3 m-ąc ile karmień na dobę?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

delga

Mój mały ma prawie skończone 3 miesiące i jest karmiony piersią. Ciekawi mnie ile razy na dobę karmicie maluchy, bo ja 6 i zastanawiam się czy to nie za mało. Dodam, że mały jest spokojny, nie płacze za mleczkiem no i w nocy przesypia nawet 8 godzin:Wow!:

tora

Zamieszczone przez delga
    Mój mały ma prawie skończone 3 miesiące i jest karmiony piersią. Ciekawi mnie ile razy na dobę karmicie maluchy, bo ja 6 i zastanawiam się czy to nie za mało. Dodam, że mały jest spokojny, nie płacze za mleczkiem no i w nocy przesypia nawet 8 godzin:Wow!:

powiem ci szczerze, ze oboje moich dzieci piersia karmilam/karmie i nigdy sie nie zastanawialam ile razy na dobe. co 2-3g zwykle, ale bywa, ze czesciej. po prost jak widze, ze marudzi i jest glodny, to daje i juz. pozazdroscic tych 8g tylko :Hyhy:
    bede trzymac kciuki zeby sie nie zmienilo.

jak je, przybiera prawidlowo na wadze, to nie masz sie o co martwic.

agago

Zamieszczone przez tora
    powiem ci szczerze, ze oboje moich dzieci piersia karmilam/karmie i nigdy sie nie zastanawialam ile razy na dobe. co 2-3g zwykle, ale bywa, ze czesciej. po prost jak widze, ze marudzi i jest glodny, to daje i juz. pozazdroscic tych 8g tylko :Hyhy:
    bede trzymac kciuki zeby sie nie zmienilo.

jak je, przybiera prawidlowo na wadze, to nie masz sie o co martwic.

święta racja

kasia88

a jak mały się budzi za często w nocy?

Zamieszczone przez delga

Mój Maluszek skończył 4 mies( tez się karmimy około 6-8 razy na dobę), ale co się zmieniło-do tej pory od 23 ( ostatniego karmienia) przesypiał do 3 a od tygodnia budzi się co 2 h w nocy i ssie po 5 minut po czym zasypia ,,,, czy to wina pokarmu? , chyba nie bo mam go dużo i mały przybiera prawidłowo, czy wiecie może dziewczyny drogie co może być powodem takich zmian?

pozdrawiam
    Kasia

kicia245

Witaj, mam 2 latka, którego karmiłam piersia na zawołanie czasami mały nie odchodził od piersi:)
    Jeśli waga dziecka jest prawidłowa to 6 razy na dobę wystarczy:)

elwi

W sumie to ciężko policzyć. Czasem mały possał dosłownie 2-3 minuty. Zawsze solidnie karmiłam go po przebudzeniu, w nocy to tak wychodziło co 3,5 godziny. Czasem pospał dłużej a czasem budził się częściej.

elwi

kasia88, mój synek też ma czasem takie akcje. Przez parę dni nie chce spać w nocy dłużej jak po 2 godziny, nie chce sam zasypiać w łóżeczku a potem wszystko wraca do normy. Nie odkryłam o co mu wtedy chodzi.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close