3 centymetrowe maleństwo

Tak, tak moje maleństwo na środowym USG miało całe 3 cm /10 tyg/. Dzisiaj zaczynamy 11 tydzień. Serduszko bije, zaobserwowane wyrazne ruchy! Cieszymy się strasznie, a zdjęcie jakie mam piękne… takie, ze najchętniej już bym maleństwo ucałowała.
Pozdrawiam

Udało się, jest kruszynka!!!
Betsi

11 odpowiedzi na pytanie: 3 centymetrowe maleństwo

  1. Re: 3 centymetrowe maleństwo

    haha, wiem jaka jest Twoja radosc.
    ja przezylam calkiem niedawno to samo.
    teraz zaczelam 12 tydzien i za kilkanascie dni ide znowu na usg z kasetka:)
    Trzymaj sie cieplo:*

    Monia i czerwcowe szczescie:)

    • Re: 3 centymetrowe maleństwo

      Gratuluje Betsi 🙂

      Ja dzisiaj tez zaczynam 11 tydzien. Moj maluch mial w ubiegla sobote dopiero 2,1cm, serducho bilo ale nie widzialam zeby sie jakos ruszalo…..mysle ze daje mi na to czas – zebym sie potem mial;a z czego cieszyc 🙂 hihi

      Gratuluje jeszcze raz i trzymaj sie dzielnie – pozdrawiamy ciebie i brzuszek – ja i brzuszek

      Baby zakochana w jesieni + jesienny bąbelek

      • Re: 3 centymetrowe maleństwo

        Jak to będziesz mogła wszystko nagrać?! Muszę dowiedzieć się czy u mnie tak można.

        Udało się, jest kruszynka!!!
        Betsi

        • Re: 3 centymetrowe maleństwo

          Lekarz widził ruchy, Ja byłam za bardzo przejęta widokiem jaki mi się pokazał. Widzialam za to jak bije serduszko.
          Ty też trzymaj się cieplutko.

          Udało się, jest kruszynka!!!
          Betsi

          • Re: 3 centymetrowe maleństwo

            hej ja tez byłam na USG w 10tyg. i moje maleństwo miało 32mm. Serduszko biło i cały czas dzidzia sie ruszała, teraz juz troche jej przybyło bo jestem w 26tyg. ale dokładnie pamietam ten dzień:))

            trzymaj sie i pozdrawiam
            aga i 15.03.04

            • Re: 3 centymetrowe maleństwo

              Betsi bardzo sie ciesze!!!!!! Ja tez wczoraj byla na USG i moje malenstwo ma dopiero 3 mm.
              Calujemy Was obydwoje

              Moniś + lipcowe Żuczątko

              [Zobacz stronę]

              • Re: 3 centymetrowe maleństwo

                Betsi gratuluję takiego szczęścia, bardzo się cieszę że dzidziulka tak pięknie rośnie oj teraz to już będzie z górki:)
                pozdrawiam Was cieplutko:)

                Kasia i lipcowy cud

                • Re: 3 centymetrowe maleństwo

                  Betsi – rzadko się pojawiasz tu na forum. Cieszę się, że przynosisz tak dobre wieści. Trzymam kciuki – oby wszystko dalej się dobrze działo.
                  Usciski

                  Renata
                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 3 centymetrowe maleństwo

                    Pamiętam ten moment, kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy swoją 3,5 cm Majusię. Strasznie się wierciła, a my ze łzami w oczach obserwowaliśmy nasze maleństwo… i czuliśmy, jak rodzi się nasza wielka rodzicielska miłość. A dziś już taka duża z niej pannica, rozpycha się w brzuchu i nawiązuje kontakt z tatą za pomocą kopniaczków zadawanych mamie. Za każdym razem, gdy usłyszy “halo, tu tata”, kopie jak Maradona! Ciebie i Twoje maleństwo.

                    Dag + Witold + Maja

                    • Re: 3 centymetrowe maleństwo

                      … A co u Ciebie? Kiedy masz termin, chyba mamy podobny? Ładny prezent na urodzinki sobie zafundowałyśmy. Mam nadzieję, ze dobrze się czujesz i maleństwo szczęścliwie rośnie. Pozdrawiam Cię mocno.

                      Udało się, jest kruszynka!!!
                      Betsi

                      • Re: 3 centymetrowe maleństwo

                        gratuluję! Prawda,że to niezapomniane, piękne i wzruszające chwile?

                        Monika i Basia (22.09

                        Edited by MonikaaPJ on 2003/12/05 18:31.

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 3 centymetrowe maleństwo

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general