3-miesięczne dziecko na weselu – Jakie słuchawki?

Sezon weselny w pełni, więc myślę, że pytanie, które nie tylko nas nurtuje. Wybieramy się z 3-miesięcznym synkiem na wesele. Jak to zazwyczaj bywa, synek większość czasu spędzi w pokoju hotelowym, który jest nad salą (z jednym z nas lub rodzicami/naszym rodzeństwem). Zastanawiamy się jednak z żoną, co w momentach, w których będziemy chceli ją wziąć na salę. Polecacie jakieś słuchawki wygłuszające dla takich maluchów? A może znacie jakieś inne rozwiązania?

8 odpowiedzi na pytanie: 3-miesięczne dziecko na weselu – Jakie słuchawki?

Mariusz2019-07-11 23:23:00

Takie małe dziecko na weselu powinno tylko i wyłącznie być w słuchawkach. Jedna zbyt wysoka częstotliwość z głośnika i może mieć poważne problemy ze słuchem. Gratuluję odpowiedzialności!

Patryk2019-07-11 23:24:55

Serio??
Tak, tak… Jak byliśmy dziećmi, to rodzice na wszystkie wesela zakładali nam nauszni. Nie wierzycie? Zapytajcie swoich!

Kubi2019-07-11 23:26:45

Wiadomo, że całą noc lepiej żeby maluch nie był trzymany w głośnym miejscu, ale nie róbcie jaj, że dziecko na weselu będziecie w słuchawkach trzymać 😅😅

Yarski2019-07-11 23:30:44

Według mnie, to ogromną odwagą (żeby nie użyć słowa “szaleństwo”) się wykazujecie. Mamy 4-miesięcznego syna i odmówiliśmy już z jego powodu dwóm parom, które prosiły nas na wesela. I to w najbliższej rodzinie.
Przede wszystkim ze względu na zdrowie fizyczne i psychiczne naszego syna, ale także ze względu na nas samych. Na prawdę potrafilibyście się bawić na weselu wiedząc, że wasza żona lub mąż siedzi sama z dzieckiem w pokoju hotelowym? Ja bym nie umiał. Podobnie nie miałbym sumienia angażować w opiekę nad synkiem swoich rodziców lub inne osoby z rodziny. Przecież one przyszły na wesele także po to, żeby się pobawić, a nie niańczyć nieswoje dziecko.

paski2019-07-11 23:32:17

Polecam EciPeci. Robią spoko nauszniki dla dzieci. W rodzinie mamy kilka par.

Ania2019-07-11 23:34:31

Słuchawki to idealne rozwiązanie na tego typu imprezy. My już dwa wesela obskoczyliśmy z maluchem właśnie w słuchawkach. To wcale nie muszą być specjalistyczne słuchawki dla dzieci. Wystarczą takie ze sklepu BHP. Ważne jest tylko, żeby je przymierzyć i zobaczyć czy za bardzo nie uciskają główki. Koszt takich słuchawek to około 10-25 złotych.

pazur2019-07-11 23:35:51

Mam i polecam 3M Peltor Kids. Wytłumiają znacznie gorsze hałasy niż weselne dźwięki. Nasz syn (5 miesięcy) spał w nich spokojnie przy pokazach driftu.

kasia2019-07-11 23:37:33

Alpine Muffy Baby. Super sprzęt! Dziecko (nawet tak małe) nie będzie czuło żadnego dyskomfortu.

Znasz odpowiedź na pytanie: 3-miesięczne dziecko na weselu – Jakie słuchawki??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NASZE DZIECI
Wózek biegowy/przyczepka na pokładzie tanich linii lotniczych?
Mam pytanie dotyczące przewożenia dziecięcych wózków biegowych na pokładzie tanich linii lotniczych. W moim przypadku chodzi o Ryanaira. Otóż wybieramy się z rodziną na urlop samolotem Ryanair i chcemy zabrać
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę Sinlac
Co to jest Sinlac?
Może głupie pytanie, niegdy tego nie podawałam swojemu dziecku, ale chciałam się dowiedzieć, czy to rodzaj kaszki i czy jest to posiłek słodki? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Czytaj dalej