3 lata temu…

zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam dwie kreski… A teraz te dwie kreski biegają na golasa po domu i wołają “Mamusiuuu źlób mi kolacie, mam puśty bziusiek!” hihihi (żeby nie było 10 minut temu wcięła mój jogurt 0% i swojego Bakusia 🙂
3 lata….

Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

20 odpowiedzi na pytanie: 3 lata temu…

  1. Re: 3 lata temu…

    ja miałam miesiaczke na 14 lipca – 3 lata temu 🙂
    test zrobiłam 21:-)))

    i ten mój test teraz własnie tez zjadł kolacje i powiedział : mamusiu 0 dzis juz nie moge bo mam pełny brzuszek-babcia dała mi juz duzio jesc owocków”
    hihihi synchronizacja jedzeniowa maluchów:-)

    • Re: 3 lata temu…

      Hi,hi.dwie kreski biegaja na golasa.hi,hi.dobre, masz poczucie humoru Kasiu.
      Też jestem sentymentalna.

      • Re: 3 lata temu…

        ja miałam na 3-go… a opóźnienie zrzucałam na stres hihihi

        Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

        • O RANY

          Kasiu ja również 10 lipca, tyle że dwa lata temu, zrobiłam test ciążowy. A z tego co pamietam Natusia jest z tego dnia co Sebastianek (17 marca) 🙂

          Iwona i 15,5 m Sebastianek

          • Re: 3 lata temu…

            No pięknie, kolejne forumowe synchronizantki hihi
            My tez w okolicach – 13 lipca, 2 lata temu
            Rok temu napisałam o tym takiego posta, że wszyscy gratulowali mi ponownej ciązy tudzież usiłowali mnie pocieszyc, ze tak predko zaciązyłam po cesarce hehe 😉

            Moje dwie kreseczki sa w piżamce i czekają na tatusia… brzuszek w trakcie napełniania, komentarzy niestety zero 🙁

            Ucałuj swoje dwie kreseczki od nas!

            • Re: O RANY

              tak!!!!! ale numer :))

              Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

              • Re: O RANY

                Lepsze numery znajdziesz w dziale Chce nawiązać kontakt. Przeczytaj tam sobie kilka ostatnich postów z wątku lasek z rocznika 1975 (tam są same laski, w tym ja hihi). Tam to dopiero jest numer… Okazało się, że dwie dziewczyny mają…
                dobra, wiecej nie napisze, bo zepsuje najciekawsze, a tam prawdziwa telenowela normalnie. Przy tym fakt, ze mam urodziny tego samego dnia i roku co 2 inne forumowiczki – to pryszcz 😉

                Ale oczywiscie dla nas tu i teraz najwazniejsze sa kreseczki na Twoim tescie.. ech, to wzrusza, prawda? Ja nie wiedzialam kiedys, jak wzruszającym momentem są np. dla matki dni urodzin jej dzieci. Że to swieto nie tylko dziecka, ale głownie mamy, która tego dnia wspomina i swoje przecierpiała… Nie czułam nigdy tak, jak teraz, ze w dniu urodzin powinnismy tak naprawde dziekowac swoim mamom…
                No i inne specjalne dni – test ciązowy, pierwsze kopniaki hihihii oj, sporo by sie tego uzbierało 😉

                • Re: O RANY

                  test też schowałam na pamiątkę. I drugi, który nie dowierzając zrobiłam “jutro rano”. Tak sobie myślę, że dobrze, że wtedy nie znałam forum – nie miałam zielonego pojęcia że może istnieć coś takiego jak “puste jajo”…

                  spieszę do wątku :))

                  Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

                  • Re: O RANY

                    Masz racje. mam podobnie i czuję że w drugiej ciązy od początku bede miala znacznie wiecej głupich mysli 🙁

                    • Re: O RANY

                      ja – ze względu na wiek i dłuuugie starania bałam się poronienia, ale puste jaja, toksoplazmozy… itp… Ale swoje schizy miałam – potwornie bałam się wad genetycznych (zespołu Downa głównie :((

                      Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

                      • Re: O RANY

                        ja podobnie i ten pierwszy i ten “dzien po” zatrzymałam – i schowala:-)) i cieszesie tez z tego powodu co ty w zwiazku z forum – choc z drugiej strony – jakie to by było ułatwienie i pomoc…bo tak było jak odkryłam forum jak kuba miał 10 mies…..

                        • Re: O RANY

                          ja ciut wcześniej – gdy Nati miała 8 miesięcy. Ale ja miałam od jej narodzin “gorącą linię” w postaci mojej doświadczonej acz młodszej siostry 🙂

                          Kaśka z Natusią (2 lata + 3 miesiące 🙂

                          • Re: 3 lata temu…

                            Wszystkiego dobrego!!!

                            Serdecznie Pozdrawiam,
                            Karolcia_

                            • Re: O RANY

                              🙂 Chyba każda z nas ma zachowany TEN test… 🙂

                              • Re: 3 lata temu…

                                ja zrobiłam dokładnie rok temu i dzisiaj te dwie kreseczki kończą dokładnie cztery miesiące. Matko jak ja ryczałam ze szczęścia pomieszanego z przerażeniem. Z jedenj strony udało się po roku starań i po kuracji hormonalnej na guza sutka a z drugiej już chyba sie pogodziłam że nie będę miała dzieci i te dwie kreski postawiły mi wielki wykrzyknik przed oczami i skreśłiły wyjazd do Peru.


                                madzia i

                                • Re: O RANY

                                  hehe…ja mam dwa testy-robione dzień po dniu-też nie dowierzałam :o)))

                                  • Re: 3 lata temu…

                                    Ale fajnie powspominać,prawda? :o)

                                    …ja 3 lata temu chodziłam już z dość pokaźnym,prawie 4-miesięcznym brzuszkiem,na którym zapinana z przodu na guziki letnia sukienka już się nie dopinała ;o)

                                    … A moje 2 testy ( dzień po dniu ) robiłam dokładnie 10 i 11 kwietnia-oba mam do dziś :o)

                                    …moje ówczesne dwie kreseczki śpią od 20 minut :o)

                                    buźka !

                                    • Re: 3 lata temu…

                                      Fajnie, że te dwie kreseczki przemieniły się w taką super Natalkę!!!!!!!!

                                      • Re: 3 lata temu…

                                        Jak ten czas leci:)

                                        Ja test zrobilam dwa lata temu 10 czerwca,a pierwsze usg Hubiego 14 lipca:))Boze jak ten czas leci!!!Nie moge w to uwierzyc!!!
                                        Choc Hubi ma 16,5 miesiaca to tak naprawde mama jestem od 2 lat!

                                        Nelly i Hubert16 miesiecy!!

                                        • Re: O RANY

                                          no widzisz ja tez mam drugi, potwierdzający z rana 🙂 wcześniejszy (10 robiłam wieczorem miedzy 19 a 21.

                                          Iwona i 15,5 m Sebastianek

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 lata temu…

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general