3 cm rozwarcia…….dzisiaj termin….:)

W nocy seksik!A potem 3 godziny bolącego brzucha!Bolało jak w dzien miesiączki!Da się przeżyć ale męczyło!Potem zasnęłam……..a teraz tylko ćmi!!!!!!!!!!
………..byłam u gina…………..zbadał mnie i zapytał kiedy chcę rodzić………..powiedziałam, że choćby dzisiaj!On ma dyżur dziś..ale nie wiem do której godziny…kurka wodna…………jutro ma babka, a piątek , sobota ma znowu on!
…….Mam rozwarcie na 3 cm!Powiedział, że zbadał mnie tak boleśnie, że moze dziś urodzę!A ja ze zdzwiwioną miną mówię”ale mnie nic nie bolało”……ale miał fajną minę:D
…………Mężus zadzwonił do szpitala aby się dowiedziec kto ma dyżur na oddziale dzisiaj i jak długo(bo może mój doktorek ma do rana-może bym sie wyrobiła)…………………ale nie uzyskał odpowiedzi póki co!
…………….znowu plamię po badaniu!
….Jejku..albo dziś chcę albo w piątek!Jutrzejszy dzień odpada!!!!!!!!!!:)
.dowiedziałam się!Ma do 9 rano!!!!!!!!
…..Uda się???JAkbym znowu zaseksiła…bóle by znowu mnie pomęczyły!Kto wie kto wie!

Natalka

1 odpowiedzi na pytanie: 3 cm rozwarcia…….dzisiaj termin….:)

marcia77 Dodane ponad rok temu,

Re: 3 cm rozwarcia…….dzisiaj termin….:)

Witaj na pewno sie uda ja lezalam w szpitalu 5 dni poniweaz bylo 11 dni po terminie i mialam juz dosc tego lezenia i nudzenia sie a to były jeszcze te czasu co nie bylo mozna odwiedzac w salkach tylko na korytarzu a na korytarzu nie pozwalali stac dluzej niz 15 min i tak mnie to wszystko wkurzalo ze wieczorkiem po prysznicu poskakalam sobie troszke i zaczely sie skurcze na drugi dzien o 14.50 urodzilam .Wiem ze koncowka jest najgorsz zycze Ci duzo szczescia i szybciutkich skurczy.Pozdrawiam serdecznie

Znasz odpowiedź na pytanie: 3 cm rozwarcia…….dzisiaj termin….:)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Donosze , ze ...
dostalam miesiaczke ..... Zaskoczona bylam szczerze mowiac , chociaz na nia liczylam, to gdzies w glebi bylam rozczarowana . Jak juz dostalam ta miesiaczke to zadzwonilam do meza i go
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Poradnik "Po porodzie" - pierwszy rok
Myślę, że to może Wam się przydać: Wydany został nowy poradnik - "PO PORODZIE - 100 pytań o zdrowie i urodę młodej mamy". Konsultowany z ekspertami z Instytutu Matki i Dziecka.
Czytaj dalej