos zawsze myslalam, ze raczej takie urodziny obchodzi sie w lutym czyli 28go ale to chyba sprawa indywidualnego wyboru. A moze wybiore 1 marca bo to rocznica smierci mojego taty, a moj synek bedzie nosil wlasnie jego imie! Zobaczymy co sobie Maluchy wybiora. Do pierwszych urodzin jeszcze bedzie rok czasu!

      Ola

      • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

        Mój termin to 01/03/2004, a z ostatniego USG to 28/02/2004, czyli również może to być 29/02/2004. Cóż, dziecko byloby pokrzywdzone, gdyby tylko co 4 lata moglo obchodzic urodzinki, w razie gdybyby urodzilo sie 29/02 to trzeba bedzie zdecydowac sie na jakąś datę “w tył” lub “w przód”.
        Pozdrawiam,
        Iwka 🙂

        • urodzinki

          My też się zastanawiamy nad tym. Termin nam się przesunął między 1-10 marca. Cóź poczekamy zobaczymy. Dziecko rzeczywiście może być pokrzywdzone, ale jeśli samo sobie wybierze tę datę… 🙂 Jeszcze nie wiemy. Witold skłania się ku temu, żeby urodziny obchodzić w urodziny. Zobaczymy.

          Dag + Witold + Maja

          • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

            cześć
            ja właśnie urodziłam się 29 lutego. Niestety te 28 lat temu najważniejsze w szpitalach były statystyki, w zwiażku z małą ilością porodów nie brano wogóle pod uwagę zmiany daty na 28 lub 1. i szczerze mówiąc teraz się cieszę. To taka moja cecha charakterystyczna. A życzenia składane mam przez co najmniej 2 dni od 28 lutego do 1 marca. Przy czym najwięcej jest tych 28 lutego o godzinie 12 w nocy. Ważne żeby zawsze wszyscy pamiętali o tych solenizantach z 29 lutego nie tylko przez pierwsze 5 lat.

            Pozdrawiam, Basia i czerwcowo/lipcowe maleństwo

            • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

              Ja mam termin na 29.02.2004 i nicka podobnego (choć od wieków wszędzie indziej używanego) do rzeczonej Malinki:) Najpierw się martwiłam co to będzie, zwłaszcza, że Tatuś wykrakal i syna i datę, ale teraz będę szczęśliwa, jeśli właśnie 29 uda mi się urodzić. To jednak niepowtarzalne jest:) A urodziny będziemy wtedy obchodzić w marcu:)

              Mailinka + Roland (jednak;) -29.02.2004(?)

              Edited by mailinka on 2003/11/25 12:48.

              • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

                Ja urodziłam się 29 lutego, z tym, że 1976 roku. ;)))))
                A urodziny obchodziłam co roku – 29 lub 1-go, zależy jak tam wypadło wygodniej.
                Ta data ma jedną ogroną zaletę – wszyscy pamietaja kiedy się urodziłaś.
                No i można czuć się wiecznie młodą… 🙂

                P. S.
                A miałam się urodzić 3 marca, więc marcówki – UWAŻAJCIE!!!!

                Karolcia i majowa wymarzona fasolka

                • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

                  Hej ! ja mysle, ze termin jednak nie bedzie 29.02, ale jezeli…. to zdecydowanie obchodzilabym urodzinki mojego Malucha w ost. dzien lutego, no i oczywiscie co roku a nie co cztery…

                  pozyjemy zobaczymy… na pewno dam znac czy Maluch byl punktualny………..

                  syn 29.02.04

                  • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

                    Hej!! Myślę że maluchy mają to do siebie że rodzą się wtedy kiedy są gotowe, a nie wtedy kiedy im “termin” wypadnie, więc tak naprawde to moje pyt o te urodzinki co 4 lata było czysto teoretyczne!!! Jak sie urodzi tak będzie- a o urodzinkach pomyśli sie później, nooo. Moja peirwsza córcia spóźniła się tydzień, teraz wolałabym by mały się nie spóźniał, bo pamiętam,żenie mogłam sie doczekać
                    Iza+ plumkaczek 21-29.02.04

                    • Re: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

                      calkowicie sie zgadzam !
                      pozdrowka

                      syn 29.02.04

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 29.02.04 URODZINY CO 4 LATA??

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general