3 miesiące temu

rozpruli mi brzuch
wyjeli dziecko
przynieśli
położyli przy piersi
a on był taki nieporadny, jak małe zwierzątko
jak ślepy szczeniaczek
płakał
było za mało mleka
trzymali go na noworodkach
tęsknił do mnie

a teraz chłopisko 7,5kg wierzga nogami
uśmiecha sie
wrzeszczy
woła
wodzi za mną wzrokiem
trzyma grzechotki i przekłada z rączki do rączki
i kocha swoją mamusię najbardziej na świecie…………

Tołdi mamusia księciunia Ignasia

5 odpowiedzi na pytanie: 3 miesiące temu

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: 3 miesiące temu

jhejku to juz 3 miesiace…………..ten czas leci………..

MAMA ZABKUJACEJ PRAWIE ROCZNEJ EWUNI

pluto Dodane ponad rok temu,

Jejku…a ja do niedawna miałam wrażenie,że jesteś mamusią od dawna…..dopiero kilkanaście dni temu wczytałam się dokładnie w Twój podpis (poprzedni)…….i zobaczyłam, jakie to Twoje maleństwo jest małe……hi,hi,hi……..gratuluję rocznicy….a Karolek za niedługo kończy 6 miesięcy !!!!!!! Ostatnio się rozczuliłam , jak sobie przypomniałam swój poród, pobyt w szpitalu i moment, kiedy zobaczyłam Karolka po raz pierwszy………super się czułam pod koniec ciąży i potem też ……poród też był super……i było takie ciepłe lato….a ja uwielbiam , jak jest ciepło……..tyle chodziłam na spacery…………tyle fajnych osób poznałam……….jejku…….muszę przyznac, że gdyby mąż znalazł sobie teraz super pracę, to chciałabym mieć jeszcze jednego dzidziusia………….i oczywiście chciałabym, żeby urodziło się w lecie……….

60 kilogramowa słonica Julka , mama 5 miesięcznego Karolka

julia Dodane ponad rok temu,

ja też chciałabym 2 dzidzię mieć na późną wiosnę (koniec kwietnia – maj) tak za 3-4lata. Tylko jak tu wycyrklować z poczęciem – bo im bardziej się chce na siłę tym ciężej……..

Tołdi mamusia księciunia Ignasia

pluto Dodane ponad rok temu,

Musisz próbować w lipcu, sierpniu i wrześniu co roku…hi,hi,hi……..za kilka lat na pewno sie uda….hi,hi,hi……

Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek

renia Dodane ponad rok temu,

A pomysl co bedzie za nastepne 3 miesiace

Renia
mama Asi (3 latka) i Ani (roczek i miesiac)

Znasz odpowiedź na pytanie: 3 miesiące temu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
Nie wiem co o tym sądzić???
W październiku tego roku poroniłam - byłam dopiero w 4 tygodniu, więc nie musiałam mieć żadnego zabiegu. Lekarz powiedział mi, że spokojnie mogę się starać o następną dzidzię od następnego
Czytaj dalej
Karmienie
pomoc w sprawie karmienia
Moja Joasia ma juz szesc dnie ale od wczoraj jak przykładam ja do piersi strasznei sie wiercie..łapie na momet na chwile pociumka i puszcz i tak w kólku nie lacze
Czytaj dalej