3 IUI

Wczoraj byłam u mojego Doktorka. Nie udalo mi się go namówić na stymulację gonatropinami, bo stwierdził że mam bardzo dobrą owulację i zwiększył tylko clo z 1/4 na 1/2.
W przyszły poniedzialek mamy zrobić posiewy razem z M. w środę w 11 dc usg i sprawdzenie hodowli a jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszły piątek/sobota odbędzie się moja 3 iui.

68 odpowiedzi na pytanie: 3 IUI

  1. Re: 3 IUI

    Trzymam mocno kciuki za owocną stymulację Do trzech razy sztuka??

    6 dpt czekam….

    • Re: 3 IUI

      Natusia napisała mi że ja i Ty mamy być lipcową parką

      • Re: 3 IUI

        taaaaaaaaaak do trzech razy sztuka, no i po laparo to musi się udać, no i zawsze parami odchodzi się na oczekujące a przecież Sam już niedługo
        hmmmmmm szukam pary na sierpień?

        • Re: 3 IUI

          W odpowiedzi na:


          Natusia napisała mi że ja i Ty mamy być lipcową parką


          Jestem jak najbardziej zaaaaaaaaaaaaaaa

          • Re: 3 IUI

            Ależ wy tu jesteście aktywne na tym forum 🙂 Cały czas kibicujemy 🙂 Bambameczku kochany, super, że są widoki na iui- owulacji gratuluję bardzo!!! Coś mi się wydaje, że ja to już sama będę jesienią starajaca się.. Ale co tam! Zeby tylko wam się udało! ))))))

            • Re: 3 IUI

              Hej Bambamku :o)
              Będę calusi czas trzymać kciuki za powodzenie hodowli i owocne rezultaty :o) na pewno się uda!!!

              Nuśka i 3 Aniołki… Gdzie jesteś moje dzieciątko?

              • Re: 3 IUI

                No to trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!! 🙂

                Michałek 14.08.2003

                • Re: 3 IUI

                  To ja to ja chce byc Twoją sierpniowa para!!!

                  Elinka
                  ciąża pozamaciczna styczeń 2005
                  10 cykl starań

                  • Re: 3 IUI

                    Kamelko,

                    ale fajne zdjęcie No i zazdroszczę zielonych terenów.

                    • Re: 3 IUI

                      Trzymaj Nusiu bo jest mi to baaardzo potrzebne

                      • Re: 3 IUI

                        Lotosku to ja już zaczynam cieszyć się jesienią suuuuperrrr

                        • Re: 3 IUI

                          Lotosku już zaciskam kciuki za powodzenie w staraniach
                          Bambamku musi się udać Twoja IUI

                          • Re: 3 IUI

                            Elinka zapraszam i trzymam za słowo! czas na ruchy piętro wyżej…

                            • Re: 3 IUI

                              Jestem pewna, że wszystko dobrze pójdzie nie mam co do tego wątpliwości
                              Kciuki zaciśnięte i bądźcie Z Samantą już w ciąży dobra? No ileż można czekać no.
                              Buziol!!!

                              • Re: 3 IUI

                                tymbardziej że nie wypada się przed Was wyrywać
                                będą będą, czuję ze szykują się przeprowadzki!

                                • Re: 3 IUI

                                  ja mam nadzieję że już niedługo dostanę ten przeklęty kredyt na mieszkanie i będzie czekała mnie przeprowadzka do własnego mieszkania.
                                  chociaż o przeprowadzce tej o której piszesz bardziej marzę

                                  Izolku masz rację nie ma na co czekać, czas na zmiany

                                  • Re: 3 IUI

                                    dwa wielkie kciuki zacisniete 🙂 w koncu do 3 razy sztuka

                                    a ja juz dzielnie pracuje i probuje sie przez te sterty przekopac. M jest na delegacji wiec go zobacze dopiero w weekend

                                    pozdrowienia

                                    Suminka
                                    czekająca na cud

                                    • Re: 3 IUI

                                      Suminko,

                                      wykopuj się ale tak na spokojnie
                                      Jejku to strasznie tęsknisz za M. taka długa rozłąka może przysłuży się do….

                                      Buziaczki ogromniaste Ci ślę 🙂

                                      • Re: 3 IUI

                                        Bambamku powodzenia!!!!!!

                                        • Re: 3 IUI

                                          Kochana, co ja moge jeszcze napisać??
                                          Wszystko zabrzmi banalnie
                                          Wierze, że bedzie dobrze…. trzymam kciuki….przesyłam wiruska ~ tak dla przekory jednego

                                          Zaba Monika +…..

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 IUI

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general