3 lata temu…

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy

Anonim

zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam dwie kreski… A teraz te dwie kreski biegają na golasa po domu i wołają “Mamusiuuu źlób mi kolacie, mam puśty bziusiek!” hihihi (żeby nie było 10 minut temu wcięła mój jogurt 0% i swojego Bakusia 🙂
    3 lata ….

Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

teo

Re: 3 lata temu…

ja miałam miesiaczke na 14 lipca – 3 lata temu 🙂
    test zrobiłam 21:-)))

i ten mój test teraz własnie tez zjadł kolacje i powiedział : mamusiu 0 dzis juz nie moge bo mam pełny brzuszek-babcia dała mi juz duzio jesc owocków”
    hihihi synchronizacja jedzeniowa maluchów:-)

ILONA I KUBEK(21.02.02)

pluto

Hi,hi.dwie kreski biegaja na golasa.hi,hi.dobre, masz poczucie humoru Kasiu.
    Też jestem sentymentalna.

Julka i dwuletni Karolek

Anonim

ja miałam na 3-go… a opóźnienie zrzucałam na stres hihihi

mamasebunia

O RANY

Kasiu ja również 10 lipca, tyle że dwa lata temu, zrobiłam test ciążowy. A z tego co pamietam Natusia jest z tego dnia co Sebastianek (17 marca) 🙂

Iwona i 15,5 m Sebastianek

lea

No pięknie, kolejne forumowe synchronizantki hihi
    My tez w okolicach – 13 lipca, 2 lata temu
    Rok temu napisałam o tym takiego posta, że wszyscy gratulowali mi ponownej ciązy tudzież usiłowali mnie pocieszyc, ze tak predko zaciązyłam po cesarce hehe 😉

Moje dwie kreseczki sa w piżamce i czekają na tatusia… brzuszek w trakcie napełniania, komentarzy niestety zero 🙁

Ucałuj swoje dwie kreseczki od nas!

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Anonim

Re: O RANY

tak!!!!! ale numer :))

lea

Lepsze numery znajdziesz w dziale Chce nawiązać kontakt. Przeczytaj tam sobie kilka ostatnich postów z wątku lasek z rocznika 1975 (tam są same laski, w tym ja hihi). Tam to dopiero jest numer… Okazało się, że dwie dziewczyny mają…
    dobra, wiecej nie napisze, bo zepsuje najciekawsze, a tam prawdziwa telenowela normalnie. Przy tym fakt, ze mam urodziny tego samego dnia i roku co 2 inne forumowiczki – to pryszcz 😉

Ale oczywiscie dla nas tu i teraz najwazniejsze sa kreseczki na Twoim tescie.. ech, to wzrusza, prawda? Ja nie wiedzialam kiedys, jak wzruszającym momentem są np. dla matki dni urodzin jej dzieci. Że to swieto nie tylko dziecka, ale głownie mamy, która tego dnia wspomina i swoje przecierpiała… Nie czułam nigdy tak, jak teraz, ze w dniu urodzin powinnismy tak naprawde dziekowac swoim mamom…
    No i inne specjalne dni – test ciązowy, pierwsze kopniaki hihihii oj, sporo by sie tego uzbierało 😉

Anonim

test też schowałam na pamiątkę. I drugi, który nie dowierzając zrobiłam “jutro rano”. Tak sobie myślę, że dobrze, że wtedy nie znałam forum – nie miałam zielonego pojęcia że może istnieć coś takiego jak “puste jajo”…

spieszę do wątku :))

lea

Masz racje. mam podobnie i czuję że w drugiej ciązy od początku bede miala znacznie wiecej głupich mysli 🙁

Anonim

ja – ze względu na wiek i dłuuugie starania bałam się poronienia, ale puste jaja, toksoplazmozy… itp… Ale swoje schizy miałam – potwornie bałam się wad genetycznych (zespołu Downa głównie :(((

teo

ja podobnie i ten pierwszy i ten “dzien po” zatrzymałam – i schowala:-)) i cieszesie tez z tego powodu co ty w zwiazku z forum – choc z drugiej strony – jakie to by było ułatwienie i pomoc……bo tak było jak odkryłam forum jak kuba miał 10 mies…..

ILONA I KUBEK(21.02.02)

Anonim

ja ciut wcześniej – gdy Nati miała 8 miesięcy. Ale ja miałam od jej narodzin “gorącą linię” w postaci mojej doświadczonej acz młodszej siostry 🙂

karolcia

Wszystkiego dobrego!!!

Serdecznie Pozdrawiam,
    Karolcia_

lea

🙂 Chyba każda z nas ma zachowany TEN test… 🙂

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 21)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close