3 razy

Kochane dziewczyny
Czytam wasze posty i doskonale wiem co przeżywacie. Poroniłam 3 razy, przeszłam mnóstwo badań, miałam straszną depresje. Po ponad 3 latach walki powiedziałam sobie dość. Obecnie oczekujemy z męzem na naszego maluszka w ośrodku adopcyjnym. Jesteśmy już bardzo blisko. Jestem tak szczęśliwa że trudno mi to opisać. Była to trudna decyzja, ale teraz wiem że słuszna. Zycze wam aby się udało. Nam się niestety nie powiodło ale wierze że wam się uda zostać naturalnymi mamami.
Pozdrawiam
Szczęśliwa przyszła adopcyjna mama

9 odpowiedzi na pytanie: 3 razy

  1. Re: 3 razy

    Kinas,

    Podziwiam Cię za odważną decyzję i wiem, że będziesz szczęśliwa.
    Czytałam, że Ciebie spotkało coś podobnego do mnie tylko niestety 3 razy :-((
    Mnie na razie tylko raz ale szykuję się do następnej próby i mam trochę obaw.
    Jak możesz to napisz mi co lekarze uznali za przyczynę?? Czy zawsze miałaś obumarcie w 12 tygodniu?

    Pozdrawiam Ciebie i Twojego maluszka,

    Marti1

    • Re: 3 razy

      Witaj Moje maluszki odchodziły odemnie w 6, 8, i ostatni w 12 tygodniu. W dwóch pierwszych ciążach zaczynało się od krwawienia. W ostatniej nic nie zapowaiadało że będzie coś nie tak. Poszłam na normalną wizytę (chodziłam co 2 tyg. do lekarza) i podczas usg okazało że mojemu maluszkowi przestało bić serduszko. Długo nie udaawało mi się wogóle zajść w ciąże,a jak się udało……..
      Nie stwierdzono u mnie konkretnej przyczyny prawdopodobnie mój system imunologiczny nie działa tak jak bym sobie tego życzyła. Niestety nie stać mnie na bardzo kosztowne jak dla mnie leczenie w Łodzi u prof. Malinowskiego. Mam 30 lat więc sam rozumiesz że zegar tyka… Mam nadzieje że Tobie się uda. Będe trzymać kciuki bardzo mocno. Pozdrawiam

      • Re: 3 razy

        Jestem pełna podziwu dla Ciebie. Sama zdecyduję się na adopcję jeśli okaże się że nie mogę mieć własnych dzieci. Teraz jeszcze mam nadzieję więc się z mężem staramy. Napisz proszę jak zaczęliście załatwiać sprawy adopcyjne, jak to długo trwa, jaki jest wasz maluszek?
        Pomimo adopcji życzę Wam byście szybko sprawili temu maluszkowi braciszka lub siostrzyczkę – własnymi siłami:) Napewno będziecie bardzo szczęśliwi
        Gratuluję
        Magda

        • Re: 3 razy

          Od początku trafiliśmy do wspaniałego ośrodka adopcyjnego. Panie tam są wspaniałe bardz pomagają. Z tego co wiem procedury w każdym ośrodku różnie wyglądają. U nas to cały prces przygotowawczy nie trwał długo. Obecnie czekamy na naszego maluszka. Każdy musi w swoim czasie dojrzeć do decyzji o macierzyństwie adopcyjnym.
          Wojciech Eichelberg powiedział:
          Mądrość polega na tym by zrezygnować z tego co niemożliwe nie trwonią zdrowia biją głową w mur. Wykazać trochę pokory i nie poświęcać całego życia na targowanie się z losem czy z Panem Bogiem bo nam coś odebrał.
          Widocznie jest jakiś powód warto go odkryć. Nasze losy zawsze są w jakiś sposób zdeterminowane musimy coś przeżyć, czegoś doświadczyć, abyśmy mogli się rozwijać. Czasami jedyną sensowną rzeczą jaką możemy zrobić jest zaufać losowi i dać mu się poprowadzić. Może nas spotka wtedy coś zaskakującego i ważnego.
          Dla mnie i dla mego męża te słowa były przełomem.
          Trudno nawet opisać jak to ulga – dość walki, lekarzy któży dają złudną nadzieje. Zrobiliśmy dużo aby mieć biologiczne dziecko, moglibyśmy walczyć dalej, ale ja nie mam siły. Poprostu się wypaliłam.
          Adopcja to nie wyjście awaryjne to inna trudniejsza droga do bycia rodziną.
          Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
          Zycze powodzenia
          Sylwia w adopcyjnej wyczekanej bardzo ciąży

          • Re: 3 razy

            zycze Ci wiele radosci z Maluszka !
            pisz koniecznie o Waszych postepach !

            u nas temat adopcji rowniez pojawial sie kilkakrotnie, walka trwala rowniez ok. 3 lat, na szczesie za 3. podejsciem sie powiodlo…
            w Twoim wypadku adopcja nie wyklucza szczesliwego zakonczenia kolejnej ciazy – tego Ci zycze

            onka i ;18.08.03

            • Re: 3 razy

              Kinas wszystkiego najlepszego !!! Bo ci sie nalezy!

              Gosia
              [Zobacz stronę]

              • Re: 3 razy

                Będziesz napewno najwspanialszą mamą na swiecie. Trzymam kciuki aby wszytsko było o`k. Aga

                • Re: 3 razy

                  Będziesz napewno najwspanialszą mamą na swiecie. Trzymam kciuki aby wszystko było o`k. Aga

                  • Dziękuje

                    Kochane dziewczyny !!!!!!!!!
                    Dziękuje za to że mnie wspieracie i rozumiecie !!!!!!!!!!!!
                    Pozdrawiam Sylwia

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 3 razy

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general